Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  78  79  80
Autor/ka: Naslov: Lokalni izbori 11. maj 2008.
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin-1.sezampro.yu

[*] napisana 29-1-2009 u 17:17 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la libi
Vidi, Rade, da znas da se apsolutno slazem s tobom, narocito, samo sto ovaj put izbor nisu vrsili gradjani neposredno...vec odbornici Skupstine...
Zamisli, paradoks, izmedju ostalog, za Popa su glasali cak i odbornici Srpske radikalne stranke...
Sad ti sam zakljuci na sta lice oni koji tvrde da su protiv Popa...

Poturate tezu da su odbornici SRS glasali za Popa.Apsolutna neistina i baš me zanima zbog čega to činite,pod maskom slaganja sa mojom predhonom porukom.
Smatram da poznajete tu situaciju i da vam ovakvo poturanje neistina ne bi trbalo da pristaje.
Za Pora, su glasala samo dva odbornika SRS iz Donjeg Milanovca, kojima su mandati poništeni i isključeni iz članstvaSRS i imenovani novi odbornici umesto nih, a nisu glasali svi odbornici SRS,kao što Vi ovde neistinito predstavljate.
To je činjenica.

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
cokan
Vrlo aktivni član

Registrovan/a: 27-9-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ODMORAN

IP: 79.101.169.*

[*] napisana 29-1-2009 u 17:30 Citiraj i odgovori

Mislim da nije bitno ko je glasao za Popovića, a ko nije. Previše se mnogi opterećuju oko toga. Mislim da je naivna priča JESAM GLASAO(LA) ZA LISTU DS A NISAM ZNAO(LA) DA ĆE NJEGA DA IZABERU. A zašto nije napranljena drugačija većina, to pitanje ostaje za sve koji su se u ponedeljak dogovorili da se udruže da Popović ne bude predsednik,a u petak HOP pa opet Pop. Ja sam glasao za listu predsednika skupštine i ne stidim se da to kažem. A da li je Popović dobar ili loš-izbori su pokazali da nije loš,iako se mnogi ne slažiu sa tim. Ipak većina odlučuje.
libi
Moderator

Registrovan/a: 23-2-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: sama sebi trcim u susret rasirenih ruku...

IP: 93.86.21.*

[*] napisana 29-1-2009 u 20:10 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la radep001
Smatram da poznajete tu situaciju i da vam ovakvo poturanje neistina ne bi trbalo da pristaje.
Za Pora, su glasala samo dva odbornika SRS iz Donjeg Milanovca, kojima su mandati poništeni i isključeni iz članstvaSRS i imenovani novi odbornici umesto nih, a nisu glasali svi odbornici SRS,kao što Vi ovde neistinito predstavljate.

Ne , Rade, ne umisljaj i ne izvrci da sam rekla da su svi odbornici SRS glasali za Popa...Kako te nije sramota? Zar ti mislis da sam budala? Jos ces da kazes da sam rekla i da je Milovan Segrt glasao za Popa?
Citat:
Originalno postavio/la libi
Zamisli, paradoks, izmedju ostalog, za Popa su glasali cak i odbornici Srpske radikalne stranke...

Gde je ovde napisano da su svi odbornici SRS glasali za Popa?
A posto poznajem situaciju, kako ti i sam kazes, znam i da su ti odbornici iskljuceni...
Ne mogu da verujem kako okreces stvari...Zracis nevidjenim idiotizmom i ne zasluzujes ni minimum postovanja koje imam u odnosu na starije od sebe...
A sad mogu i da me obrisu...
radep001
Forum Manijak

Registrovan/a: 5-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlično

ISP: *.smin-1.sezampro.yu

[*] napisana 29-1-2009 u 20:14 Citiraj i odgovori

Citat:

Libi Zamisli, paradoks, izmedju ostalog, za Popa su glasali cak i odbornici Srpske radikalne stranke...

Sta ovde pise_

http://i301.photobucket.com/albums/nn56/radep001/36_15_49.gif
 Strana:  1  ..  78  79  80
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh