RTM Forum - TeChno (original)

TeChno
CuBio - 12-2-2006 u 23:54

E samo da pitam sta mislite o techno muzici i oni koji slusaju i oni koji ne slusaju, nek ostave komentar, nije bitno kakav je samo bez vrijedjanja molim Vas

kikiriki - 13-2-2006 u 16:01

U svakom slucaju volim da odslusam i tehno...sto da ne..imam recimo live koncert Undervorld..i jos neke tehno Žurke isto live..toliko od mene pozzzzzzzzz

XoNNiX - 13-2-2006 u 21:22

Ja to i slusam....i miksujem sa nasom narodnom! ;)

PoZz,
DJ XoNNiX - jovan Petrovic
http://www.djxonnix.com/

CuBio - 13-2-2006 u 22:42

Ma da sto da ne bi slusali Techno je extra mjuza ja imam neki "koncert" DJ TIeSTA live from Ibiza i imam DVD 3h TECHNO-a njegov koncert iz Holandije, imam i Carl Cox-a Live, Chris Liebinga, Ben Simsa, itd itd .... sve sto sam mogao naci live, a veoma mi je zao sto nisam bio u mogucnosti da dodjem 17.12.2005.god. u Beograd kada je DJ TIeSTO nastupao, ako imate sta zanimljivo i vi javite pa sredinom ljeta da dopunimo kolekcije
pozzz

XoNNiX - 14-2-2006 u 10:11

Imam o ja Carl Cos - Live @ Love Parade !
Ali mislim da sam obrisao,los snimak i velika kompresija,znate,neko je skidao sa net-a! ;)

fifi - 18-2-2006 u 14:23

to je jedina vrsta muzike koju ne mogu da slusam, to za mene i nije muzika!

Inace sviram gitaru i veoma sam zainteresovana sto se tice sveta muzike ali techno nikada nije u meni probudio neki interes.

kikiriki - 18-2-2006 u 16:12

Pa tako neko razmislja i o Vlaškoj muzici,zato budimo realni jer svako ima pravo na mišljenje...POZDRAV!!!

CuBio - 19-2-2006 u 00:23

pa normalno je da svako ima svoje misljenje o nekoj vrsti muzike, a moje misljenje je jednostavno ROCK Jazz itd itd ne podnosim

ovaj nas turbofolk se moze slusat a ima i par vlaskih pjesama koje su dobre (meni)

pozzz

kikiriki - 19-2-2006 u 07:57

Ja ti brate mogu da slušam svaku vrstu muzike ,sem one poslednje što sviraju mimo tvoje volje.Zna se na koju se to muziku odnosi...a nju boga mi,niko ne podnosi.:(

XoNNiX - 19-2-2006 u 12:35

Pa sta ce se....svako ima svoj ukus!
"Ja volim kad je paradajzican...." hahaha :P

fifi - 22-2-2006 u 00:35

;) E dobri ste , i drago mi je sto svi imaju drugi ukus inace bi bilo dosadno i ne bismo mogli komentarisati! Poz od mene:)

sicEr - 3-3-2006 u 14:22

Da se vratimo Techno muzici (ako je to muzika). Ne volim je, ne volim da me kroz celu stvar (koja nekada zna da potraje i preko sat vremena) drma jedan isti ritam. Da me gruva u glavuuuuuu... Da mi debilcine na extaziju duvaju pistaljke pored uha... Ne volim mentalitet koji gotivi tu muziku... Ali recicu vam da postoje pravci (elektronske muzike) koji su dosta gotivni!

peralozac75 - 3-3-2006 u 20:51

Bravo Sicer majstore! JA sam uvek za zivu svirku, normalno na muz. instrumentima. Slazem se za tehno muziku u potpunosti.

sicEr - 3-3-2006 u 21:27

Samo sam reko ono sto osecam i dozivljavam slusajuci tu "muziku".

U svakom slucaju vidimo se na darkwood i bjesove :)

dedinlukac - 5-3-2006 u 02:44

hehe, tehno po meni nije muzika, to je jednostavno sklop neodredjenih i visokofrekvetnih zvukova.
sada, svako ima pravo na svoje mishljenje.
ja volim da slusham metal, rock, sve mogu da slusham, a kad se uchukam, onda se bato veselim uz vlashku muziku :p
hehe, lepo mi je i nije me stid, a josh kad opletem neko vlashko, pa to samo puca:cool:
poz svima

kikiriki - 5-3-2006 u 23:35

Blago tebi "dedin lukac"ti znas zasta zivis..hehehehe:)

koxbox - 28-3-2007 u 07:25

SICERU

mislim da je najbolji rock gde se majmun dere na mikrofon naredna 3 sata,(a pritom se to naziva pevanje),gde budala siluje onu jadnu gitaru,bolje je da svoje komplekse leci na nekom drugom mestu!!!ili mozda punk gde kreten dodje sav iscepan i nasminkan u crno,gde se svi drogiraju dopom!!! to je svakako odlican mentalitet!!!ppffffffff:mad:

koxbox - 3-4-2007 u 01:33

epa na psy zurci u mpek-u je bilo sssssuuuuuuupppeeeeeerrrrrrr,
svako ko nije dosao propustio je ekstra zezanje!!!!

Sofija - 3-4-2007 u 16:36

Ja nesto i ne gotivim tehno muziku, ali mogu da je podnesem na zurkama itd.
Ipak-ukusi su razliciti!:bouncing:

Rokerka - 3-4-2007 u 19:19

ni ja ne volim tehno uopste....

jeca226 - 5-4-2007 u 08:57

Moje misljenje o tehnu je :g010::1luvu:

Rokerka - 6-4-2007 u 17:47

bez veze...
ali svako ima svoj ukus

stela - 21-8-2007 u 18:33

misljenje je k'o dupe, svako ima svoje ... hehehehe

Belovanovic - 20-12-2007 u 12:41

Ja lichno volim psy trance, to mi nekako najvishe lezhi:whistle:

Belovanovic - 12-2-2008 u 12:03

Citat:
Originalno postavio/la sicEr
Da se vratimo Techno muzici (ako je to muzika). Ne volim je, ne volim da me kroz celu stvar (koja nekada zna da potraje i preko sat vremena) drma jedan isti ritam. Da me gruva u glavuuuuuu... Da mi debilcine na extaziju duvaju pistaljke pored uha... Ne volim mentalitet koji gotivi tu muziku... Ali recicu vam da postoje pravci (elektronske muzike) koji su dosta gotivni!

Ae mi navedi jedan techno track koji traje preko sat vremena?:jao: Mislish da samo "debilchine na ekstaziju" slushaju samo techno? Nemoj da si tako ogranichen i stereotipan!

progic - 16-11-2008 u 21:22

Mislim da treba da se raspitate ako vec neznate shta je techno a s
hta psy trance muzika, velike su razlike. Ovako lupanje samo govori koliko covek moze biti neobrazovan, glup...

Belovanovic - 17-11-2008 u 00:24

Tako je Dex, reci im! :a084:

Sneza - 10-12-2008 u 12:25

Nisam ljubitelj tehno muzike, ali mogu da slusam. O ukusima ne treba raspravljati.
Ja volim svaku vrstu muzike i u svakom zanru pronadjem nesto za sebe.
Zavisi od raspolozenja i drustva.