Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Anketa: Treba li isporučivati haške optuženike?
1. Da -------------- 4 (36.36%)
2. Ne ----------------------- 7 (63.64%)
3. Ne znam -- 0 (0%)

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  5  6  7
Autor/ka: Naslov: Treba li isporučivati haške optuženike?
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-1.sezampro.yu

[*] napisana 1-3-2009 u 22:56 Citiraj i odgovori

Eh, sad, Libi, nekako mi olako ispaljujes te velike reci. ''Njegovoj dusi najteze''...? Ne bih se slozio. Bar ne pored silnih roditelja koji su pogubili svoju decu na raznim frontovima Balkana.
A vidis da i ti poredis 45', odnosno stvari koje su se u tom ratu izdogadjale. I kao sto vidis, ocigledno je da su pobednici oduvek imali pravo na zlocine, pa cak i u dvadesetom veku. I ne, ja ne mislim da je to u redu, ali ocigledno je tako. Nema razloga pominjati samo delove pobednicke alijanse sa zapada, i Crvena Armija je imala svoje ''trenutke'', posebno u Berlinu i posebno nad Berlinkama... A nista bolje nisu prolazile ni nase ''snashe''...
Ne znam...
Hajde, mene bas zanima ta strategija i nacin na koji ce Srbija izbeci obaveze prema tribunalu i pobediti sve te nepravde. Jer, slozices se verovatno, ta prica se ne zavrsava recenicom - necemo vise da isporucujemo i necemo dati Mladica. Ima i prica posle te recenice, i mene zanima koja je vizija onih koji su njeni zagovornici. Sta posle...?

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  ..  5  6  7
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh