Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  16  17  18
Autor/ka: Naslov: Ko izaziva nemire
c-c-c-c
Junior
**

Registrovan/a: 30-7-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 212.200.192.*

[*] napisana 4-9-2008 u 01:52 Citiraj i odgovori

Ljudi, ne mozete nikoga zabraniti osim ako direktno ne ugrozava bezbednost, drzavni poredak, blablabla... Nema ni potrebe zabranjivati rad niti jednoj politickoj opciji u Srbiji, nepodobne ce narod sam obrisati. Kad nije bio zabranjen rad SPS-u nakon pakla u koji su nas oterali nema razloga ni druge dirati.
Medjutim ovo sto poslanici SRS rade je nesto, meni kao coveku, neverovatno... Pokusao sam da gledam prenos skupstine i to bas par minuta pre nego je Radeta izasla za govornicu, a nakon nje i Pop-Lazic. Verujte, dok sam ono slusao meni je fizicki bilo muka, a da ne govorim o osecaju gadjenja koji je kuvao u mojoj psihi. Nije mi jasno kako ih nije sramota od sebe, sopstvene dece, sveg srpskog naroda, celog sveta, da onako govore. Kao najcrnje vracare iz najtamnijeg coska najmracnije sume, njih tri (ukljucujuci i Natasu Jovanovic) su izletale za govornicu Narodne skupstine i sipale otrov palacajuci otrovnim jezicima, bez trunke ljudskosti, bez trunke razuma, brez trunke srama, protivno hriscanskoj veri na koju se pozivaju. Onakve kletve, onakvo crnilo, koje su sipale poslanice SRS na predsednika drzave, pa cak i na ljude, clanove, simpatizere svoje partije, ono je nesto sto ja kao normalan covek u 21. veku ne mogu da shvatim. I kako onda TO (namerno kazem "TO" a ne "ta" ili "ona" jer nakon ovoga ne zavredjuje epitet ljudskosti) moze da bude potpredsednik skupstine, kako onda TO (ukljucujuci sve njih 3) moze da bude predstavnik normalnog naroda koji je glasao? Kletvama, klevetama, vredjanju, pristupaju oni koji vise nemaju nista razumno, nista argumentovano, nista dostojanstveno da kazu, onda iz njih izlazi ono njihovo najcrnje "ja", izlazi ono njihovo crnilo koje zgrazava svakog razumnog, normalnog coveka. Pa ljudi moji, svako sa makar malo mozga zna da ce predstavnici te iste partije kad-tad morati da se sastanu sa tim istim Tadicem i da sa njim razgovaraju o stvarima koje se ove nase Srbije ticu, sta sad treba da Nikolic, Vucic, ili bilo ko drugi od njih kaze: "ja ne mogu, bice mi prokleto i seme i pleme"? Sta treba ta Jovanovicka da kaze: "ne mogu na sastanak sa njime jer ce mene i moj rod i porod time stici najcrnja kletva koju sam ja sama izrekla"? Pa cemu onda oni kao predstavnici naroda sluze? Sta pred sledece izbore ako opet npr. Nikolic i Tadic budu protivkandidati, da li ce Nikolic izbeci svako suceljavanje sa Tadicem zbog tih kletvi? E, to bi bilo zanimljivo.
Verujem da su i ljudi koji su glasali za SRS, pa cak i aktivni clanovi te partije, sada najzad mogli da vide, ako su do sada i uspevali da zazmure, kakvi ljudi vode tu partiju. Dakle, definitivno je jasno da je krajnji domet politicke diskusije ovakvog vrha SRS proklinjanje, govor mrznje, prosipanje crnila po svekolikom srpskom narodu i zemlji. Nema tu inteligencije, nema tu ni "o" od ozbiljnosti kojom se Pop-Lazic hvali za govorniciom Skupstine odmah nakon prosipanja raznih kletvi, nema tu ljudskosti ni moralnosti.
Ali ne moze se zbog toga zabraniti rad partije, u njihovom programu ne stoji "proklinjanje i tome slicno", ali treba zakonski najostrije kazniti gorepomenute zbog uvreda, kletvi... Zbog vredjanja ljudskosti, razuma i dostojanstva ljudi koji su za tu partiju glasali, kaznice ih upravo ti glasaci na sledecim izborima, jer cisto sumnjam da bi neko normalan glasao za takvo izrazavanje za govornicom skupstine.
SRS moze da se spasi propadanja samo ako te i takve izbaci i posalje u zaborav, sve drugo ih vodi ka jos dubljem dnu.
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
perica
Forum Manijak

Registrovan/a: 7-3-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: hibernacija

ISP: *.adsl.verat.net

[*] napisana 4-9-2008 u 09:29 Citiraj i odgovori

nemaju oni snage za to.da je moguce oni bi i seselja poslali u zaborav odavno
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

IP: 77.46.219.*

[*] napisana 21-9-2009 u 17:44 Citiraj i odgovori

Mislim da globani odgovor na pitannje sveopšte svetske krize možete čuti i videti na linku koji vam ostavljam.
Pogledajte što pre,jer ovakve filmove blokiraju,kako veća masa ljudi ne bi mogla da to gleda.Ovo je temelj "savremene demokratije".
Zato požurite!
http://www.zeitgeistmovie.com/add_serbian.htm

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

IP: 93.87.180.*

[*] napisana 4-10-2009 u 16:20 Citiraj i odgovori

Ubačeni provokatori su izazivači nemira,pa oni su tako tempirani da diskredituju one koji organizuju proteste protiv nekog neprihvatljivog poteza vladajuće garniture,kako bi nezadovoljne predstavili vandalima, nasilnicima ........repertoar pogrdnih naziva je baš opširan.

:nunu::aeh::puzzled::ninja:

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
 Strana:  1  ..  16  17  18
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh