Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  329  330  331  332  333  334
Autor/ka: Naslov: Nastavite pricu...
pmeda1
Forum Manijak

Registrovan/a: 3-10-2007
Korisnik nije na vezi

ISP: *.versanet.de

[*] napisana 26-11-2008 u 23:54 Citiraj i odgovori

Do bilo kakvog prevoznog sredstva koji bi ga odvezao do nje,njegove pastirice,njegovog razloga za neprespavane noci i permanentni umor rezultovanim istim.Hodajuci,onako ubrzano usput mu jedna misao sustizala drugu.Toliko tih neresenih problema se nagomilalo u njegovoj glavi da je pomislio jenog momenta ce eksplodirati.Kod kuce u Majdanpeku ga ceka devojka,zlocudni tast i tasta,kako ce njima objasniti da se vise tamo ne vraca i da zeli da svoj zivot kao Srbin negde drugde zapocne.Na vidiku ispred sebe se pojavio vojnicki kamp.Svi su slavili.Kapetan mu je prisao i razvezao svije uredne vojnicke brkove od uha do uha i cestitao mu.Sta se to ovde dogadja?Gotovo je,promumlja jedan vojnik iz susednog voda,vlada Srbije nam je skratila vojni rok na Sedam meseci,sutra nam je zadnji dan u ovim sivomaslinastim odorama.Jaaaaaaaaaaa,uzviknuo je mada i sam ne zna zasto jer ipak je poceo ovaj zivot da mu se dopada.Nije uspeo ni da se proveseli sa drugovima kad su ga pozvali u komandu.Sta je sad,zapitao se.Poseta za tebe ocgovori mu cata,razumes sta je to-stavljajuci akcenat na slabo poznavanje Srpskog jezika.j*** ti sestru odgovori Mr.Proper brisajuci tako svaku sumnju o Nepoznavanju jezika.Cata je nesto u sebi promrmljao i otvorio mu vrata kancelarije u kojoj ga je cekala,verovali ili ne njegova cura iz M-Peka.Iako vec ofarban svim bojama osecao je kako mu hladan znoj tece niz ledja.Zdravo,rece ona tiho,kako si?Kao da mu je onaj prepek popio mozak stajao je ispred nje kao mali deckic koji je bilo sta da odgovori takav osecaj ima da ona vec sve zna.Nije uspeo nijednu jedinu rec da prevali preko usana pa je ona nastavila da prica.Dosla sam da se oprostim od tebe.Udajem se za mesec dana.Znam da je ovo sad sok za tebe ali je bolje da to saznas od mene.Dok si bio u vojci,ovde,ja sam upoznala jednog lepog momka sa kojim bi da provedem ostatak mog zivota.Izvini za sve.On je jedva uspevao da prikrije radost i nenako je slagao grimase koje su licile na razocarenje jer sada na njegovom zivotnom putu nema prepreka,moci ce cistom savesti da se posveti svojoj cobanici.Hoces da ostanem jos malo?Ne bolje je da sto pre odes-odgovori on onako potusteno.Vrata stare kancelarije su skripala dok se ona u sekundi iza njih nestala.Kao sto vec pomenuh svidjao mu se ovaj zivot vojnicki i kao prvo pre nego sto bilo kakvu odluku donese hteo je da pita "Mama_tvoja"sta ona misli o tome da on postane profesionalni vojnik...

MEDA
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 91.150.120.*

[*] napisana 27-11-2008 u 18:15 Citiraj i odgovori

hmm...teško pitanje http://i457.photobucket.com/albums/qq298/bakuta/1422.gif zamisli se ona.
No, odgovor se nametao sam od sebe, jer mama je znala da od sebe još niko pobegao nije. Stoga mudro prozbori: " Sine moj...batalio si divljenje svih onih žena koje su te obožavale jer si tako moćan u kućnim poslovima, postao si Srbin, okrenuo život naglavačke- sve zbog ljubavi. Sada opet misliš da voliš čobanicu, ali to nije ljubav, čim se dvoumiš. Moraš da raščistiš sam sa sobom. Kreni dalje, sledi svoj avanturistički duh, budi plaćeni vojnik. Imaš moj blagoslov."
I tako je naš glavni lik...

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
pmeda1
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 29-11-2008 u 02:17 Citiraj i odgovori

poput Zagora,sumskog duha Darikvudskih suma krene odlucnim koracima ka svom pretpostavljenom da mu saopsti svoju odluku kojoj se niko nije nadao pa ni on sam do pre pet minuta.Ipak se stvari odvijaju neocekivano brzo pomislio je te je zastao kod jedne birtije koja je nosila naziv "kod tonceta"i svratio da popije nesto i dobro jos jednom razmisli o tome sta je naudio.

MEDA
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
pmeda1
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

[*] napisana 29-11-2008 u 02:29 Citiraj i odgovori

osim dokonih alkoholicara i posluge u kafani nije bilo nikog.plavo-belo karirani carsavi su se dizali i spustali od vetra koji je neprestano duvao donoseci sa sobom prasinu i bacene letke nekog izbornickog kandidata za predsednika republike.skoro nezainteresovano je posmatrao naduvano lice predstavnickog kandidata istampano na jeftinom papiru,razmazanih i neprepozatljivih boja.

MEDA
Mama_tvoja
Forum Manijak

Registrovan/a: 6-2-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.225.*

[*] napisana 29-11-2008 u 02:33 Citiraj i odgovori

I tako...pivo, po pivo...zbogom pameti. Posle nekoliko krigli, više nije znao ni kako se zove. Nije znao ni dal" je doš"o ili poš"o. Izašao je napolje i zapevao "idem ja, ide kaldrma"...

"Prijatelji mi ne trebaju da me grle,
već kada mi budu sudili,
da ne bace kamen na mene."
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  ..  329  330  331  332  333  334
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh