Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  ..  10
Autor/ka: Naslov: ...Kad Manijaci pisu...
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

cool.gif napisana 17-11-2006 u 10:48 Citiraj i odgovori
...Kad Manijaci pisu...

...roman...citaoci ostaju bez teksta...

uverite se i sami

E to mu bas i nije trebalo...ono vece na ulici kad ga je....ZAUSTAVIO KOLA,MISLILA SAM DA ĆE DA...da mu najzad neko razbije nos, ali...na njegovu sreću to je bio njegov kum...tako su se ispozdravljali kao da se nisu videli...pa otisli onda na po jedno pivo gde...su se uz pivo tako raspricali da...nisu ni primetili ko im stoji iza ledja...a ono panduri naisli i zatrazili isprave koje smo mi naravno imali...nekada davno, pre nego sto su nam ih oduzeli...zeleni marsovci sa Babelije. Naravno to nije bilo dovoljno...nego su trazili i pasose...zamisli...koje mi naravno nismo imali, pa su zato...preduzeli strozije mere i...strpali nas u maricu gde...su nam pokazali da zvezda ima i u zatvorenom...objektu,gde ti ni rodjena majka nemoze pomoci...nego, sreca, da kod nas josh uvek postoji mito i korupcija pa...smo se na taj nacin nekako jedva...izvukli ali su nam džepovi ostali prazni jer smo...morali debelo da platimo...ali mito i korupcija do sada nije izdala ni jednog kriminalca...tako da smo se mi izvukli zahvaljujuci nasoj drzavi koja toliko vodi racuna o nama da nam niko nista nemoze...I dalje verujemo da smo neko i nesto...a u stvari..??? nismo niko i nista...samo obicni gradjani koji patimo i pratimo ceo tok zbivanja koji nam kako kome ide u prilog...i zato mislim...da bi trebali da pazimo sta radimo jer je zivot kratak...i moze maksimalno da se iskoristi dok su jos uslovi kod nas... poprilichno zaguljeni i teshki, ali josh uvek ima nade za...one koji jos imaju volje za zivot...nas zivot koji opstaje od danas do...pitaj boga kad...samo da se docepamo slobode ,milu cemo da tuzimo zato sto je dovela do ovog privodjenja koji uopste nije morao da ispadne tako kako je ispao...i zato ćemo ubuduće...da budemo pametni i da pazimo sta pisemo na forumu...jer forum je ozbiljna stvar...jer ako se ne povede rachuna...opet ce mila da napravi red...bice belaja...mada su svi mislili da su se strasti smirile i niko nije verovao da će....."ON" napraviti opet...nered, al` kakav nered?! pa takav da jednostavno ni...on nije bio svestan...ali, shta cesh. takav je zivot nas umetnika, pa prema tome....idemo dalje...pa da vidimo shta ce da bude...kad nas bude bilo vise...i kad se ukljuche i oni u...koje verujemo da su dosledni ovom forumu...i da ce se i oni potruditi da ova... prica dostigne do...nivo neke dobre knjige kao shto...su kriminalitcke Agate Kristi... ili, mozda kao...NEKE DRUGE KNJIGE KAO NPR...Gorski Vijenac...LUCA MIKROKOZMA...i tako ja vama pricham, a de mi ono beshe stali? kod...tome levaka i tamo se...napili samo tako, da niko od nas...odredili prema ćevapima i salati kao prma najrodjenijima...NIJE IMAO POJIMA GDE SE ...tacno nalazi pa je lupao kojekakve gluposti koje su mu sutradan dosle glave. Bez obzira na sve cevapcici su bili izvrsni a tek...punjena veshalica, pa josh...i kajmak i salata...iii PIVO ili VINO...i jos mnogo toga se toga dana...pojelo i popilo...i izdesavalo da kada sam se probudio...bilo mi je zao, shto... sam imao strašan san i sto moram u prvu smenu ...a, nas ostale, apsolutno bash...i nije toliko odusevila ta priča...ali sta da se radi. Zapocecemo novu, mozda...kad stignem u redakciju...bude i objavljena...ali kako san da pretvorim u javu...i docekam Pamelu na mojim vratima...bicu najsrecniji covek na svetu ali to ipak ostaje samo san...jer, zaguljeno je vreme i..Pamela voli samo rockere, a ja sam samo nastavnik,(hihihi)...leleeeeeeee.....ali nije bitno...imam njene video snimke...i svi smo ih prouchili i zakljuchili...Da je riba na svom mesu jer je ona to...odradila, maximalno, profesionalno, ali ipak mislim...da bi trebalo da svoju intimu...podeli i sa ostalim obozavaocima, ali naravno ne i....sa mnom, jel milu njene grudi ne zanimaju, a ni njen privatni zivot i one stvari, tako da mislim da bi to trebalo da pokaze samo muskom rodu...a kad smo vec kod muskog roda bilo bi par eksemplara koji bi i nas zanimali ali...o tome necemo sada, jer ipak je ovo...zajednicka prica...i prema tome, dabome, da treba svi da...ucestvuju i pisu sta hoce i ako to nema nikakvog smisla jer i besmislice mogu nekada biti veoma zanimljive...a, pogotovu kad je neko losheg raspolozenja, onda...to najbolje ide...pa se chak onda i oraspoloze, a osale josh vishe i zato zakljuchujemo da...prica ide dalje i ako nema smisla...ali dosta reci...obogacuju nashu divno-razbacano-chudnu prichu, ali shta ko ima protiv neka...pukne, mi nastavljamo dalje. Gde smo ono stali? Da, onaj rostilj mi ne izlazi iz glave...uh sto je bio dobar a tek konobar, bombona...a na kraju palacinke sa svim i svacim...ma milina, toliko smo se najeli da smo morali...da prekinemo malo i olabavimo kajseve jer bi inace pukli. A tek sto su muziku dobru imali "live" sa finim curama koje su u pozadini vrckale kukovima...a muski zinuli u njih mi zene smo komotno mogle da...ne bi ni primetili...katastrofa...ama bas...a tek kad je pocelo izvlacenje na tombuli pa kad iznesose glavnu nagradua, ono, noc sa mis SCG!!! mislim shta reci?! ove devojke oko nas umalo nas nisu podavile, ali shta da se radi. zensko kad je ljubomorno to je mnogo opasno, pa smo mi morali...da...posvetimo malo vishe paznju njima, i pravo da vam kazem, nismo se pokajali shto smo uradili jel` ipak su nashe zenske...bolje od svih filmskih, estradnih, kafanskih i stranih zvezda i zvezdica...tako da nam niko nishta ne moze reci, jer ovaj potez shto smo uradili za nase zenske je ipak najbolji u nashem zivotu! isto tako se nadam da i one bar malo...znaju to da cene i da nas vole i paze kao mi njih...i niko nas ne moze rastaviti...jer smo ja i moja mala stvoreni jedno za drugo...i mogu samo da nas mrze, oni shto nas ne vole...bez obzira sta ce reci...njen matori...uh to je mrga neki. A tek pogled...da se odsechesh!
pa sad, treba dobro razmisliti...ne praviti greske, biti fin prema njoj...maziti, paziti....i zvati Djole .....eh, osta ja bez texta sad...al`drugi ce sigurno nastaviti....sa mazenjem, pazenjem i zvanjem Djole i tada ce mrga videti da nisu bas svi tako losi za njegovu dragu kci......hihihi ...dok ne vidi flasu....a kad se uhvati za nju tesko svima oko njega...tad mu cak ni mrga ne moze nista....a jos kad pocne i da peva, onda bude veselje do zore...lelee...onda zaboravim sve...Ajd...živeli..!!!!Pa da vidimo kad će više i ta svadba da...popijete i pojedete neshto i vi na moj rachun....a bice i onaj sira sto sam obecao pojedinim posetiocima na ovom forumu...ako ga jos ima..ili su ga...pojeli misevi...ali na srecu, sira ima i nisu ga mishevi ni probali, a verujem da bi i oni voleli to. u svakom sluchaju, meni nije jasno samo protiv koje ce da zenite Djoleta...e, ovu pricu pricas ti...koji nema protiv koje da se zeni, pa tako vi nastavljate,a ja cu samo da gledam...i treba da gledas i nista da ne pricas jer...odma napravis neku glupost, bre...hihihihi...a zbog gluposti se ponekad nadrlja...ali ponekad to mozda i nije glupost vec...neznanje?...ili?...mozda, ta glupost preraste u neshto lepo, pa posle...nemozes da se otkacis od...te lepote, koja...uglavnom, moze da zaslepi...ali i da nas ucini najsrecnijim na svetu...jer jednom se zivi i...treba zivot da se prozivi kao da je svaki dan...poslednji.....iz tog razloga udri brigu na veselje...noge gore, glava dole ili kako vec...u takvoj situaciji ide najbolje...i ne gubi vreme...jel` svaki trenutak....je dragocen. . . . kao poslednji kap vode ...zato cemo nasu pricu nastaviti sa nekim malo veselijem dogadjajem . . . koji tje biti poput bajki...koje se ovih dana prodaju na pijaci...pored onog sira od...krave sto je pobedila ove godine na izlozbi...pasa...gde je rasterala sve rotvajlere kada je...pochela da muuuuuuuuumuuuuuuuuuuuche...sto su osetili bikovi u blizini i krenuli ka...toj ludoj kravici, pa kerovi, jadni shta da rade, nego da se sklone, jer postaje... bas nezgodno za sve prisutne,sem krave koja sva sretna i nasmejana...ne znajuci za koga da se odluci...te vidi jednog u tom stampedu...pa na njega...juris...medjutim kad je on vide kako trci prema njemu,uplasi se pa...pobeze glavom bez obzira...a ona sta ce pa krenu da je pomuzu ...jer od mleka se ipak pravi sir, kajmak, chokolade i mnoge druge stvari, prema tome...morali su zato da je oboje u ljubicasto jer.. dedinlukac ode da muze kravu da napravi sira za kikirikija...onda lichi na milku chokoladu, koju i deca i stariji mnogo vole da jedu...ali je mrzi jadni meda,koga milion puta mucaju na vrbi da bi ta deca...bila nekako zadovoljna...i oni mrmoti sto je cokolada ispala kako treba,mada su...mehurici bili retki, pa je opet...trebalo sve ispocetka,tako bi i bilo da je...jadna krava sve to mogla da izdrzi. Al`tako razocarana i nezadovoljena...ona reshi da prestane ...i tako ostadosmo i bez sira i bez cokolade, sto...nikako nije dobro, pa zato cekamo sledeci vasar, da nadjemo novu kravu...hahahaha ...hahaha .... i neku kvalitetniju, ali joj moramo naci i dobrog bika...ako nam budu stigle pare. S obzirom da smo se kladili na nase, ko zna...mozda i dobijemo pa kupimo 50 krava i 25 bika...nikad se ne zna, nije jos sve izgubljeno...pa prema tome, nema stajanja.. vetj se spremimo da pokosimo i skupimo seno ..a seno tako lepo mirisalo.. da, nam nije bilo zao shto se pechemo na suncu skupljajutji ga ...pogotovu kad se setim obliznje sumice gde smo pravili pauze...i ispijali hladno pivce u ladovini...lepa su to vremena bila...bili smo tako mladi i sanjalia ...sve je ostalo samo na snovima...ali lako je ipak snove realizovati,ako nishta bar po neki, zato nema odustajanja jer...zivot je kratak i ne treba gubiti vreme...zato jutros kada sam se ustao i popio kafu,odlucih da....se ipak vratim u krevet...te se vratih u sobu,kad tamo otvoren prozor,sve rastureno i gle,nema kreveta!!! Pogledah kroz prozor kad njih trolica... beze preko livade noseci moj dragi krevet, uspomenu na ...dve veceri pre,kda ga je posetila jedna lepa,zanosna .....crnka......jos uvek osecam.... njenu toplinu i neki cudan ..miris u vazduhu...koji se u stvari sirio iz obliznje...radnje u kojoj ima...Peciva....osetih glad... ,ali se brzo razbrknu i seti se kreveta....te uze pusku koja je bila napunjena soli i...Renata ,tu ispod ti nesto pucketa......poceh da jurim kroz sumu uz pucketanje (hehehehe) grancica ispod mojih cipela.... kad tamo....videh da to nisu bili ljudi ,vec tri medveda kojima je krevet ...bio potreban za...trampolin...da bi dohvatili kosnicu,koja...je bila na nekom brdascu...puna meda,ali puna i...opasnih pcela...te se seti da pozove orla u pomoc...koji se bio sakrio od...kise....tamo ispod kosnice...hihihihihihihihih...te odbi medu,jer su mu pcele...ponudile skloniste....mede neznajuci vise sta ce i kako ce,a ovaj sa puskom vec blizu,uzese krevet i trk prema....sumi, jer suma je ipak....tu gde su sad,ali se setise da ce uskoro zima i da ce im krevet biti...potrebniji od svega, te...ga odlozise, za ne daj Boze,.... u pecinu,za zimu. Pa odlucise.....da se prosetaju do oblizne...prodavnice meda,jer im nije...meda nabavio med, koji je neophodan za....sverc,tj prodaju ga babama koje ujutro..,posle BURNE noci, vole da obraduju svog dragog dekicu, jer...nemaju puno para za vijagru, a kad zavrse..onda puste masti i medu na volju...jer je zivot kratak i...vreme brzo prolazi...a voda nadolazi....a nemamo gumene...cizme jer su nam ih izgrickali misevi....ma jedan par su zaobisli,ali nas je...vise pa bi zato bilo dobro da nabavimo camac...koji je i bio malo dalje,pa je trebao neko da...otpliva do njega i...i odveze se daleko ka pucini mora...kad tamo...duva neki vetar.....te on skinu gace i napravi od njih...maramicu jer cureo im je noc, kad pomisli on....sto ih nebi upotrebio i za...jedro...posto je nos ucinio svoje, tako...tako da moze mirno da se plovi, ali more je nemirno, pa...je trebao i kormilo da...zakrpi zbog rupa koje nisu male, a glava ga boli...kao nikada pre, kad pomisli ...na ostrvo na kome sam...provela nezaboravne noci pune...insekata koji su svud po meni...i koji se me sprecili dase moja zelja ispuni... i usred misli neko rece...jeste surovo, ali iskreno i zato...zbog radi insekta cu vam reci jos i ovo...da nije bilo njih, mozda bi sve bilo u redu, ali ipak...insekti pokvarili sve i zato...i samo zato...necu vise da idem tamo, niti da pricam vise o njima...jer se još uvek lečim od malarije....Ali zato se secam onog lepog momka pored koga sam lezala na predivnoj pescanoj plazi i sa kim sam...i sa kim sam provela nezaboravne noci pune...emocija, cari, secanja, jer ipak bese on...pravi vlauca...sa njim je sve bilo.....belo a i crno...al`ipak vise belo nego crno jer vlauca...je bio mnogo dobar lik...znate li sta je on umeo da uradi narode?...neznate!, e pa evo da vam kazem....stajao je satima i cekao ispred moje zgrade...pa jos i kamencicima gadjao u prozor...pa bezao iza coska da ga tata ne pogodi necim...jer tata ga nikako nije voleo,zato sto je on tati jednom...davno izbusio gume i...greskom mu ostavio ljubavnu poruku koja je.... bila namenjena mojoj sestri ...a u njoj je bilo...puno pustih zelja, koje...se tati uopste nisu dopale... pa ga je tako nagazio jednog dana ispred zgrade...da ga sutradan nismo prepoznali u skoli....pricalo se o tom dogadjaju mesecima i jednog dana...dok tata nije bio kod kuce...on naidje, kao slucajno i upita me...jesi li sama, a ja zbunjena......ne znam sta da mu odgovorim plaseci se da ce tata da mi dodje...medjutim kazem ja njemu...dodji veceras, tata ide u trecu pa...mozemo eto da se dogovorimo kako cemo da...resimo ovaj problem pa da se najzad...spakijemo i odemo...negde gde bi mogli na miru...da se dogovorimo kako cemo da...zeznemo moju sestru...da joj vratimo za.....to sto mi je pokidala ruke na mojoj dragoj barbiki...koja je bila polu obuchena zato shto..joj je bilo veoma toplo...jer je Ken bio u blizini a svi mi znamo kako se barbi palila na njega...dok nije nasla novog momka koji...je bio veoma dobar u...pranju sudova, ali ipak...nije znao da pegla....ali to mu nije trebalo ni zameriti jel je bio dobar u onim drugim stvarima sto su ...njoj bile potrebnije, a ken impotentan.....pa je stalno sa sobom nosio...jednu obicnu grafitnu olovku i komad stare hartije koji mu je sluzio za...uvek istu i pomalo cudnu naviku...i ne, nije pisanje poruke njoj, vec...grickanje i lickanje jako gadna navika bese hihihihi...sto je barbiku izbacivalo iz tangica od besa...tako da ona vishe nije mogla...najradije bi ga dohvatila i... sa njim se malo...povaljala po krevetu sve dok ...ima snage ona ce...ga daviti svojim velikim...grudima tako da...mu nema spasa...zato sto je barbika...bila jako zeljna sexa zbog cega je i ostala vecito mlada i u dobroj...kondiciji i psihichkoj spremi ... mada je sex uticao na njenu pozituvnu stranu koja je volila da ...kad,kad malo i pretera pa se....po nekad zalila na bol....koji je znao da je presece u predelu...izmedju kolena i pupka...sto je moglo biti veoma neprijatno i...isto toliko prijatno za nekog kao...recimo jedna Mila...ali neznate je...evo sad cu vam reci ko je ona.... (hahahahaha) ....to je ona sto ne voli barbi lutkice a jos manje kena, znate vec o cemu ...govorim......ali, ko te pita .....kad nema Milinog muzica dobar joj je i Kenn......hihihihi....jer....sve je to plastika........koja moze da posluzi na milion.....hehehehehe... nachina i vishe svrhe....koje su uvek od pomoci kada...se nema mnogo izbora...ali ako se pretera...moze doci i do...velikih...izliva tekucina svih boja i vrsta...hahaha....ali, ajde tekucine,nego shto ostaju fleke,pa se onda josh vishe...poznaje da...se tu svashta odvijalo pa onda postoji mogucnost...da su joj sive celije...poprilichno otanjile...popucale i jedva da su ...uspeli...da spoje i sastave...sto se jos moglo sastaviti...i prilepiti..da ne bi posle bilo...neshto loshe...da fali neki vazan deo...ili ne daj Boze da ima viska...indijance mlade ...pionire malene i...crvene...zdrave i rumene...debele i glupe ...ali dobrog i velikog srca..i chiste dushe...ali prljavog nosa ...koji je bio poprilicno dug i ..sve u svemu slatkisi Titovi...pioniri i pionirke ...drugovi i drugarice...dajem chasnu rech da cu chokoladu deliti na ravne delove...kako uzduz tako i popreko i da ...svi lepo uzivamo u ...napadu na bespomocnu cokoladu koja...je bogatog sadrzaja i veoma slatkog ukusa da prosto...covek zaboravi na sve ..i da se opusti konachno kao....one veceri kad je...celo drustvo bilo tako opusteno da...

nastavak sledi...

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
meda
Forum Manijak

Registrovan/a: 25-10-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: prazno

IP: 80.93.248.*

[*] napisana 17-11-2006 u 10:50 Citiraj i odgovori

Vidim Stelka, tebi bas dosadno...
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 17-11-2006 u 10:53 Citiraj i odgovori

Pa ako je vec meni da ne bude i drugima...;)

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
meda
Forum Manijak

Registrovan/a: 25-10-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: prazno

IP: 80.93.248.*

[*] napisana 17-11-2006 u 10:57 Citiraj i odgovori

Aj* kad insistiras...
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
dedinlukac
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 5-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: looodilo

IP: 213.244.209.*

[*] napisana 17-11-2006 u 15:20 Citiraj i odgovori

e, ovako sam chitao kad kad i uglavnom se nadovezivao samo,ali sad kad vidim sve to na jednoj stranici shta smo pisali... ju ju ju, pa nismo bwej normalni :D bash smo manijaci

kad bih razmishljao sada ko, shta, kako i zbog chega pa onda bih bio najveca trachara,ali bi me onda manje bolela glava jer ne bih stigao da se bavim mojim problemima
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
 Strana:  1  2  3  ..  10
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh