Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2
Autor/ka: Naslov: VETAR,PLAMEN I BES
KETRIN
Redovni član

Registrovan/a: 24-1-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: uvek ok

ISP: *.yu1.net

sad.gif napisana 26-1-2006 u 12:03
VETAR,PLAMEN I BES

Dali je neko gledao ili cuo za taj film.To je inače indijski film i traje otprolike 3.h 15 min.Radnja se desava naravno u indiji i prati patnju i jad dva rodjena brata kroz rat u indiji...tako nesto...bilo je to davno kad sam ga gledala...pozzzz!!!
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
Mila
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

ISP: *.lgtpmi.ameritech.net

[*] napisana 26-1-2006 u 18:10

Citat:
Originalno postavio/la KETRIN
Dali je neko gledao ili cuo za taj film.To je inače indijski film i traje otprolike 3.h 15 min.Radnja se desava naravno u indiji i prati patnju i jad dva rodjena brata kroz rat u indiji...tako nesto...bilo je to davno kad sam ga gledala...pozzzz!!!

Nisam ga gledala sto posto, a znam jel sam sebi zabranila da gledam filmove te vrste nisu dobri po zdravlje.....Secam se gledala sam jedan indijski film zvao se ja mislim "seti se moje pesme", ili tako nesto, znam da sam usla u bioskop srecna i u momentu kad je poceo film samo se culo smrkanje i jecanje, ceo bioskop je suze ronio sve vreme filma i onda sam rekla neka hvala negledamo vise takve filmove hehehehe, e pazi ali mi je ostao u dubokom secanju a gledala sam ga pre 100 godina,xaxaxaxa,,,,,
A i ja pocela sad da ga tupim isto kao i kikiriki:mad:,moracu da smanjim druzenje sa njim ova bolest je izgleda prelazna, xexe
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
kikiriki
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ok

[*] napisana 6-3-2006 u 13:21

Zna li neko nesto oko toga filma...javite ljudiiiiiiiiiiiiiii..jer od modseti nema nista koliko ja vidim...hehehe

kikiriki-paparazzo-bamboocha
< Quiquiriqui >
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger kikiriki's Yahoo
Mila
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

ISP: *.lgtpmi.ameritech.net

[*] napisana 8-3-2006 u 05:24

Citat:
Originalno postavio/la kikiriki
Zna li neko nesto oko toga filma...javite ljudiiiiiiiiiiiiiii..jer od modseti nema nista koliko ja vidim...hehehe

Sta bi sa modseti, jel se zna pol kikiriki?????
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
kikiriki
Forum Manijak

Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ok

[*] napisana 8-3-2006 u 17:18

Citat:
Originalno postavio/la Mila
Citat:
Originalno postavio/la kikiriki

Sta bi sa modseti, jel se zna pol kikiriki?????
Ma samo se nagadja mada mislim da sam u pravu,i neće to da prizna...zar ne Modseti!?!;)

kikiriki-paparazzo-bamboocha
< Quiquiriqui >
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger kikiriki's Yahoo
 Strana:  1  2
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh