Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  ..  25  26  27
Autor/ka: Naslov: Ima li vas...?
sailor
(ex urednik)
Super Moderator

Registrovan/a: 23-1-2006
Korisnik nije na vezi

ISP: *.adsl-1.sezampro.yu

[*] napisana 27-9-2008 u 21:01 Citiraj i odgovori

Video sam postove te osobe na tom forumu... Kompleksi su cudo, to je jedno, a drugo... Hm... Pa, verovatno je tesko ziveti sa tolikom kolicinom mrznje, no... Meni je interesantnije nesto drugo... Da je tamosnjem adminu sve to simpaticno, ali ok... To je slika tog foruma. No, nebitno, to ipak nije nas problem...

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju. - Čapek
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Fagot
Forum Manijak

Registrovan/a: 12-5-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Perfektno

IP: 93.86.56.*

[*] napisana 28-9-2008 u 12:15 Citiraj i odgovori

Sailor tacno tako,treba se ugledati na bolje,e ne na gore od sebe...

NA OVOM SVETU SMO SAMO JEDAN JEDINI PUT
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Selena
Junior
**

Registrovan/a: 14-9-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.170.*

[*] napisana 3-10-2008 u 16:54 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la Kerber
Citat:
Originalno postavio/la Selena
Izgleda da cu ja za sad ovde biti jedna od retkih Milanovcanki. Ali nije ni cudo sto ovde nema Milanovcana. Znate, i mi imamo nas forum, a i vas tamo nesto nema. Mada koliko vidim, ovde ima dosta prozivki na racun Milanovca, pa onda ne vidim razlog da se cudite sto nas nema. Svima je najbolje na svom terenu. Razliciti forumi, razlicita misljenja, razliciti gradovi, ostali je jos i da imamo razilicite opstine. A i vreme je... Pa hajde onda da se slozimo bar oko toga, pa svako svojim putem, bez glupih prozivki i prostakluka... Pozz :lol::lol::lol::lol:

na forumu milanovacporecki majdanpečani se opasno prozivaju, istina ne rade to svi forumaši, ali su ninetini komentari . . . bez komentara.

To se skoro dogodilo.... i ne znam sta da vam kazem.... pre toga nije bilo. Zaista....
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Selena
Junior
**

Registrovan/a: 14-9-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 79.101.170.*

[*] napisana 3-10-2008 u 17:00 Citiraj i odgovori

Citat:
Originalno postavio/la sailor
Video sam postove te osobe na tom forumu... Kompleksi su cudo, to je jedno, a drugo... Hm... Pa, verovatno je tesko ziveti sa tolikom kolicinom mrznje, no... Meni je interesantnije nesto drugo... Da je tamosnjem adminu sve to simpaticno, ali ok... To je slika tog foruma. No, nebitno, to ipak nije nas problem...

Sve ste vec videli, i necu da ponavljam. Admin je video, i neki su mu rekli da ukloni te postove, ali kao sto ste primetili, svi ti komentari se nalaze u temi "Opstina Donji Milanovac", i Admin je smatrao da komentari trebaju da ostanu zato sto su delom vezani za pitanje Opstine. A ja licno ne mislim da to kvari sliku naseg foruma, vec sliku o pojedincima koji su se tu nasli. Jer Milanovcani uglavnom znaju ko je ko na nasem forumu. Ovom prilikom pozdravljam Dadu, koja je najvise u toj situaciji bila ugrozena. :)
kruger
Redovni član

Registrovan/a: 13-2-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: bice bolje, neko vice

IP: 91.150.119.*

[*] napisana 18-5-2009 u 12:29 Citiraj i odgovori

Pozdrav i sa moje strane za Dadu i ostale komsije.....Prozivanja vise nema. Tek sam sada video Selenin post, izvinjavam se sto je ovoliko vremena proslo do odgovora:a040::a040:
 Strana:  1  ..  25  26  27
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh