Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4  5  6  ..  14
Autor/ka: Naslov: Wireless utisci
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

IP: 213.137.127.*

[*] napisana 29-7-2006 u 10:24 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la werdano
Citat:
Originalno postavio/la urednik
Pa, dobro... Samo, kad smo već kod toga kako je u normalnom svetu... Baš zato sam to i pitao. Iam tu koječega što uopšte ne liči na prilike u normalnom svetu, ali sad...

A sta po vama u ovome gradu pa i lici na prilike u normalnom svetu?
Vrlo malo stvari, na zalost. Nisam zajedljiv, zao mi je ako to tako zvuci, samo sumnjicav, ipak se radi o opremi vrednoj oko 120-130 evra. Ali, OK, evo necu vise nista pitati.

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
river
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 11-2-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.vdial.verat.net

[*] napisana 30-7-2006 u 19:07 Citiraj i odgovori

@urednik
Raspitajte se malko o ceni opreme. Čini mi se da ste otišli u neke satelitske tehnike vašom pretpostavljenom cenom.
EDIT: Moja greška pročitao sam 120-130k eura pa sam mislio na opremu na strani provajdera.

Najveći problem oko interneta u ovom gradu su ljudi koji misle da je grad njihov, i koji još uvek nisu izlečili dečije frustracije koje se obično završe u 3ćem - 4tom razredu osnovne škole. A možda se i plaše da ljudi vide kako izgleda neki tamo normalan svet.

Setite se samo one o komšiji i kravi, i RTM je emitovala onaj spot koji je ministarstvo za kulturu emitovalo po 15 puta dnevno. Ali, nažalost, izgleda da je nama i dalje krava najviše kriva.

A sad uzdravlje i želim da što pre vidim RTM na wi-fi-ju, pa da onda svi imamo net ko ljudi.

Everything should be made as simple as possible, but not simpler.
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
werdano
Početnik
*

Registrovan/a: 27-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.smin.sezampro.yu

[*] napisana 5-8-2006 u 13:30 Citiraj i odgovori

@uredniku..........
Sve ovo polako pocinje da podseca na nekadasnju triologiju Dz. Lukasa...
Pocelo je sa "NOVOM NADOM" da bi se ovog momenta zaustavilo na "IMPERIJA UZVRACA UDARAC ". Gde se zagubi ona prica o toleranciji , neznam . Vremenom , kako stvari stoje gledacemo i " POVRATAK DZEDAJA ".............................
Nazalost , moj stav i razmisljanje prema gospodaru struje i vazduha, koji ovog momenta tera inat insistirajuci na tamnoj strani poprima sve ruzniji oblik.
Ne mogu da vas razumem , posle cele price ...sta sad dokazujemo?
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
river
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 11-2-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.vdial.verat.net

[*] napisana 7-8-2006 u 18:26 Citiraj i odgovori

Uh vedrano ote mi reč iz usta. Ko sad o ovome da izveštava ?

Everything should be made as simple as possible, but not simpler.
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.ptt.yu

[*] napisana 7-8-2006 u 19:45 Citiraj i odgovori

Ne dokazujemo ništa. Nije problem izveštavanje, pitanje je da li želite da čujete i drugu stranu priče? Ako ste već formirali svoje stavove na osnovu jedne strane bez želje da saslušate i drugu, onda nema svrhe trošiti reči, a ukoliko ipak želite da čujete i drugu stranu - ok, reći ću vam u čemu je problem što se RTM-a tiče. (A ko zna, možda bi neko imao i rešenje za sve to)

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
 Strana:  1  2  3  4  5  6  ..  14
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh