RTM Forum - Telekom ADSL u Majdanpeku (original)

Telekom ADSL u Majdanpeku
Djura^^ - 28-1-2009 u 22:29

Verovatno svi znate da je ping u majdanpeku ogroman, pokushavali smo zvati telekom oni rekli kao popravice, pa posle da ne mogu nishta, pa smo slali veliki broj email-ova, bez odgovora.

evo malopre je ping bio dobar sad ne znam dal ce to za stalno biti ili ce opet biti visok.

Problem je verovatno u centrali ali ne znam ko je nadlezan za internet u majdanpeku. Da li neko zna nekog ko je nadlezan za ADSL u mpeku?

sailor - 29-1-2009 u 00:47

Pa, koliko je meni poznato, (a moze biti i da gresim), za internet u Majdanpeku nadlezni su ljudi iz Telekoma, ali samo u onom smislu - da prime zahtev, izvrse prikljucenje, isporuce modem...
O svim tehnickim detaljima mogu da procaskaju sa korisnicima i da im kazu ono sto su sami culi ili nisu, ali (koliko ja znam), tesko da mogu mnogo da uticu na to da net bude bolji...
Za nas je u pravom smislu te reci do skoro nadlezan bio Bor, (imao sam negde i broj telefona, ali ga vise nemam, mada se moze naci preko njihove centrale), ali mislim da su i njima oduzete neke nadleznosti, pa se sada za mnoga pitanja u vezi Telekoma na ovom podrucju najvise pita Nish, odnosno tamosnja centrala Telekoma...
(Kada se osvrnem na tekst koji sam ispisao, primecujem da ''decentralizacija'' Srbije stvarno tece, ali u suprotnom smeru... :lol::lol::lol:)
Eto, Djuro, nisam pomogao nista, ali sta cu - rekao sam ti sve sto znam...