RTM Forum - Za malo da skijamo ove sezone (original)

Za malo da skijamo ove sezone
BooFANchina - 23-11-2007 u 02:05

http://www.rtvmajdanpek.com/index.php?prikaz=vest&id=2674#odobrenje

NE MOGU DA VERUJEM!!!!

Mila - 24-11-2007 u 04:20

a sto ne mozes da verujes boofancino????? mene nista vise ne iznenadjuje hehehehehe.....stara dobra srbija....

Mila - 24-11-2007 u 04:26

kenjam i ja pazi srbija a ovde su u sred sezone zatvorili drzavne parkove koji imaju i kampove jel molim nisu imali para da ih odrzavaju i ko otvorice ih u oktobru sto je smesno u micigenu se ne kampuje u oktobru nego u julu i avgustu a oni ih u julu zatvorili.....mislim nema logike ama bas nikakve ali to je kad neko radi a ne zna sta rada i sta dobija sa tim poslom......tako da nemam komentara i opet o ljudskoj gluposti ne vredi ni raspravljati to je jedina stvar sto moze da me iznervira ..... ali kako vidim sve je vise ima i sve nam je gore zbog nje...... sto bi rekle delije: " BOZE POMOZI"

BooFANchina - 24-11-2007 u 07:01

NE znam za Michigen ali ovo je bila jedina dobra stvar u Mpeku. Letos jezero neupotrebljivo sada Rajkovo .:jao::jao::jao: Ok sta je sledece???:jao::jao::jao:

Mila - 24-11-2007 u 17:52

nazalost imaces prilike da uskoro cujes, vidis i osetis .......... ali zapamti zivot je lep hehehehehe..........nego sta bi jel ima sanse da se vi sami dogovorite i da odete to da sredite bar da se vi skijate ako ne mogu drugi sa strane hehehehe, moram da se smejem to im je jedina stvar sto moze da im neku lovu donese i morali hostapleri i to da ukake e pa strasno hehehehe.......histericno se smejem hihihihihi....

BooFANchina - 25-11-2007 u 06:24

Nije lepo smejati se tudjoj nesreci... :) Nadam se da ce se malo vishe ljudi alarmirati. Od kukanja nema salameta :)

Mila - 25-11-2007 u 19:12

ma ne smejem se ja nego histericno......ebiga ovaj zivot suvise surov pa pokusavam sve na zez da prebacim ali nazalost neki ljudi to ne kapiraju.....a sto se kukanja tice nema nista brate od njega veruj mi samo sebe ubijes u pojam sa njim i to je to.....zato motku u ruke i u napad to je jedino resenje samo niko da preuzme prvi korak......

keva - 26-11-2007 u 13:22

A da nisu popločali skijalište?

dex - 26-11-2007 u 23:06

Nisu jos al' planiraju...

sailor - 28-11-2007 u 07:49

A jedna od krilatica našeg turizma poslednjih par godina je Majdanpek - Srpski Grenobl.

keva - 28-11-2007 u 13:40

haha

DUNJA - 28-11-2007 u 14:13

Ja sam bila na svim skijalistima u Srbiji i mogu slobodno da kazem da je skijaliste u Majdanpeku najbolje za onog ko hoce da skija.
Ne dostaju samo prateci objekti (mesto gde da se odmori, popije nesto i muzika) i malo bolja organizacija. Naravno, i strancima smeta sto ni posle skijanja nedeljom, cak ni u gradu nemaju sta da pojedu, jer nista ne radi.
Nase skijaliste je veoma blizu grada sto je velika prednost. Onaj ko hoce da se lepo naskija Majdanpek je najbolji, jer su staze odlicne.

Mila - 28-11-2007 u 14:44

meni nije jasno sto skijaliste neko od privatnika ne uzme ( kupi ili na izjamljivanje ili vec po dogovoru ako moze iko da se dogovori tamo sa ljudima dobre volje) naprimer onaj ko je kupio hotel, ja mislim da bi ga on sredio kako treba???? :)

keva - 29-11-2007 u 13:43

Ma srediće ga turistička organizacija !

sailor - 19-2-2011 u 22:40

Ovo je bilo 2007.
Sada je 2011.
Zaokružili smo olimpijski ciklus... :aeh: