Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  4
Autor/ka: Naslov: Smeshni SMS-ovi
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 11-2-2007 u 11:10 Citiraj i odgovori

Preventiva protiv pticijeg gripa:1. ne diraj petla golim rukama, 2. ne priblizavaj jaja na usta, 3. izbegavajte razgovor sa guskama i kokoskama.

Pit-Bul je sjajan borac, Doberman je sjajan cuvar, Vucjak je veran i odan pas, Haski vuce sanke, Lesi se vraca kuci, a sta je s tobom dzukelo?

Volim kad me diras, skidas sve sa mene, slomis me na komade, kad me lagano lizes i grickas...Ovo nema veze sa SEXOM...Voli te tvoja MILKA SA KEKSOM!!!

Samo oni sa otvorenim umom primaju mudrost, samo oni sa otvorenim srce primaju ljubav, i samo oni sa dobrim dupetom primaju poruke od mene.

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
stela
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 20-3-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: ***

ISP: *.vie.surfer.at

[*] napisana 5-3-2007 u 08:34 Citiraj i odgovori

Volim kad ne biras vreme, kad si sa mnom, dan i noc, kad me neprestano gledas, kad me diras tamo gde se palim... tvoj TV

Ponekad kad places niko ne primecuje tvoje suze, ponekad kad se smejes niko ne primecuje tvoj smeh, PROBAJ DA PRDNES

Ko visoko leti- ispracaju ga i docekuju na aerodromu

Kad ti srce zaigra pa stane i osetis veliku ceznju kad ti pred ocima zamagli i pamet ti se pomuti, ne boj se to nije ljubav to je... INFARKT!!!

Drugarica tvoje sestre od tetke rekla je komsinici tvoga brata od ujaka da ti se svidjam! Da li je to istina ili da smisljam novu foru?!

Zivot je kratak - uzmi batak
http://s1b.directupload.net/images/081026/9du5onf2.jpg
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger stela's Yahoo
carissima
Forum Manijak

Registrovan/a: 23-1-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 83.224.164.*

[*] napisana 25-2-2008 u 11:19 Citiraj i odgovori

Ucestvuj u svetskom danu za borbu protiv mentalnih bolesti.
Posalji SMS poruku u znak solidarnosti jednom svom retardiranom prijatelju,kao sto ja to sada cinim.

Nikad se ni na koga ne ljutim.
Niko na ovom svetu ne može da učini nešto toliko značajno da bih se ja naljutila.
Ljutiš se na ljude onda kada misliš da su njihovi postupci važni. Ja više tako ne mislim...
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
carissima
Forum Manijak

Registrovan/a: 23-1-2008
Korisnik nije na vezi

IP: 83.224.151.*

[*] napisana 12-6-2008 u 19:33 Citiraj i odgovori

OGLAS: Lepa,mlada,pametna,uspesna,situirana. Posedujem stan i kucu na moru. Imam novi automobil i motor. Ne trazim nista,samo se hvalim.

Nikad se ni na koga ne ljutim.
Niko na ovom svetu ne može da učini nešto toliko značajno da bih se ja naljutila.
Ljutiš se na ljude onda kada misliš da su njihovi postupci važni. Ja više tako ne mislim...
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  4
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh