Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  5  6  7  8
Autor/ka: Naslov: Ljubav preko interneta
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 93.86.22.*

[*] napisana 5-10-2008 u 23:56 Citiraj i odgovori

A bre Snezo...pa procitaj recenicu do kraja...narocito ...onaj deo koji kaze...uvek postoji mogucnost da se osecanja promene..
Kako me ti tumacis, ispada da sam rekla da je ljubav i obavezno prolazna...
Rekoh...prolazna kategorija...sto znaci ako je kao takvu stavimo na lestvicu ljudskih emocija...
Ispadoh ja sad neka bezosecajna vestica...kojoj je ljubav nesto bezveze...
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Streptomicin
Redovni član

Registrovan/a: 25-11-2007
Korisnik nije na vezi

ISP: *.gigant.cz

[*] napisana 6-10-2008 u 01:30 Citiraj i odgovori

He...da probam ovde sa zenama,sve ste ko kisa oko Kg-a, koliko se da zakljuciti i vi lazete i niko od vas ne kaze da je mozda imao prilike da proba da dozivi takvu ljubav, imate neke vase teoreme o ljubavi...bla bla.Selena za mene ima dobar post " A sta adis na netu, sedis u fotelji, kuckas, usput se gojis jer uvek grickas nesto". samo sto je ovde izostavila kljucnu rec, svi znamo koju. Ajde malo o tome pricajte, ko vas je startovao, kako, sta ste zakljucile, laze, folira se,iskren, pitam vas zene jer ovaj sto postavi temu nesto se slabo oglasava.
P.S. I`M BACK
Sneza
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-11-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: U ritmu muzike

IP: 93.86.55.*

[*] napisana 6-10-2008 u 17:59 Citiraj i odgovori

Jaoj, Libi, sad si mi rasjasnila neke pojmove. Priznajem, nisam temeljno razmisljala i stvarno si mi se ucinila kao bezosecajna vestica...kojoj je ljubav nesto bezveze. Sala mala - ne ljuti se :singing:
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 77.46.225.*

[*] napisana 6-10-2008 u 23:39 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Streptomicin
He...da probam ovde sa zenama,sve ste ko kisa oko Kg-a, koliko se da zakljuciti i vi lazete i niko od vas ne kaze da je mozda imao prilike da proba da dozivi takvu ljubav, imate neke vase teoreme o ljubavi...bla bla.Selena za mene ima dobar post " A sta adis na netu, sedis u fotelji, kuckas, usput se gojis jer uvek grickas nesto". samo sto je ovde izostavila kljucnu rec, svi znamo koju. Ajde malo o tome pricajte, ko vas je startovao, kako, sta ste zakljucile, laze, folira se,iskren, pitam vas zene jer ovaj sto postavi temu nesto se slabo oglasava.
P.S. I`M BACK

Pa evo...ti si mene startovao...gde god da ostavim post pojavis se sa nekim komentarom...

Bas se trudis...Hoces da se kladimo da ces i sad da se primis i da mi ostavis nesto da citam?
Selena
Junior
**

Registrovan/a: 14-9-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.251.*

[*] napisana 7-10-2008 u 13:00 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la libi
Citat:
Originalno postavio/la Streptomicin
P.S. I`M BACK

Pa evo...ti si mene startovao...gde god da ostavim post pojavis se sa nekim komentarom...

Bas se trudis...Hoces da se kladimo da ces i sad da se primis i da mi ostavis nesto da citam?

Eto bas sam blesava... Ko kaze da ljubav preko neta ne postoji... Ovde se bude neka osecanja , a? Skroz ste me razuverili... nema sta. lol :D:D:D
 Strana:  1  ..  5  6  7  8
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh