Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4
Autor/ka: Naslov: Djindjic Mit i Legenda
Fagot
Forum Manijak

Registrovan/a: 12-5-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Perfektno

IP: 79.101.249.*

[*] napisana 23-11-2008 u 11:59 Citiraj i odgovori

Kazu da cemo u evropsku uniju 2014 ili?????? , neznaju ni oni vise....
Da je DJinjdjic tu,sada bi sve bilo drugacije...

NA OVOM SVETU SMO SAMO JEDAN JEDINI PUT
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
cokan
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 27-9-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ODMORAN

ISP: *.adsl.verat.net

[*] napisana 23-11-2008 u 23:51 Citiraj i odgovori

Moram da kažem svima. Tačno je da je Đinđić imao energiju dapokrene mnoge stvari, tačno je da je imao viziju,ali nije tačno da bi bilo drugačije po pitanju ulaska Srbije u EU. Prvo, sve zemlje u tranziciji su morale da ispune određene standarde da bi postale članice, Srbija takođe to mora da uradi. Ne može se raditi na brzinu,ofrlje. Zašto nismo u EU? Ne zato što su ubili prvog premijera Srbije posle pada Miloševića, ne zato što je Koštunica bio premijer nakon toga (ako ne računamo Živkovića). Meni je stvarno muka od priče da nas je Koštunica upropastio,jer je njegova prva vlada promenila Miloševićev Ustav,većina haških optuženika je u Hag otišla dok je on bio premijer. Ljudi koji su bili plaćeni da čuvaju premijera pričaju da im neko nije dao i vade se. Da ne bude zabune, nit sam član bilo koje partije, niti podržavam bilo koju partiju, da ne budem pogrešno shvaćen. Naš problem je u tome što su oni koji nemaju autoritet ni u svom komšiluku želeli i danas žele da vode glavnu reč.Pri tom mislim na sve. Ovih dana gledamopolitičke transfere,kojise najavljuju kao da će iz kamena poteći med i mleko.

Teško je pričati o čoveku koga nema, a da to bude realno i racionalno. Nikad nisu istražene afere vezane za Zorana, nikad nništa nije dokazano, nikad veća buka oko toga da je Koštunica opalio metak itd. Koštunica je danas u opoziciji i najlakše je njega okriviti za sve. Uopšte mi se ta PINJATA ne sviđa ma koliko se ne slagao ili slagao sa političkim delovanjem.
ZORANA NEMA, A ŽIVOT TEČE DALJE. NA NAMA JE DA RADIMO I DA SE TRUDIMO,A NA IZBORIMA DA GLASAMO ZA ONE KOJI ĆE DA NAS VODE KA EU.I DA SE NE ŽALIMO KAD IZBORI PROĐU I DA SVOJU NESPOSOBNOST PRIKRIVAMO KRIVEĆI DRUGE DA SU ODGOVORNI.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  4
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh