Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  17  18  19  20
Autor/ka: Naslov: SRBIJA!!!
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-3.sezampro.yu

[*] napisana 7-7-2008 u 18:47 Citiraj i odgovori

Odbojkaška reprezentacija Srbije pobedila je u Novom Sadu nacionalni tim Brazila rezultatom 3:2, po setovima 20:25, 18:25, 25:23, 25:20, 15:11, u 8. kolu grupe A Svetske lige.

Srbija je tako ostvarila treću pobedu ove sezone i zadržala izglede za plasman na završni turnir Svetske lige, koji se održava u Rio de Žaneiru. Sledećeg vikenda naš tim ugostiće Venecuelu u Beogradu i Nišu, 11. i 13. jula.

Četvrti put u ovogodišnjem takmičenju Srbija i Brazil igrali su taj-brejk, a Srbija je konačno ostvarila pobedu, prvu posle punih sedam godina nad svetskim i olimpijskim šampionima i pobednicima Svetske lige. (B92.net)

http://www.b92.net/news/pics/2008/07/1299293114487136b123d4e242111703_big.jpg

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-1.sezampro.yu

[*] napisana 3-8-2008 u 01:43 Citiraj i odgovori

Nemam pojma zasto jos uvek (cini mi se) nemamo otvorenu temu tenis...
Ali...
Novak Djokovic dobio Nadala u polufinalu u Sinsinatiju, 6:1, 6:4...
Prosto, covek pomisli - ovaj mali igra samo kada igra protiv velikih... A od ove ''buranije'' gubi vec mesecima...
A sta reci, valjda takav mentalitet...
Svaka cast...!

Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-1.sezampro.yu

[*] napisana 13-10-2008 u 11:52 Citiraj i odgovori

Jelena Jankovic prva na WTA listi...

Vredno pomena.

keva
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-9-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: pozitivno

IP: 77.46.187.*

[*] napisana 13-10-2008 u 13:07 Citiraj i odgovori

I ostaće prva do kraja godine!
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-a-1.sezampro.yu

[*] napisana 18-1-2009 u 01:28 Citiraj i odgovori

Da se razumemo, ima mnogo velikih sportskih dogadjaja poslednjih dana... I prilicno uspeha za srpski sport (kosarka, vaterpolo, donekle tenis...)
Ali...
Mene su ipak najvise obradovali rukometasi veceras...
Vec smo zaboravili i prezalili taj sport, sve one sramne povratke pognutih glava, ruznu igru i jos ruznije rezultate poslednjih godina...
Kako one poslednje generacije nismo docekivali, tako da skoro ove momke koji su otisli na SP u Hrvatskoj nismo ni ispratili...
Priznajem, nisam gledao rukomet jos od kraja devedesetih, kada smo dodirnuli dno...
I sedoh veceras da gledam nase protiv Egipta, u prvoj utakmici na SP, tek zato sto nisam imao pametnija posla... I odusevio sam se... Ali zaista... Ok, i dalje ne verujem da mozemo da uradimo ne znam sta, ali druge stvari su me odusevile... Timska igra, svi igraci (i prva postava i oni sa klupe) dali su bar po gol... Ne igraju vise kao babe, nego jure i ginu po terenu... Trce, igraju brz i moderan rukomet... Razbili su Egipat (koji nije naivna reprezentacija) sa 30:22... Zbog svega toga, oni jesu nesto sto me je najvise odusevilo u poslednje vreme... Kazem, verovatno (a opet ko zna) nece do medalje, ali, da budem iskren, secajuci ih se od pre par godina, nisam ocekivao ni da ce dobiti Egipat... Dakle, cak i ako ne urade nista, uradili su vec mnogo, lepo ih je gledati, nisu vise one ''babe'' koje se vuku po terenu i gube od pacera...
Pomislio sam na trenutak da su ovi klinci stvarno pravi legionari, kako volimo da kazemo za sportiste... Ali ovi su to u pravom smislu te reci... Skoro da nismo ni culi kako su se pripremali, gotovo da ne znamo kada su otisli, otisli su u zemlju u kojoj im nimalo nece biti lako da igraju, i tamo su pokazali i hrabrost i srce i lepotu igre...
Sutra (odnosno veceras) u 20.15 protiv Danske... Jedva cekam...

Strana:  1  ..  17  18  19  20
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh