Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  31  32  33
Autor/ka: Naslov: Problem pasa lutalica
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 77.46.249.*

[*] napisana 8-2-2009 u 03:00 Citiraj i odgovori

Jel` vi vidite koliki je to problem?
Cak se i u knjizi gostiju uveliko o tome raspravlja. Idite i sami se uverite! Vecina predlaze da se psi sklone sa ulica, pa makar i na najbrutalniji nacin - ubistvo!
Ostavite se teorija i lekcija o savladavanju straha. Cinjenica je da na ulicama ima puno psa lutalica i da mogu naskoditi ljudima.
Sterilisite te pse da se ne kote vise, kad nemaju gazdu!
Ajde vi iz EKO preduzmite nesto!
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Strigor
Redovni član

Registrovan/a: 11-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: cekam platu

ISP: *.dynamic.sbb.rs

[*] napisana 9-2-2009 u 09:42 Citiraj i odgovori

Snezo, naravno da je to problem. Ali bojim se da se oko tog pitanja uvek vise stvarala fama. Da me ne shvaite pogresno, naravno da ne kazem da sad svi oni koji pricaju o tome, govore gluposti, ali cinjenica je da se cesto javljaju osobe koje jedino resenje vide u ubijanju i slicnim metodama.
Kazes, da se sklone makar i ubistvom? Tj. upucujes na knjigu gostiju (mada mi nije jasno na koju), ali bih rekao da se delimicno i slazes. E pa vidi, ja nikada necu biti za masovni odstrel zivotinja, koje pri tome uglavnom nisu krive sto se tu nalaze. Da se opet vratim na poredjenje... Hajde onda da odstrelimo i sve lokalne narkomane i probisvete jer se ja vise ne osecam prijatno u sopstvenom gradu. Meni psi nisu problem, ja nemam fobiju od njih ali imam od pojedinih ljudi koji su u stanju za glupost da ti upropaste zivot i od kojih ne znas sta da ocekujes. Sad cete naravno preci preko ovog predloga smatrajuci ga neozbiljnim. Ali ajde da se vratimo malo unazad i da vidimo koliko su takvi ljudi naneli zla ljudima oko sebe a koliko psi lutalice. Da li me razumes?
Ne resava se problem tako sto ces da poubijas sve lutalice jer ce posle njih doci neke nove i tako u nedogled. Kao sto sam vec rekao, problem pasa lutalica pre svega je problem ljudskog nemara, nebrige i bahatosti. I odatle treba krenuti.
Kazes da mi iz EKO 030 nesto uradimo? Ok drage volje, ali odmah cu ti reci da, nazalost i nemam puno toga sto mozemo. Para za prihvatiliste nema i tesko da ce ih biti. A mi nismo ti koji mogu da donesu uredbe i pocnu sa kaznjavanjem neodgovornih vlasnika pasa koji ih, kada se izigraju, izbace na ulicu. Ono sto mozemo je da pokrenemo akciju u kojo bi pozvali ljude na odgovornost ali bojim se da to ne bi bilo efektno bez mera kaznjavanja.
A sto se tice ubijanja i sterilizacije ja sam protiv i uvek cu biti protiv toga a zasto pise u prethodnim postovima da se ne ponavljam.

Kosa mi se na glavi dize i strasno me ljuti kad vidim da idioti postaju cjenjeni ljudi!
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 91.150.120.*

[*] napisana 10-2-2009 u 03:31 Citiraj i odgovori

Strigor, setaj malo po RTM sajtu, pa ces videti knjigu gostiju.
Ja nisam ogranicena samo na forum, zanima me sve sto se mog grada tice.
Pse i macke obozavam, ne verujem da ih iko vise od mene voli.
To sto si ti, Strigore, shvatio da sam ja pristalica ubijanja psa lutalica, grdno se varas i imam utisak da, iz nekog samo tebi znanog razloga, hoces da me isprovociras.
Strigor
Redovni član

Registrovan/a: 11-6-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: cekam platu

ISP: *.dynamic.sbb.rs

[*] napisana 10-2-2009 u 09:09 Citiraj i odgovori

Provociram?!O-o

Citat:

Jel` vi vidite koliki je to problem?
Cak se i u knjizi gostiju uveliko o tome raspravlja. Idite i sami se uverite! Vecina predlaze da se psi sklone sa ulica, pa makar i na najbrutalniji nacin - ubistvo!
Ostavite se teorija i lekcija o savladavanju straha. Cinjenica je da na ulicama ima puno psa lutalica i da mogu naskoditi ljudima.
Sterilisite te pse da se ne kote vise, kad nemaju gazdu!

Ovo je toj post, ajde sad mi reci sta bi covek mogao da zakljuci iz njega, osim da se ti uosnovi slazes sa tim navodima koje iznosis? I onda ja tebe provociram?! Pa prvo je trebalo da pogledas kako ce post zvucati nekome ko te poznaje iskljucivo preko postova na ovom forumu. Iz ovog posta ja mogu samo da zakljucim da se ti slazes sa tim sto si napisala.
Izvinjavam se ako nije tako, ali tako je napisano.

Citat:

Ja nisam ogranicena samo na forum, zanima me sve sto se mog grada tice.

Pa dobro ja jesam ogranicen samo na forum. I sta sad, jel treba da citam citav sajt da bih ucestvovao u raspravama na forumu? To mi jos nigde nisu trazili, a bio sam ili jesam na dosta foruma.

Kosa mi se na glavi dize i strasno me ljuti kad vidim da idioti postaju cjenjeni ljudi!
 Strana:  1  ..  31  32  33
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh