RTM Forum - najaci majdanpecki bend (original)

najaci majdanpecki bend
buca - 11-2-2006 u 16:36

www.freewebs.com/thechainsofreality/index.htm

sicEr - 11-2-2006 u 18:24

zar nije "najjaci"? mislim stvarno....

VroOom - 8-5-2006 u 08:35

Eto ne mogu da kazem da znam ko su momtzi i sta sviraju,koliko vidim metal+hip-hop....mozda i gresim al je naravno NICE cuti da ima bar neko ko radi :=) Pogledao sam i galeriju,poznam jedimo mog komshu malog Srleta koga se secema iz vremena dok sam stanovao u karingtontzi i svirtzao u podrumu iste,da je dolazio da nas gleda dok pravimo buku :=) Btw i ja sam nekad svirao u jednom od Mpeckih bendova VIS Daltonisti,u svakom slucaju treba pozdraviti njihov rad i eto i moje podrske pa makar i ovim putem !
P.S. kako doci do bar jednog demo snimka ?

Rokerka - 22-12-2006 u 18:11

Dobri su chains-i.Skroz su ok!Ja ne volim bas toliko metal muziku,ali oni su mi bas super.:a084::a084::a084::a084::a084::a084::a084:

fangio - 22-12-2006 u 18:16

ja nemam pojma ko su ti

Rokerka - 22-12-2006 u 18:18

pa chains-i........ :karate:

Danckan - 22-12-2006 u 21:14

a ti si?
a oni su?

dedinlukac - 23-12-2006 u 00:50

ja volim metal,a oni mogu da budu mnogo dobri, samo ako nastave sa vezbanjem

Rokerka - 23-12-2006 u 22:19

e sad?nije vazno ko sam ja i ko su oni.pogledaj njihov sajt,pa ces videti.Dedo u pravu si:whistle:

stela - 24-1-2007 u 13:40

http://www.cosgan.de/images/more/schilder/213.gif

meda - 24-1-2007 u 13:42

:thumbdown:

Guster - 2-2-2007 u 09:43

Ma oni su skroz Ok.Mozda jednog dana Postanu slavni...

Rokerka - 5-2-2007 u 20:38

eeeeee......to!gusteru pa gde si bre ti?

jeca226 - 4-4-2007 u 11:16

Slazem se sam medom :thumbdown::thumbdown:

Rokerka - 4-4-2007 u 19:35

:hahaha:

Bastovka - 7-8-2007 u 21:22

Mislim da malo preterujete, ipak je najjaci i najuspesniji majdanpecki bend ikad VIS Scena. Ne znam da li ste culi njihov najnoviji album, sam vrh produkcije (radio Voja Aralica i Milan iz Nevernih beba). Nemojmo da se zaludjujemo amaterizmom, osim Scene u majdanpeku nazalost nema profi i kvalitetnih bendova.
PS. Mozda su Pjesn mogli to da postanu da su bili malo pametniji

Rokerka - 8-8-2007 u 03:05

:jao:

Jeca - 8-8-2007 u 05:57

Imala sam priliku da cujem par pesama od VIS Scene i mogu vam reci da sam se raspametila...posebno onom pesmom ''across the sea" ....zaista odlicna pesma. Druge pesme nisam imala priliku da cujem ali verujem da su isto tako lepe.
Sto se ostalih bendova tice, nisam ih nikad cula da bih komentarisala ali svakako smatram da im mogucnosti ne dozvoljavaju da profesionalniji budu Bastovka, ali verujem da se trude, vezbaju i da teze ka tome da jednog dana budu sto i VIS Scena danas. Ne treba ljude sputavati svojim negativnim komentarima...ko god da su...ja ih podrzavam i ako tu vrstu muzike ne slusam(metalci vec pomenuti gore), njihov uspeh danas-sutra mi nije toliko vazan, koliko se ponosim samo imenom grada koji iza sebe nose.

Bastovka - 9-8-2007 u 08:53

Ma naravno, meni je jako zao ako je neko imao utisak da je moj komentar u odnosu na Chains negativan, nije mi to bio cilj. Cak sta vise oni su moji jako dobri drugari. Obzirom na iskustvo koje i sam imam u muzickom svetu samo sugerisem da obzirom da su jako perspektivni moraju malo pametnije da grade svoju karijeru, da se ne zalecu i ne zanose da su naj naj, jer to onda dovodi do stadijuma kad vise nece da rade na sebi, a tek su poceli jer su jako mladi, sto uopste nije dobro. Izneo sam svoje misljenje sto se Scene tice kao jedan pozitivan primer, obzirom da sam veoma upoznat kako je Scena dosla da novog albuma (kako je Bojan Tifus u kreditima do guse... bla, bla, bla..., ali mu to ne smeta obzirom da radi posao koji voli i koji uopste nije komercijalan). To je to :)

Jeca - 9-8-2007 u 18:57

Za razliku od tebe, ja nisam sto se muzike tice exprert...slusam sto prija i kad prija. Ne shvatam neku muziku jednostavno, trebala bi valjda biti ''lek za dusu'' stoga ne shvatam kako oni sto skacu sebe nalaze u elementu...ili je ja pak drugacije slusam? :) ...niti bih znala da polemisem o radu mladih muzicara...naime, gde prave greske, cime se zanose, koji je pogresan korak ili ne. U svakom slucaju, pogresno im nikada nije da prihvate savet iskusnijih...e sad, tu je vec karakter u pitanju kad pricamo o savetima....jako malo ljudi zna da kritiku okrene u pozitivno, lose je primaju, stoga i ne shvataju tezinu te karijere...takodje, jako malo ljudi zna da kritiku uputi na nacin da pogura nekoga, vecinom je to ponizavajuci spust ili je to pak samo shvaceno tako i kad ne treba ...ako ima smisla sve ovo sto sam rekla... O-o

Anton - 17-3-2008 u 05:12

Ja nisam upoznat sa radom Majdanpečkih bendova, ali sam upoznat sa VIS SCENOM,
jer sam avgusta 2006. proveo mesec dana u svom stanu u Majdanpeku, u "belom dvoru"
zajedno sa Bojanom T. i ostalim jako dobrim muzičarima tako što sam im snimao album.
Doneo sam Yamahin digitalni mixer, par mikrofona i kompjuter i monitoring za slušanje.
Bojan je jako talentovan, ali njegov problem je što ne shvata da bi album bio mnogo bolji da je sam otpevao. Čuvam radne mixove u kojima on peva, nisu svi instrumenti nasnimljeni, mix nije uradjen, čisti demo snimci, ali imaju dušu, jer je čovek to iz duše
otpevao. Ne kažem da ova devojka nije dobro otpevala, ali nema tog soula u njenom glasu kao u Bojanovom. Takodje, Bojan je mnogo opterećen produkcijom, toliko da zaboravlja da je muzika ono što je bitno, a produkcija je na sedmom mestu. Pa slušajte Bitlse, produkcija ajd zdravo, a sve sami hitovi. Mislim da se grdno zezno sto je angažovao
skupog producenta da uradi mix, jer ništa time nije dobio. Bubanj zvuči kao sa mog Yamaha sintisajzera od 700 e, a glas je nekako tanak. Ne kažem da je produkcija loša
ali sam siguran da bi on sam sa Kokićem koji je ustvari i napravio ceo album, uradio bolji
mix. Najcrnje je što to i nije važno, važno je da je muzika izgubila dušu zbog toga što Bojan nije imao hrabrosti da peva, jer bi onda morao da se pojavljuje na spotovima, da priča za tv i sl. zašta on nažalost nije bio spreman. Gostovao je na tv Pančevu gde ja radim, nažalost tog dana nisam bio na poslu, krivo mi je što ga nisam video. Ja sam trenutno u fazi kupovine nove opreme, od koje se ni Vlado Georgijev nebi postideo, pa bih voleo da znam koji su ti ostali Majdanpečki bendovi, i gde bih mogao da skinem neki njihov
snimak, legalno, naravno. Eh, ta nostalgija za Majdanpekom.....

Jeca - 17-3-2008 u 05:22

O-o

Sneza - 17-3-2008 u 19:33

VIS Scena je napravila sjajan, nazovimo, mizicki projekat. Pesme su im jako lepe i svaka cast Bojanu za entuzijazam i energiju koju poseduje. Rado ih slusam, njihove pesme prijaju mom uhu i u potpunosti su prilagodjene generaciji kojoj pripadam.
Ono sto me je iziritiralo je recenica iz predhodnog komentara da se Bojan iz VIS Scena upetljao u kredite i dugove, ne bi li promovisao CD svoje grupe i ostvario svoj san.
To je vec ulazak u intimu i neprimereno je raspravljati o tome.

VIS SCENA i CHAINS OF REALITY ne treba porediti, jer su to dva sasvim supratna muzicka pravca.
Decake iz CHAINS OF REALITY poznajem, to su sjajni momci, talentovani, vredni i ambiciozni.
Imala sam priliku da radim sa njima. U veoma losim uslovima i sa skromnom opremom napravili smo solidne snimke, ni priblizno profesionalstvu, ali uradili smo koliko smo mogli.
Marko i ostali momci iz CHAINS OF REALITY pozdravljam vas, (ja sam malo vise narodnjacki orjentisana, ali imam uvo i umem da osetim sta valja) imate svu moju podrsku, sta god da vam zatreba slobodno me kontaktirajte, pomocicu koliko mogu.
Samo napred i ne posustajte!
Pozdrav
Nena Band

Rokerka - 17-3-2008 u 21:15

A evo ih i ovde.....:)

www.myspace.com/chainsofreality

vltz - 31-3-2008 u 22:28

Antone, pa, zar ne znas koga treba da pitas u vezi toga???

vltz - 31-3-2008 u 23:00

I jos nesto kad sam vec tu. Necu da ulazim ni u sta drugo, samo, Anton je u pravu sto se tice albuma VIS Scene. Imao sam priliku da cujem te demo snimke gde je Bojan pevao i bio sam odusevljen kako sve izgleda, medjutim kada sam dobio konacnu verziju albuma od Bojana, i kada sam cuo kako zvuci i taj zenski vokal, nidje veze. Znaci, poenta celog posta je da Bojan to moze mnogo bolje od onoga sto ste culi ;)

Anton - 1-4-2008 u 02:10

koga brate mili cpnjr?

vltz - 1-4-2008 u 02:52

Pa njega. Pogledaj ove U2U poruke imas jednu kume.

DANICA - 11-4-2008 u 11:22

Antone pozdravi Miru puno od Danice i Anje i i izljubi Adama puno, puno. baš bih volela vas vidim Adama posebno, daj pošalji meni i Vladimiru(cepetu) neku sliku da vas vidimo, imaš valjda vladimirov email?

VladOfDoom - 13-6-2008 u 14:44

Sto se najjaceg majdanpeckog band-a tice, u pripremi je novi "projekat",
radni naziv:Night In A Circle Of Hell
O ovome ce se jos cuti....

wltz - 13-6-2008 u 15:12

Olala... hehehe "noc u krugu pakla", jbt, ko neka deca ste sa tim nazivima bendova... ok kapiram radni naziv, ali mojne brate da tako i ostane. :bigsmile:

Rokerka - 16-6-2008 u 01:12

sto....bas je zanimljivo...:)) hehe

wltz - 16-6-2008 u 03:48

:bird::bouncy::singing: ma, tek da ih cujes :a080: (salim se)