RTM Forum - Akcija, Komedija, Horor ... (original)

Akcija, Komedija, Horor ...
CuBio - 12-2-2006 u 23:44

Svi koji vole dobru akciju i malo "vozanja" u filmu neka pogledaju Transporter I i II dobri su filmovi

Ostalo sta bi preporucio je: Bad Boy's I i II; The Ghost Ship; Passenger 57; S_W_A_T; Sniper I, II, III; DC Sniper; Italian Job; Gone in 60 seconds; The Terminal; Out Cold ... ... ...

Moglo bi se naci jos koji ali da ne duzim...

Pozdrav

kikiriki - 13-2-2006 u 16:10

vecinom toga sam odgledao...i stvarno su ok filmovi puni akcije i dobrih efekata a narocito ako ton ide na 5,1 surrond system sto daje jos veci uzitak u gledanju.

CuBio - 13-2-2006 u 22:50

kazes da si vecinu odgledao, pa to sto nisi ako ne nabavis i ako imas neku filmsku zelju a nemozes nacu u M-Peku javi pa mozda ima u Tuzli

dedinlukac - 5-3-2006 u 03:25

i ja sam odgledao vecinu filmova, i dobri su, shto kaze kikiriki, puni su akcija...
a, volim i ekstremne situacije, kao shto je npr. film EXTREMISTI. kako se vama chini?
meni se mnogo svidja i mislim da je film strava

kikiriki - 6-3-2006 u 00:08

Meni nekako vise leze erotski trileri...mada u sustini volim da odgledam i dobru akciju,komediju,horor...ama sve bre ljudi..;)

Borko - 10-3-2006 u 20:44

Zdravo svima!

Preporucujem sledece filmove:

1. Kiss Kiss Bang Bang ( Comedy, Action, Thriller )

2. The Bourne Supremacy ( Adventure; Mystery; Thriller; Action; Drama )

3. Sahara ( Action; Adventure; Comedy )

4. Ju-on: The Grudge ( Horror )

5. Man on Fire ( Action; Crime; Drama; Thriller )

6. La Haine ( Drama )

kikiriki - 13-3-2006 u 00:02

Man of fire je ok film...tako kazu..heehhe ja ga nisam odgledao ali se nadam za dan-dva.Dosta je hvaljen film

Borko - 13-3-2006 u 00:19

Kikiriki neznam kakav zanr volis ali meni se Man of fire jako dopao. Iskreno,mislio sam da je neka ljubavna drama,jer je moja drugarica insistirala da gledamo bas taj film.

Ja sam pretplacen na Wirelles,a na serveru ima oko 3000 filmova pa ako bilo kome treba neka preporuka,ukljucujuci sve filmske zanrove neka me kontaktira na e-mail ili neka mi ostavi poruku na forumu.

UnderBass@operamail.com

kikiriki - 13-3-2006 u 00:35

Citat:
Originalno postavio/la Borko
Kikiriki neznam kakav zanr volis ali meni se Man of fire jako dopao. Iskreno,mislio sam da je neka ljubavna drama,jer je moja drugarica insistirala da gledamo bas taj film.

Ja sam pretplacen na Wirelles,a na serveru ima oko 3000 filmova pa ako bilo kome treba neka preporuka,ukljucujuci sve filmske zanrove neka me kontaktira na e-mail ili neka mi ostavi poruku na forumu.

UnderBass@operamail.com
Ok Borko ...odgledaću ga sigurno.

stela - 21-3-2006 u 09:20

Sta je sa domacim filmovima, ima li nesto novo ja uopste nisam u toku?
Imam sad priliku da gledam Ivkovu slavu, kakav je film jer ga neko gledao?

sailor - 21-3-2006 u 10:14

Citat:
Originalno postavio/la stela
Sta je sa domacim filmovima, ima li nesto novo ja uopste nisam u toku?
Imam sad priliku da gledam Ivkovu slavu, kakav je film jer ga neko gledao?
Malo otegnut za moj ukus. Predug za radnju koje u stvari nema. Al dobar tek toliko da se ponekad nasmeješ.

stela - 21-3-2006 u 11:39

Hvala, ovako brzoj reakciji se stvarno nisam nadala. Imam "Mrtav ladan" vec par nedelja i nikako da ga pogledam, moracu da odvojim malo vremena i pogledam obadva filma.

pozdrav

kikiriki - 21-3-2006 u 22:04

"Ivkova slava slava je ok film sto se naseg podnevlja tice a mrtav ladan je film koji sazluzuje sve pohvale......Toliko od mane a ko neveruje nek odgleda,,,ok

dedinlukac - 7-11-2006 u 00:04

ako neko voli dobar horor, odgledajte ona film Tamara.
mnogo je dobar film :D

MalaMilica - 15-11-2006 u 04:01

Ako neko voli horor neka pogleda Kanibali - film je navodno po istinitoj prici, naime nekoliko istarzivaca odlaze da istarzuju neka plemena - necu vam reci gde ni koga - i onda im se dogadja bas ono sto nisu ocekivali.
Drugi film koji bih vam preporucila je K-pex -mogao bi se okarakterisati kao "drama", ali nije- glvna uloga je Kevin Spejsi, koji dolazi sa druge planete i zavrsava u bolnici za mentalno poremecene... Opis nije neki, ali je film ODLICAN

dedinlukac - 30-11-2006 u 01:27

Potera za sreckom, Mrtav ladan, Ivkova slava. meni se mnogo svidjaju filmovi i mislim da su skroz ok

dedinlukac - 25-12-2006 u 23:47

e, gledao sam pre neki dan Pobesnelog Maxa :D

Rokerka - 26-12-2006 u 02:59

Ja sam za komedije...Bas mi se svideo "ko je tvoj tatica"

dzoni - 12-1-2007 u 03:32

Preporucujem "Dvostruka igra"
Jaka ekipa je u pitanju:Dzek Nikolson,Met Dejmon.Di Kaprio.:a040:

freakch - 29-1-2007 u 13:54

dvostruka igra ....napet film do zadnje minute ...

dedinlukac - 30-1-2007 u 00:53

INSIDEMAN; TOM-YUM-GOONG
novi filmovi, preporuchio bih da ih odgledate

freakch - 13-2-2007 u 20:22

predlazem vam da odgledate film ROCKY BALBOA

Kerber - 13-2-2007 u 21:45

Kako da dodjem do Sahare, ako je snimana po istoimenom romanu K.Kaslera koji je fantastican.
Preporuka za Terminal sa Tom Henksom, kao i za Noc u muzeju i Djavo nosi Pradu.

viki - 22-2-2007 u 20:50

Jabi vam preporucio SAW.I SAW.II i SAW.III .Tuje i Final Destination.I.II.III koi su takodje dosta dobri.

Hanak - 22-2-2007 u 21:51

Scanner Darkly, Babel, Blood Diamond(ili kako vec), Crank...

Jeca - 24-2-2007 u 06:33

Tek sam juce konacno imala prilike da odgledam ovaj film...mislim da ce vam se dopasti...meni bar jeste.Osim toga, glumci savrseni...prica interesantna, vredi odgledati...

Pogledajte link

http://thedeparted.warnerbros.com/

freakch - 25-2-2007 u 03:24

Strasan film jeco a i ekipa je ok........

malena18 - 22-3-2007 u 14:59

OBAVEZNO nadjite i pogledajte film "300" Radnja filma smjestena je u Anticku Grcku a radi se o 300 Spartanaca protiv 1000000 Perzijanaca. Sta mislite tko pobjedjuje?

Iako film jos nije dosao ni u kina Hrvatske (a kamoli dalje) moze se naci u dvd-rip verziji.
Pa sta jos cekate? Brzo nadjite film, odgledajte ga pa da razmjenimo utiske
Pusa do iduceg chatanja
Citat:
Originalno postavio/la CuBio
Svi koji vole dobru akciju i malo "vozanja" u filmu neka pogledaju Transporter I i II dobri su filmovi

Ostalo sta bi preporucio je: Bad Boy's I i II; The Ghost Ship; Passenger 57; S_W_A_T; Sniper I, II, III; DC Sniper; Italian Job; Gone in 60 seconds; The Terminal; Out Cold ... ... ...

Moglo bi se naci jos koji ali da ne duzim...

Pozdrav
OBAVEZNO

freakch - 23-3-2007 u 02:13

:lol: pusa za malenu ....potrazicu film.....
umalo da zaboravim DOBRO NAM DOSLA :042:

Sofija - 3-4-2007 u 17:02

300 je extra film, gledala sam ga na DVD-u
:singing:

jeca226 - 7-4-2007 u 17:22

Gone in 60 seconds