Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
Autor/ka: Naslov: NARKOMANI GDE SE LEČITI
mimi1978
Početnik
*

Registrovan/a: 24-8-2009
Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.169.*

[*] napisana 24-8-2009 u 13:00 Citiraj i odgovori
NARKOMANI GDE SE LEČITI

Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
mimi1978
Početnik
*

Korisnik nije na vezi

IP: 77.46.169.*

[*] napisana 24-8-2009 u 13:10 Citiraj i odgovori

čitam da li ima problema sa narkomanjom u majdanpeku pa ima i te kako veliki i niko ne zna gde se leciti,
PREDLAZEM DA BUDE SAMO NARKOMANIJA DE TREBA DA PISU ISKUSTVA LJUDI KOJI SU SE LECILI I KOJI SE LECE GDE KAKO KOJI JE NACIN NAJBOLJI I NAJEFIKASNIJI A NE SVE DRUGE GLUPOSTI POSTOJE I IMA IH A OVOGA NEMA S OBZIROM DA JE MAJDANPEK PUN TE PROBLEMATIKE A NIKO JE I NEPOMINJE .
INACE JA SAM BIO HEROINSKI ZAVISNIK I IMAM OKO 30 GODINE U PROBLEMU SA HEROINAOM SAM BIO 5GOD I BILO MIJE MNOGO TESKO DA OSTAVIM DROGU BEZ STRUCNE POMOCI MOJI RODITELJI NISU NIZNALI STAJ JET O NARKOMANIJA MISLILI SU A NIJE TO NISTA A JASM MISLI DA CU JATO DA OSTAVIM SAM DA MI TO NIJE NIKAKAV PROBLEM MEDJUTIM OCES DJAVOLA KAD ME STEGNE KRIZA NEZNAM NI KAKO SE ZOVEM NEGO DA SKRATIM PRICU MRZI ME I VISE DA KUCAM PROBAOS SAM U ZDRAVSTVENE USTANOVE UGRAD MEDJUTIM BASIH BRIGA ZA TEBE JA SAM NARKOMAN I TACKA SKINEM SE SA HEROINA PA ODEM ANTRODONE PA SA TRODONE NAALKOHOL I TAKO SVE U KRUG MOSLIO SM NEMA MI SPASA I CUO SAM ZA NEKU BOLNICU U NISU DA ONI KAO RADE DOBRO POSAO OTISAOSAM I NISAM MOGAO DA VERUJEM DA SAM SE PREPORODIO JER TAKVO NESTO NISAM NIKAD DOZIVEO NEGO DA NE ISPDNE NEKA REKLAMA STA SAM TEO DAKAZEM A ONIO SE NIGDE NE REKLAMIRAJU NI RETKO KO ZNA ZA NJIH TAMO SU ME NAUCILI DA JE NAUCNO DOKAZANO DA JE NARKOMANIJA IZLECIVA BOLEST KAO SVE DRUGE HRONICNE BOLESTI IT TO HOCU DA KAZEM DA TREBA SE LECITI IDA POSTOJI LEK SAMO AKO TI ZELIS DA SE LECIS A U PRVI TRENUCIMA SKIDANJE OD DROGE MORA DA TI NEKO POMOGNE DA SE TI OLUCIS NA TAJ KORAK .JA VEC GODINU I PO NE UZIMAM SUPSTANCU I ODLICNO SE OSECAM IZBACIO SAM DJAVOLA IZ ORGANIZMA. SAMO ZELIM DA SVI KOJI CITAJU A U PROBLEMU SU SA HEROINOM KRENU NA NEKI VID LECENJA I SVI DA IM POMOGNU UTOME JER JE TO IZLECIVA BOSEST GARANTUJEM
:cool:
mimi1978
Početnik
*

Korisnik nije na vezi

IP: 93.87.181.*

[*] napisana 28-8-2009 u 15:26 Citiraj i odgovori

a da nisam napisao o mestu gde se lecim to je specijalna bolnica za bolesti zavisnost nis ne mogu da se setim tacno ulice ali znam tel018/565444,574542i svakome bi preporucio ko je u problemu da se leci ne mora tu u toj bolnici gde sam ja a u ovoj bolnici jedino sto ne valja je to sto se lecenje placa i to izgleda ne malo neznam koliko jer mi roditelji ne pricaju koliko daju za moje lecenje ali meni je najbitnije da mi to mnogo pomaze pa se nadam i da se izlecim do kraja
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh