Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5  6
Autor/ka: Naslov: Protestni minting u Boru
Mila
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.lgtpmi.sbcglobal.net

[*] napisana 27-3-2007 u 04:54 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la meda
MILU ZA PREDSEDNIKA!!!!!!!! Vrati se brzo da te kandidujemo!!!!!!!:smilegrin:
:jao: e medice moj dragi samo da ti dodjem ja dole pa ce da vidis ti kandidovanje...
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Mila
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.lgtpmi.sbcglobal.net

[*] napisana 27-3-2007 u 05:10 Citiraj i odgovori

dzonson moje misljenje je da nema veze ko sta ima izmedju nogu, najvaznije je da li ima i koliko sive mase....( ja se ne sekiram to izvetrilo kod mene hihihihi):a080:

e sad sala na stranu nego meni jedno nije jasno sad se ceka i kad se saceka sta ce moci tj. da li ce mocii da se izmeni ako se njima ne svidi sta pise u ugovoru??????
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
dzonson
Junior
**

Registrovan/a: 13-12-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.smin.sezampro.yu

biggrin.gif napisana 27-3-2007 u 14:20 Citiraj i odgovori

@mila...
gotivim žene kao što si ti :Dali da se vratimo na temu,da se uozbiljimo malo...:cool:
Evoi šta je Bubalo nabubao....:jao:
...........................................................................................
Bubalo: Privatizacija Bora bez mrlje
Subota, 24. mart 2007. 10:59

Kupoprodajni ugovor sa rumunskim "Kupromom" nema nijednu mrlju, potpuno je zakonit i povoljan za zaposlene u Rudarsko-topioničarskom basenu Bor, izjavio je ministar privrede Predrag Bubalo.

U intervjuu "Večernjim novostima", on je ocenio da je privatizacija RTB Bor jedna od ubedljivo najuspešnijih u Srbiji, s obzirom na to da je država uspela da imovinu kompanije procenjenu na 266.000.000 dolara, sa dugovima od 600.000.000, proda za 400.000.000 dolara.

Na pitanje šta je pozadina pokušaja da se kupoprodaja ospori i poništi, Bubalo je odgovorio da su u pitanju "politički pritisci, pre svega lokalne vlasti u Boru, koja ima svoju viziju privatizacije, ali i uticaj na sindikat, a ljuti su i neki koji su izgubili na tenderu".

Govoreći o nameri "Kuproma" da stavi hipoteku na imovinu RTB Bor da bi dobio kredit za isplatu obaveza, on je objasnio da rumunska kompanija prvo mora da u zakonskom roku isplati sav novac, pa tek onda da založi imovinu, pri čemu su garant za njihovu isplatu svetske kuće "Dojče bank" i "Meri Linč".

"Ukoliko ne plate, ugovor neće stupiti na snagu. Tada će se on ponuditi drugoplasiranom ili će ceo proces da se ponovi", istakao je Bubalo.

On je preporučio drugoplasiranom Zoranu Drakuliću, vlasniku kompanije "Ist point" da uloži žalbe i prigovore ako nešto sumnja, ali je dodao da "ne bi trebalo da podstiče gradjansko nezadovoljstvo".

(Tanjug)

Građani...rudari...probudite se,zar vam nije svega dosta...http://www.rtvmajdanpek.com/forum/images/smilies/boldblue.gif
dzonson-blog
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
dzonson
Junior
**

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 27-3-2007 u 14:24 Citiraj i odgovori

...što je veća prevara,to su i veće medijsle laži povodom nje,to je "recept" i metod koji narod neprekidno "guta..",jedostavno,to treba samo ponavljati bezbroj puta i sprečavati po svaku cenu kontra informacije!
To radi i Bubalo povodom RTB-a.čovek koje je slagao za Investicije od 30 miliona dolara koje je obećao u ime Vlade prilikom blokade petlje rudara Bora i Majdanpeka od pre nekoliko godina,sada laže još više,a mi naravno treba da mu verujemo...
http://img152.imageshack.us/img152/8973/140841477644c475147d85byx6.jpghttp://img469.imageshack.us/img469/7479/copyof140841477644c4751ms0.jpghttp://img469.imageshack.us/img469/7479/copyof140841477644c4751ms0.jpghttp://img469.imageshack.us/img469/7479/copyof140841477644c4751ms0.jpg

Taj lik prvo kaže da da je ovo jedna od najuspešnijh privatizacija gde ja država uspela da nas proda za 400.000.000 dolara,a posle kaže za "Kuprum"
Citat:
"Ukoliko ne plate, ugovor neće stupiti na snagu. Tada će se on ponuditi drugoplasiranom ili će ceo proces da se ponovi", istakao je Bubalo.
..pa jel ovo može da kaže normalan čovek..i on za sebe i sve koji učestvuju u ovoj prevari kaže ..."država"..!???
Pa šta smo mi,radnici,narod i građani onda tu...?
Mi smo samo publika na pozornici imbecilnih odiota...

Građani...rudari...probudite se,zar vam nije svega dosta...http://www.rtvmajdanpek.com/forum/images/smilies/boldblue.gif
dzonson-blog
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
dzonson
Junior
**

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 27-3-2007 u 14:26 Citiraj i odgovori

Vlada Srbije koja diriguje ovom prevarom da bi sve to zabašurila,počinje mediski da napada Samostalni Sindikat kako eto oni ne žle da dođu  u Beograd da vide kupoprodajni ugovor,a oni eto tek sad velikodušno posle već potpisanog ugovora sa Kuprumom ,žele da ga pokažu...!??

Koji idiotizam...koja ludnica...

Pa normalno je da ne žele da dođu,jer je to samo trik i alibi za Vladu!
Slikaće se tamo kako su im "ga pokazali",a ugovor ima preko 400 strana..!???

Naravno da to sindikat treba da ma u svojim rukama,da da na analizu svojim stručnjacima,da sagleda sve to,pa tek onda da u konsultaciji sa bazom (radnici) da donese adekvatnu odluku..!

Tako će sada i ovaj naš Borski "demokratski blok" i njegovi simpatizeri,da se prestroji,da manevriše,i da ponavljaju kako eto... sindikat neće da ide da vidi taj ugovor,jer je to zavera Rankića i Radikala,sve to onii rade..

Njih činjenice i istina ne interesuju,oni samo misli ko će gde i kako svoju "guzicu" da smesti...
Njihovi Borski simpatizeri i članovi ,svoje stranačko "slepilo" dovešće do maksimuma,a sve u cilju "odbrani demokratije..",a tu nema mesta za običnog čoveka,za svakodnevni život,moral i istinu...!!

dzonson-blog
 Strana:  1  2  3  4  5  6
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh