RTM Forum - Streets of fire ili ti vatrene ulice..... (original)

Streets of fire ili ti vatrene ulice.....
Mila - 14-4-2006 u 21:56

Da li se iko seca tog filma iz davnih osamdesetih godina, ja sam ga gledala pitaj Boga koliko puta...
Citajuci poruke na glavnoj strani pade mi ovaj film na pamet....
Ko ga je gledao shvatice zasto su me poruke podsetile na film.....:mad:

http://www.imdb.com/title/tt0088194/

kikiriki - 15-4-2006 u 14:14

Film te je privukao najverovatnije zbog muzike u njemu...aaa:P

Mila - 15-4-2006 u 17:44

Citat:
Originalno postavio/la kikiriki
Film te je privukao najverovatnije zbog muzike u njemu...aaa:P

Muzika, a frajer idi bejag prijatelju....
Secas li se tog filma?

sailor - 15-4-2006 u 18:58

Hmmm... Treba li reći da se sećam...?! Naravno da DA! Gledao ga u bioskopu dok ga je bilo... Žao mi je što današnji klinci nemaju taj feeling kad je bioskop u pitanju... A možda i da ga ima, to ne bi više bilo to, ne znam...

kikiriki - 16-4-2006 u 08:16

Sve u svoje vreme...to je tada bio hit u svakom pogledu...;)

Mila - 17-4-2006 u 04:11

A znaci secate se filma, to je lepo, e onda se secate i kraja film hihihihihi....

Grozna sam, znam ali me situacija u mpeku strasno podsetila na taj film moracu da ga narucim........

Greota da mladez nema taj bioskop to sam u vise navrata spomenula, nadajmo se da ce se u skoroj buducnosti neko setiti bar da im bioskop vrati, ako nista drugo....

kikiriki - 18-4-2006 u 03:55

eehehhehehe...pnovo radi bioskop..ponovo radi bioskooooooooooop...ehehhheh...MOŽDA...nekad

modseti - 18-4-2006 u 15:15

imam ja taj film na kaseti, bogami mila, za kraj si potpuno u pravu, znam kako izgleda, a znam i kako je izgledala "vatrena ulica" u majdanpeku jer sam u sred noci trcala sa klincima kroz zgradu punu dima, a struje nigde... pa mogla bih da odnesem film u RTM, mozda ga puste...

:cool:

freakch - 29-1-2007 u 13:52

film je super ja sam ga gledao kao mali se sekom u bioskopu ....................alll sto je ona teta sto peva.............prava atomska:whistle:
:funny::funny:

Mama_tvoja - 1-5-2008 u 14:32

Film manje-vise...ali muzika...

http://hk.youtube.com/watch?v=YXiehZd1LeU&feature=related

:a040: