RTM Forum - Otvaranje kluba americkog fudbala u Majdanpeku (original)

Otvaranje kluba americkog fudbala u Majdanpeku
Her_Zika-Pavlovic - 17-2-2010 u 14:53

Mislim da bi stvarno trebalo da se razmotri ovakva tema, ima dosta ljudi a i tinejdzera koji sve vise vremena provode pored FACEBOOK-a jer su ili "matori" da pocnu da treniraju fudbal, kosarku, rukomet! Mislim da je americki fudbal pravi muski sport, gde mogu da se ukljuce svi momci od 18-30 godina, naravno ko bude hteo.... Bilo bi bas dobro kad bi se tako nesto otvorilo u M-peku, sve je to novo i u Srbiji, ali ko prati CEFL pogledajte Bg Vukove, momci razbijaju a traju vec nekoliko godina.... Mogli bi da pokusamo!
Majdanpek MINERS

Her_Zika-Pavlovic - 18-2-2010 u 14:11

Da li ste "za" da pokusamo? Imate li komentar neki?

Her_Zika-Pavlovic - 19-2-2010 u 02:27

78 pregleda (jedan ceo tim), ni jedan komentar, zato nikad nece biti nekih sportskih desavanja u Majdanpeku....Stvarno steta!

Strigor - 5-3-2010 u 20:29

Razlog zasto nece biti sportskih desavanja je jer se nema novaca ni za sta...
A ta tvoja prica o osnivanju kluba je...Bicu fin...Smesna....
Nije ti brate to....
E ajd sad da pokusamo...I onda kao sve super... Za bilo koji klub, narocito u ekipnim sportovima treba para... Pa samo da kupis dobru loptu treba ti pola majdanpecke plate...
Uostalom ako mislis da je to tek tako. Ko je "ZA" neka digne ruku?! Evo svi zmo "ZA" da ti probas :)
Brate spusti se malo na zemlju... klinci nece da treniraju ni ono sto mogu :)

durlic - 16-3-2010 u 20:35

Sjajno, AF je u ekspanziji u Srbiji i trenutno ima preko 20 klubova. Vecina njih se odrzava vodjena cistim entuzijazmom. Postoje seniorsko, juniorsko od 16-19, i fleg (do 16) takmicenje. Nasi klubovi od prosle godine igraju evropsle kupove (ove godine cak imamo predstavnika i u eurobowl). Reprezentacija ima iza sebe jedno evropsko prvenstvo, a ove godine ce se u Srbiji verovatno igrati cak i kvalifikacioni turnir za juniorsko prvenstvo.

Pre nego sam upoznao sport imao sam predrasuda ko i svi. Sada kada ga dobro poznajem mogu da ti kazem da je to "najtimskiji" sport nas svetu (ako uzmes u obzir da imas 23 startera, ne izlazi nikom na megdan bez 30-40 igraca). Od kako pratim AF i bavim se njime, svi ostali sportovi su mi dosadni.

Ako si ozbiljan javi se na PM pomoci cu ti sve sto treba, ja sam iz Majdanpeka, zivim u Pancevu i 5 godina sam vec trener u Panterima (www.panthers.rs) i trener u reprezentaciji Srbije (www.safs.rs).

Pozdrav,
Pedja Durlic.

radep001 - 25-3-2010 u 11:22

Sve je ovde sjajno,pa i uvođenje ovog sporta.
Pitanje je,šta je sa aktuelnim sportovima i kako se finansiraju?
Kakvo je stanje budžeta za sport?

gudmundur - 13-4-2010 u 12:57

Citat:
Originalno postavio/la durlic
Sjajno, AF je u ekspanziji u Srbiji i trenutno ima preko 20 klubova. Vecina njih se odrzava vodjena cistim entuzijazmom. Postoje seniorsko, juniorsko od 16-19, i fleg (do 16) takmicenje. Nasi klubovi od prosle godine igraju evropsle kupove (ove godine cak imamo predstavnika i u eurobowl). Reprezentacija ima iza sebe jedno evropsko prvenstvo, a ove godine ce se u Srbiji verovatno igrati cak i kvalifikacioni turnir za juniorsko prvenstvo.

Pre nego sam upoznao sport imao sam predrasuda ko i svi. Sada kada ga dobro poznajem mogu da ti kazem da je to "najtimskiji" sport nas svetu (ako uzmes u obzir da imas 23 startera, ne izlazi nikom na megdan bez 30-40 igraca). Od kako pratim AF i bavim se njime, svi ostali sportovi su mi dosadni.

Ako si ozbiljan javi se na PM pomoci cu ti sve sto treba, ja sam iz Majdanpeka, zivim u Pancevu i 5 godina sam vec trener u Panterima (www.panthers.rs) i trener u reprezentaciji Srbije (www.safs.rs).

Pozdrav,
Pedja Durlic.

gudmundur - 13-4-2010 u 12:58

ajde bre Bobe sta se duvas!

Her_Zika-Pavlovic - 27-1-2011 u 11:08

Dobar dan, eto me opet.. Odavno nisam posecivao forum, a vidim da nema zasto.. :)

@ Strigor
Zemljace ne moze jedan covek da trenira sa samim sobom, kako sam upucen Bor ima tim, a mislim da im je pomogao savez oko opreme i oko lopti ( lopate je od 800gumena - 1950 kozna oficialna NFL ) a i ne placa se clanarina!
Sve to moze da se ispita.. A to sto klinci nece da treniraju ni ono sto imaju je bas zato sto sve vise vremena provode ispred kompijutera igrajuci Counter - Strike ili WoW ili ne znam sta, i bas zato sto se do juce samo fudbal mogao trenirati i kosarka (da li postoji jos uvek? ) imamo rukomet za klince za koji cujem da dosta dobro napreduje...
Ovo je vise za starije od 18, 19 - 30 pa i vise, za one koji bi trenirali nesto a ne mogu jer su "stari" za fudbal ili kosarku ili rukomet...