Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  21  22  23  24  25  ..  27
Autor/ka: Naslov: Ima li vas...?
Selena
Junior
**

Registrovan/a: 14-9-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.138.*

[*] napisana 15-9-2008 u 12:34 Citiraj i odgovori

Pa Pop je Milanovcanin... A Bilo je i nekih drugih komentara... Ali nebitno. Uvek je postojalo neko negodovanje izmedju Milanovcana i Majdanpecana. Sto je meni zaista zao zbog toga, jer sam apsolutno bez predrasuda, i ne poznajem puno Majdanpecana, zbog toga ne zelim da ih osudjujem. Zaboga, pa svi smo ljudi... A i mi iz trenutno iste opstine imamo iste interese, tako da bi trebali da se drzimo zajedno a ne osudjujemo.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 77.46.210.*

[*] napisana 15-9-2008 u 16:18 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Selena
Mada koliko vidim, ovde ima dosta prozivki na racun Milanovca, pa onda ne vidim razlog da se cudite sto nas nema. Svima je najbolje na svom terenu. Razliciti forumi, razlicita misljenja, razliciti gradovi, ostali je jos i da imamo razilicite opstine. A i vreme je... Pa hajde onda da se slozimo bar oko toga, pa svako svojim putem, bez glupih prozivki i prostakluka... Pozz :lol::lol::lol::lol:

Ne slazem se s tobom Selena...

Osim tebe, ima jos clanova iz Donjeg Milanovca, sto mozes videti iz liste clanova, ukoliko vec nisi pogledala.
Prozivki na racun Donjeg Milanovca skoro da uopste nema, te mislim da nema potrebe za negodovanjem bez razloga.
Niko od tvojih sugradjana nije prozvan iz razloga sto je tvoj sugradjanin, odnosno Donjomilanovcanin....
Sto se tice opstine koju si pomenula, opstine za koju se borite i koju bi, po mom misljenju trebalo da imate...ja vam licno zelim srecu, rasteretice se budzet postojece Opstine i olaksace se funkcionisanje opstinskih organa i javnih preduzeca ciji je osnivac opstina...Bice bolje i vama i nama...kao sto ti rece...

Dobro nam dosla na forum...:)
Selena
Junior
**

Registrovan/a: 14-9-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.138.*

[*] napisana 15-9-2008 u 17:12 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la libi
Ne slazem se s tobom Selena...

Osim tebe, ima jos clanova iz Donjeg Milanovca, sto mozes videti iz liste clanova, ukoliko vec nisi pogledala.
Prozivki na racun Donjeg Milanovca skoro da uopste nema, te mislim da nema potrebe za negodovanjem bez razloga.
Niko od tvojih sugradjana nije prozvan iz razloga sto je tvoj sugradjanin, odnosno Donjomilanovcanin....
Sto se tice opstine koju si pomenula, opstine za koju se borite i koju bi, po mom misljenju trebalo da imate...ja vam licno zelim srecu, rasteretice se budzet postojece Opstine i olaksace se funkcionisanje opstinskih organa i javnih preduzeca ciji je osnivac opstina...Bice bolje i vama i nama...kao sto ti rece...

Dobro nam dosla na forum...:)

Malos i me pogresno razumela. Rekla sam da sam jedna od retkih Milanovcanki ovde, ne i da sam jedina. Jer ipak su ovde Majdanpecani vecina. Takodje, nisam rekla da su i te sitne prozivke nastale zbog toga sto je neko Donjomilanovcanin. I nisam nista negodovala, niti nikog licno spomenula. Ljudi su ovu temu otvorili iz najbolje namere, da se Donjomilanovcani i Majdanpecani zblize i druze, ali uvek se nadje neko ko iskoristi najbolje namere drugih ljudi kako bi se istakao na najgori nacin. ne trebate da se pronadjete u tome ako niste rekli nista lose, a koliko sam videla ti nisi rekla nista lose.
Hvala na dobrodoslici. Naravno i vi ste dobrodosli na nasem forumu. www.milanovacporecki.com
Fagot
Forum Manijak

Registrovan/a: 12-5-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Perfektno

IP: 77.46.224.*

[*] napisana 15-9-2008 u 18:41 Citiraj i odgovori

Ko mi obrisa komentar....
Opet me miniras....

NA OVOM SVETU SMO SAMO JEDAN JEDINI PUT
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.212.*

[*] napisana 15-9-2008 u 20:30 Citiraj i odgovori

Jos jednom :042: Selena. Pozdrav moji dragi Milanovcani.

Selena, ovde niko ne kritikuje Milanovcane. Kritikujemo stvari koje ne odobravamo (u Majdanpeku, Milanovcu, a i sire :)) i hvalimo ono sto odobravamo. Kritike si videla, pogledaj osvrt iz drugog ugla na buducu Opstinu Milanovac ;)

http://www.rtvmajdanpek.com/forum/viewthread.php?tid=63&page=30

http://www.rtvmajdanpek.com/forum/viewthread.php?tid=63&page=31

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
 Strana:  1  ..  21  22  23  24  25  ..  27
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh