RTM Forum - Jesmo li stvarno takvi? (original)

Jesmo li stvarno takvi?
stela - 9-10-2006 u 16:12

Saznaj kakva si osoba na osnovu svojih crta lica……

OČI
Smeđe: topli, otvoreni i uzbudljivi
Lešnjik: inteligentniji od smeđih
Plave: smireni, povučeni
Zelene: veseli i pametni
Sive: kontrolirani i oprezni

USTA
Velika: otvoreni i velikodušni
Mala: nedovoljno samopouzdani i oprezni
Tanke usne: nedovoljno topli
Pune usne: senzualni i romantični

NOS
Dug: pomalo zajedljivi i snob
Širok: stabilni i smjerni
Uzak: površni i nepouzdani
Kratak: pomalo divlji i neodgovorni

UŠI
Položaj ušiju na glavi može otkriti tvoju inteligenciju! Što su smještene više, to si pametniji. Ako je vrh usiju iznad tvojih obrva, ti si drugi Einstein.

ČELO
Visoko čelo upućuje na inteligenciju i domišljatost, ali ako je previsoko, to može značiti da se teško slažeš s drugim ljudima.

Jeca - 11-10-2006 u 06:29

JA:

OČI

Sto se tice ostalog ''nos i usta'' su mi velika dilema, nekako ne mogu da se pronadjem..nit je sirok nit je uzak...a dal su dovoljno puna usta nikako da procenim... :):):)

Mila - 18-10-2006 u 01:45

Ja nisam ni sigurna kakva mi je boja ociju hehehehe, ljudi moji nije to za mene......

stela - 10-6-2007 u 18:22

da li je ovo tacno ne znam ali sam primetila da su ljudi pogotovu zene sa malo duzim i spicastim nosem opake, opasne, bezobrazne...dakle dalje od njih.

Izvinite devojke sa takvim nosem ali to je iz licnog iskustva mozda nisu sve ali one koje sam ja do sad imala prilike da upoznam su nazalost bile takve. :sorry:

Ludvika_Lempäälä - 10-6-2007 u 18:32

To je verovatno zato sto naprave uobrazenu facu, pa im se nos izduzi i vise no sto je zapravo dug, pa izgleda spicast.

Moram se sloziti sa tvojom konstatacijom.

libi - 31-5-2008 u 11:41

Ogledalce, ogledalce, kako stoje stvari ?

OČI
( koliko epiteta...bas mi odjednom fino, toplo, uzbudljivo...)

USTA
Pune usne: senzualni i romantični
( ja i romantika…?)

NOS
Širok: stabilni i smjerni
( od svega pomalo…)

UŠI
Nema me ovde…
( ma kakva inteligencija, sve mi ispod obrva a i nize…)

ČELO
Ni ovde me nema…
( i ovo mi nesto nisko..)http://www.echecsetmaths.com/atelier/gifs/smiley/joystick.gif

DANICA - 31-5-2008 u 14:42

Ovo Za čelo je definitivno tačno, nije baš da se teško slažem nego nisam baš nešto pričljiva kada se tek upoznam sa nekim, čak sam čula mnogo puta kako sam delovala ljudima dok me nisu upoznali hladno, naduveno, uobraženo...i slične gluposti. čak sam čula i da je hteo neko da me bije jer ga je to nerviralo odnosno nju nerviralo, mislim bezveze...

No zatvorena sam i ne umem da ostvarim bilo kakvu komunikaciju sa ljudima, čak i kada sam se na forum registrovala imala sam neku blokadu da krenem da pišem poruke na forumu, puna sam nekih blokada i nikada me nije interesovalo da imam mnogo prijatelja drugara, Vladimir mi je čak rekao da nemam kulturu ponašanja u društvu, ono kao pružanje ruku u znak pozdrava sve mi je to bezveze nje znam zašto i da što je bio jedan period u mom životu da kada se sretnemo mi drugarice u školi da se poljubimo, e što me je to nerviralo, a ja još mislim što sam volela da me tako neko ljubi fuj

wltz - 31-5-2008 u 18:08

au jee...
oci-sive
usta- mala
nos- sirok
usi- pa jbg, u visini obrva vrh bzvz, ne mogu da provalim
celo- siroko

Rokerka - 6-6-2008 u 01:59

Zelene: veseli i pametni :)

AOCKAI - 7-6-2008 u 02:18

Ma daj, koliko nam ljudi na prvi pogled deluju ovakvi ili onakvi na osnovu izgleda a kad ih upoznamo sasvim druga prica, mislim da izgled nema veze s tim

DANICA - 7-6-2008 u 15:03

Usta

Mala: nedovoljno samopouzdani i oprezni http://www.smilietown.de/smilies/feiernde/feste_090.gif