Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  6  7  8  9  10
Autor/ka: Naslov: Vlaška muzika
Nikita
Početnik
*

Registrovan/a: 8-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Dobro

ISP: *.verat.net

[*] napisana 18-3-2006 u 13:25

vlaska muzika treba da bude u udarnim terminima jer zivimo u VLASKOJ REPUBLICI
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 31-3-2006 u 13:17

Posto sam i ja vlajna i nije me sramota, da se i ja upisem ovde. Kao sto sam vec nege drugde napisala slusam svaku muziku pa i vlasku, ne toliko zbog teksta jer ima stvarno glupih i besmislenih, bezobraznih ali cisto zbog muzike. Uostalom mislim da bi moralo barem malo vlaske muzike da bude na radiu jer stvarno ima mnogo vlaha u okolini Majdanpeka kao i u samom Majdanpeku koliko znam. A u koje vreme, pa mislim negde tamo u zoru jer znam stariji ljudi nemogu da spavaju pa se bude tamo u 4 pa taman mogu da slusaju tako nesto a preko dana mozda u prepodnevnim satima jer su deca i mladi u skoli ili na poslu pa nemogu da slusaju taman ono sto i onako ne voli i svi su srecni i zadovoljni, ili?
Ali sad stvarno, kad na nekom slavlju zasvira vlasko kolce svi se dizu da igraju, cak i oni koji ne znaju.
Sto se kulture nas vlaha tice ponavljam ono sto uvek u ovakvim situacijama kazem "Ima nas svakakvih". Sto se negotinskih vlaha tice oni su mislim mnogo gori i cudniji od nas. Na svu srecu nemam famlije u tom kraju ali sam imala ovde prilike da upoznam da ne kazem celu Negotinsku Krajinu jer su maltene svi u inostranstvu. Verujte mi nisu neki prijatelji, hvale se puno i ismevaju i rugaju se svakome koji nije na njihovom nivou (mislim sad na njihove kucerine, nakit, auta itd, da ne nabrajam dalje) a ovde zive ko komsije sa velikih livada. Ne svi, ova noova generacija ne ali ona malo starija. I sto je najgore i stvarno sramota mnogi ne znaju srpski a vode se kao Srbi na papiru. To necu nikada moci da shvatim.
Izvinite ja malo razduzila pricu ali samo zbog par komentara ne vredi da otvorimo temu o vlasima kad ionako toliko vas ima nesto protiv nas. Mada su svi vlasi sa sela, kao sto su i mnogi Majdanpecani dosli sa sela u grad, mislim njihovi roditelji poticu sa sela, mislim da se toga ne treba stideti. Morate priznati da na selu uvek ima svega i u najvecoj krizi i nemastini seljak nece da umre od gladi. Osim toga svi vole vlaski sir ili? A i sva su okolna sela vlaska, sta je tu je, a svako ima pravo da se druzi s a kim hoce.

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
pan
Forum Manijak

Registrovan/a: 18-3-2006
Korisnik nije na vezi

[*] napisana 1-4-2006 u 11:29

Ja mislim da muziku mozemo deliti samo na dobru i losu, a dali je nesto dobro ili ne prepusteno je slusaocu.Ni ja kao VLAH ne slusam svaku glupost,ali isto tako dobijam "OSPICE" od nekih srpskih pesama( Bora Drljaca...).Verujem da veliku ulogu u svemu ovome igra i nerazumevanje jezika.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
kikiriki
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ok

ISP: *.yu1.net

[*] napisana 1-4-2006 u 16:09

ali Bora Drljača ne peva vlasku muziku...sta ce on ovde...????

kikiriki-paparazzo-bamboocha
< Quiquiriqui >
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger kikiriki's Yahoo
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

[*] napisana 7-4-2006 u 20:22

Pan dobija ospice kad cuje Boru Drljacu kao sto neki dobijaju ospice kad cuju vlasku muziku.

Kad smo vec kod vlaske muzike, ja nasla Lane moje na rumunskom i nije lose.

Za ljubitelje vlaske (rumunske) muzike...Lane moje peva Nuletu de la Brasov.

Rumunska pop muzika isto nije losa, naravno za one koji razumeju tekst. Cini mi se da im tekst u pesmama ima puno vise smisla nego u nasim vlaskim.

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
 Strana:  1  ..  6  7  8  9  10
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh