Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2
Autor/ka: Naslov: Chat ili forum?
BooFANchina
Junior
**

Registrovan/a: 30-3-2006
Korisnik nije na vezi

IP: 213.244.208.*

[*] napisana 30-3-2006 u 23:25
Chat ili forum?

Sve pohvale vezane za forum ali jedna stvar mi jako bode ochi... Mislim da chlanovi ne prave razliku izmedju chata i foruma. Time se svaki topic pretvara u opushteno caskanje dva ili vishe usera (koje najcheshce nema veze sa originalnom temom), time onemogucujuci drugima da se na pravi nachin ukljuche i eventualno svojim postom doprinesu reshavanju nekog problema.

Nemojte me pogreshno shvatiti...
Pozdrav...
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
kikiriki
Forum Manijak

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ok

ISP: *.yu1.net

[*] napisana 31-3-2006 u 05:56

Chat za chat...forum za post.

kikiriki-paparazzo-bamboocha
< Quiquiriqui >
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger kikiriki's Yahoo
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

IP: 213.137.127.*

[*] napisana 31-3-2006 u 07:03

Mislim da je dobro što sve veći broj posetilaca i članova foruma primećuje da se vrlo često (gotovo uvek) ide u off-topic, jer to je prvi korak ka tome da se nešto i uradi kako bi se ta pojava svela na najmanju meru. Pa... Šta da kažem... Ne preostaje nam ništa drugo nego da se malo potrudimo i da se držimo postavljenih tema i na taj način doprinesemo kvalitetu ovog Foruma.
Hvala.

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 31-3-2006 u 08:56

Ne bih trebala vise da komentarisem jer sam sto se ovog naseg problemcica tice vec dala dovoljno komentara...ali moram.
Interesantno je da svaki novi clan pocinje sa nekom primedbom kao sto sam i ja...ali bar na za to odgovarajucem mestu "predlozi i sugestije" ako se ne varam. Ispravite me slobodno ako nije tacno. Da se uopste ne ne ide u off-topic je mislim nemoguce i toga ima na svakom forumu. Kao sto je vec receno morali bi da gledamo da to svedemo na minimum. Sto meni licno smeta je sto se za svako pitanjce otvara tema, kao naprimer gde se novi clanovi predstavljaju ipozdravljaj ostale, to se sve moze napisati tamo ge su pozdravi. Sto se ove teme tice (sad predlog jedan), ovde bi mogli da pisemo sta vise volimo forum ili chat i zasto. BooFANchino, nadam se da se ne ljutis ali to je moje misljenje, ovo si stvarno mogao na sugestije da napises. Ja sam naravno tamo mozda trebala i ovaj komentar da napisem ali ne znam da li svi svaki komentar citaju pa da se zna o cemu se radi.
Ne znam da li se moj predlog prihvata u vezi ove teme ali ja cu se sad ovde izjasniti a ostali kako hoce.

Dakle, forum ili chat? Mislim da vise volim forum mada ni chat nije los. Sve zavisi da koga i koliko ljui ima na chatu. Ja sam par puta potrefila da nema nikoga ili sta ja znam dve osobe koje se vec znaju i vredno tracaju, pa je nekad tesko ako se treci ubaci a ne bude bas "primecen" da se tu prikljuci u razgovor. Mada se desavalo da bude i veoma zabavno. Ipak mi je forum drazi.

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
sicEr
Redovni član

Registrovan/a: 25-1-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Na federima :)

IP: 212.102.135.*

[*] napisana 31-3-2006 u 22:23

Stela, kasnije cu se izjasniti o tvom predlogu, a sad nesto bitnije.

Znam da nas imam malo i stoga svaku temu vode 2-3 usera, ostali se ne ukljucuju u diskusiju, ali da li je to razlog da se non-stop citiraju postovi, da li je to razlog da se postuje nesto tipa "bla bla... :)))))) ))))" , ili da se pozdravlja neko ko se tek uclanio (da to bude glavni deo poruke)? Ima primera koliko hocete, a ovde treba prvo zatvaranje foruma na "dan", a to vreme da se iskoristi za ciscenje. (pa koliko se uspe :o) )

Admin me je pitao (spontano) da budem mod, jos mu nisam odgovorio, ali najverovatnije cu ga odbiti, je l' ne zelim da se svadjam sa inako malom kolicinom korisnika (ili nedao Bog nekog naljutim i oteram, pa posle kuku-lele).

Recimo kikiriki-ju bi trebao da obrisem blizu 800 posta!!! Kako bi on reagovao na to?!

90% tema je u off ko to moze ispraviti? Bez nedelje dana dobrog rada nista...

Zato apelujem na sve korisnike (pa i na sebe) da izbegavamo postovati, ako nije potrebno, a ko zeli i ume moze sam obrisati ili prepraviti svoje postove za koje smatra da su nepotrebni.

Toliko, puno uspeha u daljem postovanu!

p.s. vise volim IM messangering :o) pa onda chat, a tek onda forumeeeee! (naravno mail najvise volim)
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
 Strana:  1  2
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh