Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  ..  30
Autor/ka: Naslov: Veza sa starijom osobom.
kikiriki
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ok

ISP: *.yu1.net

[*] napisana 21-3-2006 u 23:42 Citiraj i odgovori

JA NE PRETIM JA SAMO UPOZORAVAM A TI VIDI NA CEMU SI....HEHEHE...MOZDA TI TO TAKO SHVATAŠ A SHVATANJA SU RAZLIČITA.......

kikiriki-paparazzo-bamboocha
< Quiquiriqui >
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger kikiriki's Yahoo
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 21-3-2006 u 23:57 Citiraj i odgovori

Dobro covece sta je s tobom? Izjasni se vec jednom sta ti smeta, umesto da se tu svadjamo i prepiremo. Ako je moja greska bila da sam se skoro svuda upisala cim sam se uclanila onda mi te je zao jer izgleda da ne znas da se to tako i radi. U ovoj igri broj igraca i njihovih aktivnosti nije ogranicen, kao sto ti mislis. Osim toga necu sigurno odavde otici samo zato sto tebi nesto ne odgovara. Ako mi administrator bude rekao da odem, OK...mada ne vidim razloga. Nisam nikoga vredjala.

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
kikiriki
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 22-3-2006 u 00:25 Citiraj i odgovori

Meni nista ne smeta i ne smatram da se iko ovde svadja i prepire.Super sto si se UPISALA I UČLANILAjer to je i poenta ovih foruma da se covek uclani,,,zar ne????Ogranicenja ne postoje kao i sto kazes zato neznam odakle ti takva ideja.....a sto se tice tvog odlaska nema potrebe o tome ni da razmisljas o toj temi jer ti nisi ovde dosla da bi se nekom jadala o tvom odlasku....DOBRO NAM DOSLA...i niko tebi nece reci da odes odavde-u to budi sigurna...ovde smo da se zezamo i druzimo i budi mi pozdravljena od sveg srca....Pozdravvvvvvvvvvvvvvvv"!!!!!!!!!!!!!

< Quiquiriqui >
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger kikiriki's Yahoo
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 22-3-2006 u 00:53 Citiraj i odgovori

Nisam dosla ovde da se jadam, niti sam se jadala iako si ti to izgleda tako razumeo. A sto se odlaska tice to sam sama predlozila na sta si isto dao komentar i to dovoljno jasan...a predlozila sam jer, sam po tvojim kratkim ali jasnim komentarima na sve sto sam napisala videla da ti nesto smeta. Moj utisak je bio takav, mozda gresim, ne znam. Ja sam danas imala vremena i upisala sam se gde sam imala nesto da kazem, nit sam htela time da se hvalim, niti da se pravim vazna.
Ako hoces da se druzimo dobro ako ne nacice se vec neko ko hoce.
Pozdrav i tebi i laku noc.

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
kikiriki
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 22-3-2006 u 01:23 Citiraj i odgovori

Izvini ali ja jos ne nameravam da legnem....a sto li tako brzas nemam pojma verovatno ti samo znas odgovor ..u svakom slucaju hvala ti na razgovoru i nadam se da cemo se i nadalje druziti jer zato smo ovde...zar ne!?!hehe:P

< Quiquiriqui >
 Strana:  1  2  3  4  ..  30
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh