RTM Forum - Chains Of Reality se raspao (original)

Chains Of Reality se raspao
STIGMATA - 9-7-2007 u 22:30

admin - 10-7-2007 u 02:39

Nacuo sam nesto o tome. Nadam se da ce momci ipak srediti odnose, resiti probleme i nastaviti da rade, posto ono sto rade dobro zvuci. Bilo bi steta da Majdanpek ostane bez jednog od ionako retkih bendova koji jos uvek sviraju u ovom gradu.

Poruka Chainsima:
Momci, smirite loptu, iskulirajte malo, sednite, razgovarajte i vidite da li je to stvarno jedino resenje. Odspavajte, ne brzajte, mozda ce sutra sve izgledati malo drugacije nego danas...

Rokerka - 10-7-2007 u 15:42

Niko nije rekao da su se raspali,sviraju oni i dalje,samo sto trenutno nemaju prostoriju za vezbanje,a i samo jedan clan iz benda vise nece moci da svira jer ide na fakultet pa ne moze.....

ma da,odkud znam,provericu.....to nije problem.....:freak:

Rokerka - 16-7-2007 u 14:19

sinoc sam proverila sve......
bas kao sto sam rekla,klavijaturista ne moze vise zbog fakulteta,a ni pevac vise nije sa njima,tako da sad traze drugog pevaca......ali nece vise to biti to....ipak kad promenis pevaca ili pevacicu,nije vise to to......kako li ce sad biti,stvarno ne znam....
ali bend i dalje postoji,nije se raspao......

dedinlukac - 16-7-2007 u 16:05

nisu se raspali,ali verujem da mogu samo bolje. sazreli su malo vishe shto se tiche tehnike sviranja,a i kao ljudi. proshli su svirke pa znaju vec kako se to radi. tako da mogu da sviraju i da rade mnogo bolje sada.

Rokerka - 16-7-2007 u 16:15

ali nece djole biti isto,kapiras....sta sad mogu bez Marka,mislim mogu oni,ali ipak nije to to bez pevaca,sad ce da zovu nekog drugog i na sta ce to da lici.....a i nemaju vise klavijaturistu....

STIGMATA - 25-7-2007 u 16:43

:whistle:

free - 31-7-2007 u 14:50

Srce mi je stalo kada sam procitao ovu vest. Zezam se naravno, bas me briga... hehe

free - 31-7-2007 u 14:55

Ako...

Sofija - 1-8-2007 u 11:30

Ok...

Rokerka - 6-8-2007 u 19:13

bilo je lepo....