Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  330  331  332  333  334
Autor/ka: Naslov: Nastavite pricu...
pmeda1
Forum Manijak

Registrovan/a: 3-10-2007
Korisnik nije na vezi

ISP: *.versanet.de

[*] napisana 29-11-2008 u 02:41 Citiraj i odgovori

za divno cudo kako je tako brzo naucio srpske starogradske pesme.pevao je iz sveg glasa a njegov eho se cuo kilometrima niz dolinu.naravno tako opijen nije ni obracao paznju na slucajne prolaznike i bilo mu je svejedno da li ga neko poznaje ili ne.savkoga dana prolaze ovde svakakvi pijani pa su se mestani i navikli na to.nije cak pridavao ni paznju tome sto su se pojedini podsmejavali jer on je imao svoj cilj i viziju pred sobom i hteo je to da proslavi sam sa samim sobom.sve bi to bilo lepo da se u toj gomili ljudi koji su se odjedanred tu zatekli mija i njegova cobanica zatekla.kada su im se pogledi sreli on je spustio glavu i zacrveneo je-

MEDA
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.181.*

[*] napisana 29-11-2008 u 02:48 Citiraj i odgovori

a sirota čobanica nije mogla da veruje svojim očima. Ni ušima. Bar da je lepo pevao. Ljutito mu je prišla i zalepila dva vaspitna dlana...

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
pmeda1
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 29-11-2008 u 02:54 Citiraj i odgovori

da se ne radi o naturalizovanom srbinu svaki nas citalac bi ocekivao da joj vrati duplom merom.Ipak je Mr.Proper covek kultiviran,sa podredjenim manirima te to sebi ne bi dozvolio ni pod 4 promila.samo se nasmesio i rekao-zasluzio sam."hajdemo negde na kafu,vrti mi se u glavi od ovog Mirockog vazduha".Ni sama nije ocekivala da ce sresti u ovoj vukojebini ovakvog dzentlmena pa je bez razmisljana krenula s njim.

MEDA
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 93.86.52.*

[*] napisana 29-11-2008 u 03:04 Citiraj i odgovori

eh, što žensko može da bude plitke pameti...no,šta je- tu je, ljubav je to. Nekako su stigli do jedne kafane i naručili kafu. Čobanica je već zaboravila nemili incident. Proper je polako dolazio k sebi, ali što se više osvešćivao, sve mu je manje bilo jasno gde se nalazi. Naime, od udarca u glavu, dobio je amneziju...

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
pmeda1
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 29-11-2008 u 03:15 Citiraj i odgovori

prica se toliko iskomplikovala da ni on sam nije znao gde se nalazi i od cega je to sve.Dali od pica ili od udarca.Probudio se u nepoznatoj prostoriji i oko njega su kruzili raznorazni ljudi u belom.Bio je povezan svakakvim kablovima sa monitorom pored sebe no ga je vise uplasila praznina u njegovoj glavi.Prvo na sto je pomislio su vracare,da mu nisu nesto stavili u kafu.Nije bio sujeveran ali je skoro procitao na sajtu RTV Majdanpeka da neko trazi vracaru sto ga je uputilo na suludu misao da neko zeli da mu se osveti.Zbog cega nije mogo da ustanovi jer je opet utonuo i dubok san...

MEDA
 Strana:  1  ..  330  331  332  333  334
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh