RTM Forum - VETAR,PLAMEN I BES (original)

VETAR,PLAMEN I BES
KETRIN - 26-1-2006 u 12:03

Dali je neko gledao ili cuo za taj film.To je inače indijski film i traje otprolike 3.h 15 min.Radnja se desava naravno u indiji i prati patnju i jad dva rodjena brata kroz rat u indiji...tako nesto...bilo je to davno kad sam ga gledala...pozzzz!!!

Mila - 26-1-2006 u 18:10

Citat:
Originalno postavio/la KETRIN
Dali je neko gledao ili cuo za taj film.To je inače indijski film i traje otprolike 3.h 15 min.Radnja se desava naravno u indiji i prati patnju i jad dva rodjena brata kroz rat u indiji...tako nesto...bilo je to davno kad sam ga gledala...pozzzz!!!

Nisam ga gledala sto posto, a znam jel sam sebi zabranila da gledam filmove te vrste nisu dobri po zdravlje.....Secam se gledala sam jedan indijski film zvao se ja mislim "seti se moje pesme", ili tako nesto, znam da sam usla u bioskop srecna i u momentu kad je poceo film samo se culo smrkanje i jecanje, ceo bioskop je suze ronio sve vreme filma i onda sam rekla neka hvala negledamo vise takve filmove hehehehe, e pazi ali mi je ostao u dubokom secanju a gledala sam ga pre 100 godina,xaxaxaxa,,,,,
A i ja pocela sad da ga tupim isto kao i kikiriki:mad:,moracu da smanjim druzenje sa njim ova bolest je izgleda prelazna, xexe

kikiriki - 6-3-2006 u 13:21

Zna li neko nesto oko toga filma...javite ljudiiiiiiiiiiiiiii..jer od modseti nema nista koliko ja vidim...hehehe

Mila - 8-3-2006 u 05:24

Citat:
Originalno postavio/la kikiriki
Zna li neko nesto oko toga filma...javite ljudiiiiiiiiiiiiiii..jer od modseti nema nista koliko ja vidim...hehehe

Sta bi sa modseti, jel se zna pol kikiriki?????

kikiriki - 8-3-2006 u 17:18

Citat:
Originalno postavio/la Mila
Citat:
Originalno postavio/la kikiriki

Sta bi sa modseti, jel se zna pol kikiriki?????
Ma samo se nagadja mada mislim da sam u pravu,i neće to da prizna...zar ne Modseti!?!;)

Mila - 12-3-2006 u 05:13

Nema nama modseti kikiriki, nece vise da se druzi sa nas bre.......;)

sailor - 12-3-2006 u 11:51

Da vodimo modseti na ultrazvuk?

Mila - 12-3-2006 u 15:38

Citat:
Originalno postavio/la urednik
Da vodimo modseti na ultrazvuk?

Ma sve se moze, samo prvo treba da se pronadje, ljudi izgubismo modseti koji smo mi ljudi....

PS.Urednice da nije modseti "ON", hihihihihi.............

kikiriki - 12-3-2006 u 23:55

PA ŠTA ĆE "ON"NA ULTRAZVUK...???ZNAČI LI TO ZLATIĆU DA SI ISTOMIŠLJENIK...?!?