Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  11  12  13
Autor/ka: Naslov: N O S T A L G I J A
analu
Forum Manijak

Registrovan/a: 11-12-2007
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.143.*

[*] napisana 21-2-2008 u 13:26 Citiraj i odgovori

Da nisam nostalgicarka nebi svako jutro kad dodjem na posao,pogledala novosti,prijavila se i cunjala po forumu.Retko dodjem i Majdanpek jer su moji u Milanovcu,ali imam nameru ove godine.Dosta mi je dva-tri dana.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
analu
Forum Manijak

Registrovan/a: 11-12-2007
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.207.*

[*] napisana 21-5-2008 u 12:04 Citiraj i odgovori

Evo i ja sam posle duzeg vremena bila u vasem gradu.Da, proslavljali smo 20 godina mature.I cuda velikog,sakupilo nas se svega 35-oro,koji su zeljni jedni drugih.Ostali spreceni novcanom krizom,neraspolozenjem ili vec necim drugim,nisu dosli. No, ima dana i godina.Srescemo se vec.A opet jedna interesantna stvar,mi sa strane smo zeljni vas koji ste ostali u Majdanpeku,ali vi kao da niste zeljni nas. I tako ,nadam se da cemo se sad videti za nekih 5-10 godina,ako budemo zivi i zdravi.Pozdravljam moje skolske i molim ih da se medjusobno ne svadjaju i nek se na dan proslave mature ipak sete lepih dana,koji su iza nas,a nek na ruzne stvari zaborave.Pozdravlja vas vasa skolska.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Pinhead
Moderator

Registrovan/a: 24-9-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: nikad na zemlji

IP: 79.101.196.*

[*] napisana 24-5-2008 u 16:07 Citiraj i odgovori

Nostalgija? Samo za bezbriznim zivotom koji sam imao. Sve ostalo ponovo dodje i prodje.

Demon to some.
Angel to others.
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 25-5-2008 u 10:25 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Pinhead
Nostalgija? Samo za bezbriznim zivotom koji sam imao. Sve ostalo ponovo dodje i prodje.

lepo receno :a040:

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
Renata
Forum Manijak

Registrovan/a: 16-2-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Super.....

ISP: *.dclient.hispeed.ch

[*] napisana 6-6-2008 u 09:11 Citiraj i odgovori

Eto...vratih se pre par dana sa odmora..bila sam i u Mpeku..sve na brzinu jer sam bila vezana obavezama za Beograd...i htedoh samo da kazem -Da, nostalgicna sam, ali ne za gradom, vec za jedan preciziran period u kome sam bila nesto mladja, zaljubljena i ...neke stvari su bile jos drugacije, i neki kratak period normalne...cesto se prisetim tih dana, i posle dugo godina sam i neke osobe koje su me tada srecnom i cinile srela...ali, vreme je ucinilo svoje, ostalo je samo secanje.I to je dobro, imam cega lepog da se setim, ali kad pogledam svoju sadasnjost, imam i te kako razloga da budem srecna, kao sto jesam.Ljubim vas:tumble:
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
 Strana:  1  ..  11  12  13
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh