Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  ..  6
Autor/ka: Naslov: Grad
KETRIN
Redovni član

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: uvek ok

ISP: *.yu1.net

[*] napisana 4-2-2006 u 02:59 Citiraj i odgovori
Grad

Alo ljudi,na sta vam liči ovaj grad!Sta rade ljudi iz komunalca?Po celom gradu samo rizla,imaju li oni so ,za posipanje?Ljudi će se polomiti od toliko leda.Neka posipaju so od Centroproma do Tome levaka.Unapred zahvalni!!!!!!

Ketrin
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
kikiriki
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ok

[*] napisana 4-2-2006 u 23:25 Citiraj i odgovori

Pošto je tema premeštena ovde od strane urednika da iskoristim to i ja za komentar. Ja mislim da nam ništa nebi predstavljalo toliki problem da je rasveta (uopste u gradu)malo "SVETLIJA", valjda bi u takvim uslovima primetili tu rizlu pored tolike soli..(hehehe) i izbegli vratolomije i .....dalje troskove koje idu u prilog medicinskom centru.:o

kikiriki-paparazzo-bamboocha
< Quiquiriqui >
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger kikiriki's Yahoo
kikiriki
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 4-2-2006 u 23:31 Citiraj i odgovori

Sto se tiče PREDUZEĆA ZA PUTEVE ja znam da postoji PREDUZEĆE..., ali za puteve nisam siguran?...trotoare i da ne pominjem, a tek biciklističke staze...ma dajjj ..mi pešaci smo pravi zombii............s'brda s' dola i nazad

< Quiquiriqui >
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger kikiriki's Yahoo
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.ptt.yu

[*] napisana 5-2-2006 u 03:18 Citiraj i odgovori

Stvarno, bacio si me u razmišljanje sa tim ''za puteve''. A ima neki dugačak naziv, ni sam nisam siguran kako se tačno zove... Nešto kao Preduzeće za lokalne i nekategorisane puteve i gradjevinsko zemljište... A šta da ti kažem...? Pitaćemo za tu rizlu, pa sad... Možda i posole, a...?

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
kikiriki
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 6-2-2006 u 01:44 Citiraj i odgovori

Upravo sam to hteo da kazem...preduzeće za puteve može samo da se zove PREDUZEĆE, jer o putevima uopste ne vode računa...

< Quiquiriqui >
 Strana:  1  2  3  ..  6
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh