RTM Forum - Samo za muškarce (original)

Samo za muškarce
nacional - 9-2-2008 u 17:45

http://www.zeimalov.com/media/1/20050112-Thetest-uk.swf

dedinlukac - 9-2-2008 u 17:51

bezveze. uvek potrefim lopticu :)

Rokerka - 9-2-2008 u 20:52

hahahahaha......strasno!

nacional - 9-2-2008 u 22:55

Citat:
Originalno postavio/la Rokerka
hahahahaha......strasno!

Pa jesam rekao da je za muške, ako hoćeš za ženske ima i to.

Rokerka - 10-2-2008 u 20:44

neka hvala.....

Mama_tvoja - 29-8-2008 u 22:25

Muž i žena odluče da odu na odmor na jezero poznato kao meka i raj za ribolovce. Muž obožava da u ribolov izadje u cik zore a njegova žena obožava da u miru čita knjige.
Jednog jutra se muž posle nekoliko sati ribolova vratio i odlučio da će da malo dremne, a žena je tada rešila da se sama izveze malo čamcem na jezero premda se na njemu sama bas i nije najbolje snalazila. Upali motor i izveze čamac na jedno usamljeno mesto, baci sidro, izvadi knjigu i nastavi da uživa u tišini i da čita svoju knjigu.
Tuda naidje ribolovni inspektor u svom čamcu, pristane uz ženin čamac i kaže:

-Dobro jutro gospodjo. Šta to radite?
-Čitam knjigu, odgovori ona (i pomisli «zar to nije očigledno?)
-Nalazite se na delu jezera rezervisanom za sportski ribolov. - obavesti je inspektor.
-Žao mi je gospodine, ali ja ne pecam. Ja samo sedim u čamcu i čitam knjigu.
-Da, ali u čamcu imate sav pribor potreban za pecanje i što se mene tiče mogli bi sa pecanjem otpočeti svakog trenutka. Biću primoran da vas povedem sa sobom do stanice i da protiv vas podnesem prijavu! - reče on.
-Ako vi to zaista i uradite onda znajte da ću i ja protiv vas podneti prijavu, ali zbog silovanja! - odgovori mu žena.
-Ali, pa ja vas nisam niti dotakao!? - reče inspektor.
-Da, ali vi za to imate sav potreban pribor i što se mene tiče mogli bi sa tim otpočeti svakog trenutka ...
-Dovidjenja gospodjo, i uživajte u ovom lepom danu ...

Naravoučenije: Ne ulazi u raspravu sa ženom koja čita. Vrlo je verovatno da ona ume i da misli.

Fagot - 30-8-2008 u 10:53

Vauuu,odlicno.....

DANICA - 30-8-2008 u 12:52

http://www.33smiley.com/smiley/emotions/10.gif

libi - 30-8-2008 u 14:05

Citat:
Originalno postavio/la Mama_tvoja
Naravoučenije: Ne ulazi u raspravu sa ženom koja čita. Vrlo je verovatno da ona ume i da misli.

Ohrabrujuce....:)