Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5  ..  33
Autor/ka: Naslov: Neke bandere i opstina
dzoni
Junior
**

Registrovan/a: 12-1-2007
Korisnik nije na vezi

IP: 212.200.185.*

[*] napisana 27-1-2007 u 02:08 Citiraj i odgovori

Vidim da su svi podjednako ogorceni kao i ja i da dobro primecuju i prate sta se radi po gradu.
Ima dosta problema,pocevsi od vodovoda,grejanja,losih puteva i trotoara,haosa u Domu zdravlja i jos mnogo drugih stvari!Kazu da se radilo i da ce se raditi,cinimi se da se to sve svodi na "leba i igara" i klasicno zamazivanje ociju gradjanima.Da li mislite da postoji neko prakticno resenje za sve to ili ce stvarno da radi ta "motka" koja se cesto javlja na ovom forumu?!
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
pan
Forum Manijak

Registrovan/a: 18-3-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 27-1-2007 u 14:44 Citiraj i odgovori

Dajte bre ljudi, jedna bandera-5000€, budite malo realni, nemoj da tvrdis nesto sto ne mozes da potvrdis, inace ti sve nesto negativno vidis u svojoj okolini. Svi ostali sta urade tebi ne valja a da pitam ja tebe:sta si ti toliko dobro uradio za taj grad ?

ps.samo da znas I TI SI MAJDANPEK
vjekoslav
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 6-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: OK

ISP: *.yu1.net

[*] napisana 27-1-2007 u 18:01 Citiraj i odgovori

Direktor Nacionalnog parka je izjavio na TV Mpek ono sto ja vama prenosim.
Pa ja sam ovde, placam porez, placam glupe opstinske takse, doprinose i milion gluposti i mislim da imam pravo i da kritikujem.
A svakog proleca i jeseni ocistim ispred zgrade, edukujem klince na nije lepo da bacaju djubre gde stignu, svadjam se sa komsijama iz istog razloga, kritikujem opstinsku vlast za glupo trosenje para, a glasao sam za njih.

A da pitam ja tebe, sta si ti uradio za Majdanpek iz Austrije?
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
pan
Forum Manijak

Registrovan/a: 18-3-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 27-1-2007 u 19:33 Citiraj i odgovori

Znaci informacija ti nije iz prve ruke a samim tim sto kritikujes one sto si birao, kritikujes samog sebe.
Lepo je to sto radis i ucis decu, ali nije valjda da ti bas nista pozitivno ne vidis u gradu (a ako da, valjalo bi i to spomenuti).
Iskreno receno ja nisam nista bas za grad Majdanpek uradio ali zato za grad u kome zivim.
vjekoslav
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 6-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: OK

ISP: *.yu1.net

[*] napisana 27-1-2007 u 20:53 Citiraj i odgovori

U pravu si za ovo prvo, ne bi trebalo to da radim. A glasanje je bilo: od dva zla biraj manje.

Pozitivne stvari??? A.... ovaj...
Mislim da je taj novac koji je dobijen od republickih vlasti mogao mnogo pametnije da se iskoristi npr.
1. Resiti jednom za svagda problem kanalizacije koja se izliva u mali Pek, svake ga godine ciste, a on sve losije izgleda i sve gore smrdi.
2. Asfaltirati JEDAN trotoar uz Kapetansku ulicu, silazeci po ovakvom ledu rizikujem da polomim nesto, a i nije preterano zdravo izlaziti na ulicu da bi se zaobisli krateri.

Samo je trebalo da se dobro razmisli i isplanira,nista drugo.
Mislim da je ovo sto su uradili sa glavnom ulicom samo sminka, i to definitivno nije pozitivno.

Jezero, bolna tema. Nakon potrosenih 400000 evra ljudi sa starog vodovoda piju vodu koja je sumnjivog kvaliteta.
Novi vodovod, ispiranje filtera svakog utorka?
Mogao bih da nabrajam do sutra.

A koje pozitivne stvari ti vidis u Majdanpeku??
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  4  5  ..  33
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh