RTM Forum - fudbal (original)

fudbal
predragbozovic - 29-3-2007 u 21:20

samo saljite poruke prki the best fudbaleru na svijetu

ultras - 27-9-2007 u 10:10

E ako je neko najbolji to su Ricardo Quaresma i Kaka' ... Naravno i cela ekipa Ac Milan !!!!!!!!!!

freakch - 27-9-2007 u 22:07

PARA VRTI TAMO GDE BURGIJA NECE
a i onaj cuveni skandal ....mito + sudija

http://i176.photobucket.com/albums/w177/freakch/UEFAMAFIOZI.jpg

sailor - 25-10-2007 u 17:51

Dakle, 25.10.
21.15.
ZVEZDA - BAJERN

HRABRO ZVEZDOOOO

sailor - 26-10-2007 u 08:26

Zvezda - Bajern 2:3...
Kažu ljudi - sve se vraća, sve se plaća. Sve isto kao i '91., samo sada ka zvezdinom golu. Isto zadnji minut, isto sa leve strane, isto traljav šut i isto greška golmana.
Nema veze, dobro je bilo.

libi - 28-10-2007 u 15:02

Sta bre , nema veze?

Samo nama moze da se desi nesto tako glupo....
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/img/0506_ds2.jpg

keva - 7-11-2007 u 12:03

Sta ce biti u cetvrtak, ja se nadam najboljem 2:0 za Zvezdu!

freakch - 8-11-2007 u 23:50

kevo bre ....ja ...ne ......eeeee ako onaj Randjelovic nema 100 000 evrica na racunu u banci od ovih prodatih utakmica ja skacem kroz zatvoren prozor ......ovo je STRASNO ....
i mi se nadali da prezimimo u EVROPI ..pa sa ovakvom igrom nismo ni za petu Nemacku liguuuuu....:Censored Emoticon:

i ja sutra treba da :blush: pored onih Grka na poslu .......bem im lebac nek okace kopacke na klin ......

keva - 9-11-2007 u 12:05

U pravu si freakch, bas prava sramota, igrali su bez navale, zamisli napad gde su ti glavni igraci bekovi, bruka jedna.A o izjavama da idemo po jedan bod da ne pricamo, pa valjda se igra da se pobedi, ili sam ja nesto pobrkala?

freakch - 9-11-2007 u 12:50

nisi ti nista pobrkala to je nas nacin igre ....ma kakav napad nemaju oni ni N od Napada ..

KEVU za trenera !!!!!!!!!!!! :wink2:

keva - 9-11-2007 u 13:28

Hvala, kad moze Kosanovic, mogu i ja.

sailor - 9-11-2007 u 13:40

Vala baš...
Mislim, nije me sramota ni od 3:0, koliko od igre ''na jedan bod''... Strašno...

Doktor - 9-11-2007 u 23:13

Mene nista ne iznenadjuje.....recimo da je to samo realnost...nazalost!!!

keva - 12-11-2007 u 11:57

Mozda se i poprave, eto juce su dali 5 komada,doduse Smederevu, ali tek da se razbije maler.

Doktor - 12-11-2007 u 22:44

Znas kad ce da se poprave...reci cu vam za 5 minuta...cekajte cas !!!

Doktor - 12-11-2007 u 23:24

http://i189.photobucket.com/albums/z264/doc_sergio/S6300080.jpg

Kad ovaj delija bude pravio lom na severu....eto kad ce Zvezda ponovo da zas'ja na nebu...nadam se i ranije....al'

freakch - 22-11-2007 u 16:31

svaka cast POZDRAV ZA DELIJU

keva - 26-11-2007 u 13:23

E, dobismo super grupu za SP!

sailor - 26-11-2007 u 14:08

Hehehe, već vidim kako u zadnjem kolu čekamo da Farska Ostrva biju Francuze u Parizu, a mi oderemo Rumune sa 6 razlike u Bukureštu, pa da se domognemo baraža. Naravno, pod uslovom da ne budemo najgori drugi, za šta će biti potrebno još ogromnih iznenadjenja u drugim grupama.
Pa, ukoliko se to ne desi, reći ćemo da nismo imali sreće, da su se Lihtenštajn i Nemačka u četvrtoj grupi (sasvim prirodno) dogovorili da nas nameste i mi tu ne možemo ništa. Uostalom, sada je zemlja daleko manja, ima nas svega par miliona više od Hrvata kojima verovatno nameštaju da prodju dalje (eto Englezi se odrekli u nijhovu korist).
I tako dalje... Do EP 2012., SP 2014....

dex - 26-11-2007 u 21:55

E ovako… kao prvo nemate vi pojma.. Ima Srbija sanse da prodje na SP 2010 a ja cu vam opisem kako se to moze izesti…

Slucaj-Francuska
Posto ce se Kosovo otcepiti postoji velika sansa da Korzika u Francuskoj proglasi takodje nezavisnost. Ako se to desi onda ce Francuzi da posalju vojsku na Korziku i eto ti gradjanskog rata u Francuskoj…Mi kao velika i priznata zemlja sa cvrsto priznatim granicama apelujemo na Ujedinjene Nacije da uvedu Francuskoj sankcije… sta naravno UN radi i tako Francusku diskvalifikuje sa SP…

Slucaj-Rumunija
Kao sto znamo braca Rumuni su vec u Evropskoj uniji… e sad treba samo da vratimo sve ove Rumunske gasterbajtere koji su u Srbiji i na taj nacin da im preplavimo trziste rada tako da ne mogu nista da preduzmu… Naravno posto ne mogu svi koji su iz Srbije otisli u Rumuniju da nadju posao oni beze u Nemacku da rade na crnjaka kao sto su radili i u Srbiji. Ali Nemacka nije luda i upozorava Rumuniju da mora da vrati svoje gradjane u maticnu zemlju. Rumuni se bune i dolazi da frke sa Nemcima. Nemci naravno tuze Rumune pred UN-om da krse ljudska prava i tako UN uvodi sanckije i Rumuniji… sto narvno dovodi da diskvalifikacije sa SP…

Slucaj-Litvanija
Ovo je za nas najlaksi slucaj… Kao sto vec vidimo u Evropi je opsti haos… Francuzi su pod sankcijama kao i Rumuni. Nemci su prepravljeni jeftinom radnom snagom a Rusi napreduju sve vise… Cika Toma okrene jedan broj u Moski i zamoli Moskvu da utice na Litvance… Oni posalju par hiljada tenkova na litvaniju blokiraju granice te zemlje kao i zeljeznicke stanice i aerodrome i Litvanci ne mogu da putuju na utakmice sto se naravno se FIFI ne svidja i radi nepostovanja FIFE Litvanci bivaju diskvalifikovani…

Slucaj-Austija
Kao sto nam je poznato EU je vec jednom pretila Austiji da ce da im uvede sankcije ako sa vlasti ne skinu Haidera to jeste ultra nacionalistu… Oni su to odmah uradili ali mi mozemo da ih zajebemo i da posaljemo anonimno pismo u Brisel gde pise da je Haider jos uvek na vlasti i da ga nisu skinuli… i tako EU odmah uvodi Sankcije Austiji sto automacki dovodi do diskvalifikacije sa SP…

Slucaj-Farska Ostrva..
E protiv njih moramo stvarno da igramo…

Poenta…
Ako protiv Farskih ostrva izgubimo u oba slucaja moguce da cemo kao drugo plasirani da igramo baraz sa nekim iz ostalih grupa… e sad je mnogo da pricam i o ostalima ali kad dodje do baraza je cu da predocim plan kako da prodjemo baraz…

keva - 27-11-2007 u 10:34

dex, dostavi ovo strucnom stabu, molom te, da se ne muce oko sastavljanja ekipe.Ovo ti je super!

freakch - 27-11-2007 u 13:02

DEX-a za selektora

keva - 27-11-2007 u 13:19

dajem i ja svoj glas za njega

Mila - 27-11-2007 u 16:03

dex evo i mog glasa.....

dex - 29-11-2007 u 17:51

Hvala na izboru! Obecavam Vam da cu se drzati svog, gore iznetog, programa! takodje ako neko od Vas ima aspiracija da zaigra u nacionalnom fudbalskom timu neka mi se javi a ja cu videti sta mogu da uradim... ;)

keva - 6-12-2007 u 12:01

Gde ste, bre Delije? Šta mislite šta će da nas strefi večeras?

keva - 7-12-2007 u 11:05

Opet bruka i sramota, igra bez igre, mučenje lopte.

stela - 7-12-2007 u 13:37

bice bolje...ne ocajavajte

freakch - 10-12-2007 u 19:05

:beleidigt::bawling:

Dobro znaj da uvek tu sam ja
dobr oznaj da necu nikada
da te ostavim, da te zaboravim
dobro znaj da uvek tu sam ja

Zvezdo znaj da ludo volim te,
ja ne mogu dana bez tebe
scre svoje sam spreman da ti dam
sto za tebe ludo udara

jednog dana, kada prodje sve
kad me budu stigle godine
znaj da nikada neci doci dan
dan kad necu biti s' tobom ja

I te noci kada izdahnem,
zadnje pivo za tebe popijem,
i na nebu tom na koje idem ja,
sija moja Zvezda Crvena
i na nebu tom na koje idem ja,
sija moja Zvezda Crvena

keva - 11-12-2007 u 10:56

Ma voli i ja Zvezdu, ali sramota je što nam ovo rade!

dex - 25-12-2007 u 23:22

Zvezda je zivot, ostalo su sitnice...

keva - 26-12-2007 u 11:16

Dex, budi realan pa priznaj da su se ove godine pošteno izbrukali. (I ja sam zvezdaš od rodjenja)

dedinlukac - 15-2-2008 u 20:33

fudbal. koliko je para pokradeno u nashem fudbalu, nije ni chudo zashto ga toliko dobro igramo...

freakch - 19-2-2008 u 03:49

ma svuda se krade cak i ovde u CH ....tri predsednika kluba cuce u zatvoru .....ja mislim da Ministar Jocic ili kao li se zove onaj obijac kioska ne moze da oprosti onu bruku i sramotu na utakmici Zvezda Bajern .Direktan prenos te utakmice sam pratio na DSF-u ili ARD-u nesecam se vise uglavnom nemacka televizija je bila . I kad se zastava pojavila na severu uz onu " MINISTAR SE NOVI JAVIOOOOO ZASTAVE NAM JE ZABRANIOOOOOO NEKA TA P.I.C.K.E.T.I.N.A SADA DOBRO ZNA NAKRAJU BICE NASA POBEDA
e to je nemacki komentator preveo i objasnio protiv koga navijaci pevaju"PUCE BRUKA PRED CELOM EVROPOM ", e to boli naseg ministra pa je udario po Fudbalu a ne juri prave lopove po Srbiji.
Samo da vas podsetim
http://i176.photobucket.com/albums/w177/freakch/0708_cz_bayern_5.jpg
http://i176.photobucket.com/albums/w177/freakch/0708_cz_bayern_10.jpg
http://i176.photobucket.com/albums/w177/freakch/0708_cz_bayern_11.jpg
i samo jso nesto da izjavim za TV..... i ja sam protiv huliganizma ali on ga je vala preterao ajde sad za nove pobede
http://i176.photobucket.com/albums/w177/freakch/th_0708_cz_bayern_2.jpg
http://i176.photobucket.com/albums/w177/freakch/th_0708_cz_bayern_3.jpg

freakch - 19-2-2008 u 03:58

A sve je pocelo na utakmici Zvezda -OFK Beograd nedelju dana pre utakmice sa Bajernom
i na to da vas podsetim
http://i176.photobucket.com/albums/w177/freakch/th_0708_ofk_cz.jpg

dex - 1-3-2008 u 23:16

Hey ljudi jer gledao neko derbi?? Cuo sam da je kisa pokvasila petardu pa nije htela da pukne... :)

sailor - 1-3-2008 u 23:56

Hehehe... A zato...???!!!
A meni se ucinilo da necemo u znak dobre volje i bolje atmosfere u srpskom fudbalu... Hehehehe...

Belovanovic - 2-3-2008 u 18:22

Joooj al smo ih otresli k'o ciganche slinu... :jao:

Sad se vade na nameshtaljku, kao i uvek...

4:1 je Vasha realnost grobari...

dex - 6-3-2008 u 21:37

Sa publikom ili bez nje pesma stara, ponovo smo bolji od grobara.... :hahaha:

dex - 26-3-2008 u 23:40

Slabo ovi nasi s Ukrajinom... :thumbdown:

keva - 27-3-2008 u 13:39

Pa nisi valjda očekivao pobedu?:thumbdown:

dex - 28-3-2008 u 18:37

I to sto kazes.... [oops]

freakch - 2-4-2008 u 01:40

Ajde da vidimo sta ce Djuka da uradi do pocetka kvalifikacija ...

sailor - 2-4-2008 u 15:10

Da podnese ostavku...?

freakch - 2-4-2008 u 23:44

Ala je ZVEZDA isprasila Napredak 5-0
A u Subotu isto lekcija za grobarcice

Na Marakani opet pesma stara
stadion pun, svi pevaju u glas,
ponovo smo bolji od grobara,
a parni valjak opet trazi spas,
ponovo smo bolji od grobara,
a parni valjak opet trazi spas.

A spasa nema, nece ga ni biti,
jer nasa Zvezda najbolja je sad,
grobari ce gorke suze liti,
a orice se pesmom beli grad

freakch - 6-4-2008 u 01:38

Bem ti lebac samo 1-1

dex - 14-4-2008 u 08:18

Moze li Zvezda, posle remija Partizana sa Vojvodinom, do titule ove godine!? Tri boda razlike, jos osam kola... Zvezda ima bolji skor u medjusobnim duelima ove sezone tako da joj odgovara i izjednacen bodovni saldo... :puzzled:

Korleone - 14-4-2008 u 18:52

Ne bih ja to nazvao fudbalom, vise je to mucenje sta se kod nas radi.

dex - 16-4-2008 u 22:36

GLEDAO SAM DANAŠNJI DERBI...
REČNIKOM "PATRIOTSKIH" SNAGA SRBIJE, POBEDU PARTIZANA TREBA PROGLASITI NIŠTAVOM ZBOG SRAMNOG SUĐENJA SUDIJSKE TROJKE...:flaming:

Mama_tvoja - 16-4-2008 u 23:33

I moj(a) Delija je stigla sa derbija i kaže: "Ipak smo mi njh pobedili u svakom pogledu,pokazali smo im šta je institucija".

Šta god to značilo,meni je najvažnije da je stigla živa i zdrava.:a080:

sailor - 16-4-2008 u 23:57

:nunu:

Mama_tvoja - 17-4-2008 u 00:01

:) pa šta sad...pobedili bolji...dete mora da se teši.
Uredniče,man se motke-bićeš brisan:)

sailor - 17-4-2008 u 00:38

http://sf.videoletters.net/image_1_www_/606/610/image/1030.105342-378-443-1.jpg

Mama_tvoja - 17-4-2008 u 00:54

:hehehe: :hehehe: :hehehe: davno prošlo vreme...

keva - 17-4-2008 u 13:01

mi bar imamo čega da se sećamo

Mama_tvoja - 17-4-2008 u 18:18

Ostaje vam samo da se sećate i pevate ovu vašu pesmu:
:)"И нема везе што Звезда нема везе
И нема везе што сам пијан ја
И нема везе што поново смо други
Јер живот свој за Звезду даћу ја

Нема везе што гробари су бољи
И што се чује напред Партизан
Нема везе, ма ко им ј..е матер
Јер Звезду лудо лудо волим ја

Нема везе што Звезда нема везе
Нема везе, нисам нервозан
Нема везе што поново смо други
Јер Звезду лудо лудо волим ја"

Mila - 17-4-2008 u 18:48

ZVEZDA......ZVEZDA.......mi smo cigani najaci smo najaci...........ne smem da pocnem da pevam oteracu i ovo malo ljudi na ovom forumu hehehehe.......

Mama_tvoja - 18-4-2008 u 09:41

Đurđevdaaaaan,lalala...

Sad šalu na stranu.Za igrače ne znam,jer se stvarno ništa ne razumem u fudbal,ali navijači su zaista impresivni. Gledala sam koreografiju,slušala njihovo bodrenje,kćerka mi uvek prepričava sve sa uzbuđenjem...stvarno,svaka čast.

dex - 18-4-2008 u 18:35

Pomoćni sudija, Bogdan Milisavljević, koji je signalizirao ofsajd i podigao zastavicu, u obraćanju javnosti, odlučio je da se izvini Crvenoj zvezdi i ostavi suđenje:

"Poštovani,
Osećam potrebu da ovim putem izrazim duboko žaljenje i javno izvinjenje FK Crvena zvezda, rukovodstvu i navijačima kluba što sam kao pomoćni sudija na polufinalnoj utakmici LAV Kupa Srbije svojom pogrešnom odlukom uticao na rezultat utakmice, direktno Vas oštetivši.
Iako su i sudijske greške deo fudbalske igre, ja za sebe ne tražim nikakvo opravdanje, ali želim da Vas uverim da ona nije posledica bilo kakve nečasne radnje, već isključivo nenamerne greška koju sam najmanje ja želeo. Molim Vas da Vašu gorčinu zbog nanete nepravde ne usmeravate na sudijski odbor, komisiju za delegiranje ili moje kolege sa utakmice Spasića i Radojčića, koji su svoj posao obavili besprekorno, jer sam isključivi krivac ja i odgovornost je samo moja.

Kao moralan i odgovoran čovek, koji je na listi saveznog takmičenja proveo punih osam godina, sa više od dve stotine odsuđenih utakmica, bez ijedne mrlje u sudijskoj karijeri i sa puno stečenih prijatelja osećam potrebu da se posle ovoga povučem iz suđenja i završim svoju sudijsku karijeru", stoji u pismu Bogdana Milisavljevića.

TOLIKO O SUDJENJU U OVOM DERBIJU... :thx:

freakch - 19-4-2008 u 20:23

EBEM IM JA NANU SUDIJSKU ...KRETENI SU PRIMILI NOVAC 100% ...TREBA MU NABITI ONU ZASTAVICU U SUPAK PA DA MASE SA NJOM .......:baddevil:

Mila - 20-4-2008 u 05:11

:thumbdown:samo imam jedan komentar i posle tako lepe utakmice navijaci grobara su u busu 18 pretukli sve putnike i to sa bejzbol palicama pa napred grobari uvek ste znali kako se obavlja posao......a sto mrzim grobare pa to je strasno......:lol2:

Mama_tvoja - 20-4-2008 u 11:47

STOP NASILJU !

(vatrene delije sigurno znaju sve navijačke pesme kojima bodre Zvezdu. Čula sam kako pevaju jednu koja ide ovako nekako:************
na ulici prebićemo
zgazićemo svakog
ko nam se suprostavi."

dex - 20-4-2008 u 13:14

ZA mamu:
"Svi mi
i olos smo
i pijemo i duvamo na ulici
i prebićemo, zgazićemo svakog ko nam se suprotstavi, ooooo...."

freakch - 20-4-2008 u 21:48

Ali nije to vise fora, sad samo kulturni dok nas grobarcici ne naljute :nunu:

sailor - 20-4-2008 u 22:30

''Ko peva zlo ne misli''

Mama_tvoja - 21-4-2008 u 00:59

Mogu ja da navedem još neke pesmice zvezdinih navijača u stilu:zvezdica,zvezdica,pa poneka reč...
Ali se plašim ( ne motke),nego da će dex da dopuni zvezdice. :bigsmile:

Mama_tvoja - 23-4-2008 u 16:12

Ipak, ovo je za svaku pohvalu...

"Саопштење за јавност

Ми, навијачи Црвене Звезде, као организована навијачка група већ дуже време радимо на утемељавању православља као најважније ствари у српству међу припадницима наше групе.

Самим тим, у нама је из дана у дан јачала вера и љубав у Христа и нашу православну цркву, па смо се трудили и да се понашамо у складу са тим. Не желећи да томе прилазимо помодарства ради, трудимо се да будемо конкретни у делима. Оно што нам дуже време смета то је заказивање утакмица на велике верске празнике. Такав случај је и са предстојећим колом. Сличне ствари су се дешавале и раније у другим спортовима, на пример у кошарци у којој се опет, по ко зна који пут, Ф4 југословенске лиге игра на православни Васкрс. То је један од разлога зашто не пратимо кошарку, а овај пут, као првенствено прави фудбалски навијачи, који жељно ишчекују следећу утакмицу свог клуба, нећемо присуствовати истој.

У духовном уздизању земље свако мора да пође од себе, ми то управо желимо на овај и сличне начине. Комунизам је одавно нестао, али треба да нестане и из глава људи који воде српски фудбал. У недељу није 29. новембар или 25. мај, већ Васкрс, победа живота над смрћу, нада да својим исправљањем заслужимо живот вечни.
Не желимо да се тих дана да и најмања могућност некој врућој глави да изазове било шта што не приличи величини таквог празника који се слави једном годишње.
Колико ће ко напредовати у духовном животу је индивидуална ствар, али ово би требало да буде основна и најнормалнија ствар да тада будемо у својим домовима са својим породицама.

Захтевамо од људи из Савеза да одложе наредно коло и да не ремете духовни мир и радост које доноси предстојећи празник. Ако већ не знају да врате публику на стадионе, нека не терају оне најверније. Уколико се не одложи коло бићемо ускраћени да бодримо свој клуб јер ћемо бојкотовати то коло, за шта ће искључиву одговорност сносити људи из Савеза. Прикључујемо се бојкоту, надамо се заједничком са свим навијачким групама, уз наду да ће вера победити.

Честитамо предстојећи празник свом православном роду хришћанском, Христос Воскресе!

ДЕЛИЈЕ СЕВЕР."

kravica - 2-6-2008 u 00:10

Него шта мама ;)

Fagot - 10-6-2008 u 18:38

Zdenjek Zeman novi trener Zvezde!
SveVesti.com Mondo 10.06.2008 19:26

Sa Zdenjekom Zemanom na klupi Crvena zvezda će pokušati da povrati primat u srpskom fudbal. Češki stručnjak, koji se proslavio vodeći italijanske klubove, dogovorio je, saznaje MONDO, sve detalje trogodišnje saradnje sa beogradskim klubom.

Zeman je u ponedeljak doputovao u Beograd i otišao na ručak sa čelnim ljudima Zvezde. Potom su se preselili na sastanak u klub, za kratko vreme postigli dogovor i Čeh se istog popodneva vratio u Rim. Zeman je efektivno sa Upravom crveno-belih proveo ukupno tri sata.

Ostalo je još samo da imenovanje Zemana za novog trenera odobri Upravni odbor kluba, odnosno da pre te tačke dnevnog reda, smeni sadašnjeg trenera Aleksandra Jankovića.

Očekuje se da Zeman u petak ili subotu bude zvanično predstavljen kao novi šef struke Crvene zvezde.

Zeman je rodjen 1947. godine u Pragu. Tokom bogate trenerske karijere sa klupe je predvodio 13 klubova, od kojih samo jedan nije iz Italije. Počeo je u Palermu, a do poslednje stanice Lećea tokom 27 godina rada bio šef struke - Likata, Fodje, Parme, Mesine, Lacija, Rome, Fenerbahčea, Napolija, Salernitane, Avelina i Breše.

Češki stručnjak poznat je po forsiranju napadačkog fudbala, pristalica je formacije 4-3-3, a izmedju ostalih fudbalera na čiju karijeru je značajno uticao bili su Alesandro Nesta i Frančesko Toti. Nestu je "otkrio" u Laciju, a Totija promovisao u lidera "vučice".

Doktor - 15-6-2008 u 16:22

E Srbija pobedila u prva dva kola evropskog prvenstva i plasirala se u samu zavrsnicu gde ce najverovatnije da igra sa Crnom Gorom....:a080:

sailor - 15-6-2008 u 21:41

Citat:
Originalno postavio/la Doktor
E Srbija pobedila u prva dva kola evropskog prvenstva i plasirala se u samu zavrsnicu gde ce najverovatnije da igra sa Crnom Gorom....:a080:

Doco, brate, tema ''mogli bi malo i da se lazemo'' je na drugom mestu... :hahaha::hahaha:

Doktor - 16-6-2008 u 21:05

Uh izvini....radi se o svetskom prvenstvu.....:hahaha:

sailor - 16-6-2008 u 23:27

U cemu...?

Fagot - 17-6-2008 u 11:44

U ispijanu piva i to krigle od 2litra:a084::a084::a084::a084::a084::a084:

Mama_tvoja - 28-8-2008 u 19:30

Gde ste Delije!http://i255.photobucket.com/albums/hh144/rikolssss/nove%20slike/red%20star/crazynorth1.gif Da vidimo sta znate. Veceras i ja navijam za vas zbog mog sasavog deteta sto kisne po stadionu,ljubi je majka.

Mama_tvoja - 28-8-2008 u 22:03

Mislim,sta reci...i poklonjen gol i opet nista. Mada,moglo je i gore da bude.

Sve u svemu,meni je najinteresantnije nilo ovo

Aplauz za gostujuće navijače
Igrači obe ekipe su dobili (zaslužene) zvižduke, a navijači ekipe sa Kipra su pobrali burne aplauze na Marakani. Oko 200 fanova Apoela razvilo je zastavu "Kipar je Grčka", a iza nje se pojavila zastava sa natpisom "Kosovo je Srbija".

sailor - 28-8-2008 u 23:16

Citat:
Originalno postavio/la Mama_tvoja
Mislim,sta reci...i poklonjen gol i opet nista.

Dakleeee.... Kao okoreli zvezdas, na zalost, slazem se sa ovim sto je rekla mama... Ali, nije ''nista'', nego je zalosno sto sam gledao i produzetke... Onako bi bilo gotovo u 90 minuta i kraj... Ovako - u produzecim vodjstvo od 3:2, igrac vise i primljen gol... Strasno... Sramota... Ma nek se nose...

Belovanovic - 29-8-2008 u 11:40

Shta reci sem - sramota! Boli me srce shto se nashoj Zvezdi sve ovo deshava. Nesposobna uprava, a o igrachkom kadru da ne govorimo! Nisu zasluzhili ni semenke ispred Marakane da prodaju a kamoli da igraju!

Prokletinje marsh iz svetinje!

Mama_tvoja - 29-8-2008 u 21:58

ono vase sto nekad bejase

Mama_tvoja - 7-9-2008 u 00:37

Dolazi fudbaler Crvene zvezde u crkvu i pita sveštenika:
-Oče, da li će biti greh ako budem igrao u nedelju?
-Sinko, godinama te gledam kako igraš i za tebe je greh da igraš ma koji dan bio!

Belovanovic - 8-12-2008 u 18:48

Danas se navrshava tachno 17 godina otkako je Crvena Zvezda pregazila Kolo Kolo sa 3:0 i osvojila titulu Interkontinentalnog kupa, ostvarivshi time najveci uspeh nasheg fudbala.

Strelci su bili Jugovic (dva puta) i Panchev.

http://img516.imageshack.us/img516/3234/fudb2gs7.jpg
Zlatna generacija kakvu Zvezda nikada vishe nece imati

Da se ne zaboravi...

http://www.youtube.com/watch?v=l2y37pg3omU

Mama_tvoja - 8-12-2008 u 19:03

http://i457.photobucket.com/albums/qq298/bakuta/23.jpg