Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3
Autor/ka: Naslov: Gradska nekomercijalna wi-fi mreža
db
Junior
**

Registrovan/a: 24-2-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.ptt.yu

[*] napisana 15-5-2006 u 14:44 Citiraj i odgovori

Pre godinu dana je trebao da se odradi neprofitni projekat za jednu nevladinu organizaciju po ugledu na http://www.bgwireless.net . Oprema 5K evra, internet itd. Sve je to propalo , naravno , a znam ih jos trojicu koji su isto hteli da postave mrezu i odustali.
Ono sto hocu da kazem je da je potrebno sao par ozbiljnijih ljudi i eto mreze . Pogledajte bgwireless i po kom principu funkcionise , i sta su dobili za 'male pare' . Danas je ,po obecanju, trebalo da startuje wireless mreza a od wireless admina ni traga ni glasa . Neka kletva mozda ?

U svakom slucaju podrzavam .
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
river
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 11-2-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.vdial.verat.net

[*] napisana 15-5-2006 u 14:56 Citiraj i odgovori

Jel se ti to javljaš u volontere, ili barem smatraš sebe nekim ko bi mogao ovo da pogura, tj ozbiljno podrži makar malo. Ako je tako welcome, i daj da animiramo još nekog.

Everything should be made as simple as possible, but not simpler.
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
XoNNiX
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Radno

ISP: *.dialup.neobee.net

[*] napisana 15-5-2006 u 20:32 Citiraj i odgovori

Ja se javljam! :P

www.TheDesignersBlog.net
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku XoNNiX's Aim XoNNiX's ICQ status Ovaj korisnik ima MSN Messenger XoNNiX's Yahoo
William
Početnik
*

Registrovan/a: 8-5-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: buahh

[*] napisana 16-5-2006 u 01:32 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la db
Pre godinu dana je trebao da se odradi neprofitni projekat za jednu nevladinu organizaciju po ugledu na http://www.bgwireless.net . Oprema 5K evra, internet itd. Sve je to propalo , naravno , a znam ih jos trojicu koji su isto hteli da postave mrezu i odustali.
U svakom slucaju podrzavam .

Svojevremeno sam postavio test mrezu, dobio CL signal cca 55mbs,dobacio 15 km i stao. Sta dalje, pitali smo se. Nesigurna drzava `sve je politika` itd. cine nesigurnim investicije, bilo koje investicije, posebno one 5K.:(
Pozdrav!:(
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
XoNNiX
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Radno

[*] napisana 16-5-2006 u 09:10 Citiraj i odgovori

Ja bih hteo ali ako ovi iz mpconn-a uvdeu net...ne bih kupovao opremu samo zbog ovoga! :)

www.TheDesignersBlog.net
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku XoNNiX's Aim XoNNiX's ICQ status Ovaj korisnik ima MSN Messenger XoNNiX's Yahoo
 Strana:  1  2  3
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh