Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  ..  6
Autor/ka: Naslov: Protestni minting u Boru
Mila
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.lgtpmi.sbcglobal.net

[*] napisana 25-3-2007 u 00:46 Citiraj i odgovori

sreco moja zar si tek sada dosao do zakljucka da su ljudi iz valde zreli za psihijatra, oni su odavno za to zreli a vecina njih je zrela i za neke druge stvari.......samo sreca njihova pa sad zive u zemlji koja jos uvek nema zakone kakve bi trebalo da ima inace bi vecina njih zavrsila na lomacama.......
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
dzonson
Junior
**

Registrovan/a: 13-12-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.smin.sezampro.yu

[*] napisana 25-3-2007 u 12:01 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Mila
sreco moja zar si tek sada dosao do zakljucka da su ljudi iz valde zreli za psihijatra, oni su odavno za to zreli a vecina njih je zrela i za neke druge stvari.......samo sreca njihova pa sad zive u zemlji koja jos uvek nema zakone kakve bi trebalo da ima inace bi vecina njih zavrsila na lomacama.......

Srećo moja znam ja to odavno,ali eto ovde to prvi put pominjem.Nego problem je u nama,u narodu koji dozvoljava da ga vode takvi idioti..
Razdelili su nas na stranke...ljudi se svađaju oko "bivših" i "sadašnjih" a oni su u dilu i sada..
I dok se narod raspravlja ko je ko...lopovi "ne spavaju"...

Građani...rudari...probudite se,zar vam nije svega dosta...http://www.rtvmajdanpek.com/forum/images/smilies/boldblue.gif
dzonson-blog
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Mila
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.lgtpmi.sbcglobal.net

[*] napisana 25-3-2007 u 16:31 Citiraj i odgovori

xaxaxaxa, moram da se nasmejem, izvini.....
uvek bilo i bice lopovi svuda rade i svuda dele ljude na isti nacin jel je tako najlakse raditi sta je njima po volji...
zalosno sto ljudi nisu samo malo pametniji (dok me ne napadne neki patriota ovo pricam u sustini o celom svetu, posto sam u amerikama momentalno na nju najvise mislim) pa da se uhvate one moje motke pa da im pokazu kako se to radi ...... nije ni ovde nista bolje samo sto su ovi malo pametniji i malo vise imaju, oni nasi dole su vecito gladni i nista da podele narodu (osim bandera hehehe) i sve dok su takvi nama dole nece biti nista bolje, nazalost....
meda
Forum Manijak

Registrovan/a: 25-10-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: prazno

ISP: *.donet.co.yu

[*] napisana 26-3-2007 u 10:14 Citiraj i odgovori

MILU ZA PREDSEDNIKA!!!!!!!! Vrati se brzo da te kandidujemo!!!!!!!:smilegrin:
dzonson
Junior
**

Registrovan/a: 13-12-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.smin.sezampro.yu

[*] napisana 26-3-2007 u 14:35 Citiraj i odgovori

@Mila...
šalu na stranu,ali ja odavno tvrdim da su žene definitivno jači pol...i da po mnogim pitanjima imaju "mud*",a muškarci su postali samo "mudo** "...

Građani...rudari...probudite se,zar vam nije svega dosta...http://www.rtvmajdanpek.com/forum/images/smilies/boldblue.gif
dzonson-blog
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  4  ..  6
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh