Radio Televizija Majdanpek - logo Radio Televizija Majdanpek - antene

Radio Televizija Majdanpek

email: info@rtvmajdanpek.com

Poslednja aktivnost: Nikad
Nije prijavljen [Prijavi se ]
Idi Na Dno

Verzija za štampu | Prati ovu temu | Dodaj u omiljene   Postavi novu temu Anketa:
 Strana:  1  2  3  ..  7
Autor/ka: Naslov: Facebook i MySpace
Belovanovic
Moderator

Registrovan/a: 20-12-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Uvek mozhe bolje!

IP: 93.86.81.*

[*] napisana 29-11-2008 u 15:56 Citiraj i odgovori
Facebook i MySpace

Svedoci smo da ove dve pojave, posebno facebook, sve vishe i vishe uzimaju maha. Urednici drugog su chak rekli da ce , zbog prezauzetosti servera, pocheti da ukidaju neaktivne ili slabo aktivne naloge.

Da li koristite neki od ova dva servisa, vashe mishljenje o istima i o tome zashto su toliko popularni?

Chisto da ne prichamo samo o politici. ;)
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Belovanovic's ICQ status Ovaj korisnik ima MSN Messenger
Rokerka
Forum Eksterminator

Registrovan/a: 18-12-2006
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: odlicno

IP: 79.101.250.*

[*] napisana 30-11-2008 u 22:31 Citiraj i odgovori

ja koristim i jedno i drugo..ali vise sam na space-u nego na face-u....ne znam,face me nekako smara,ne znam zasto...a na space-u sam po ceo dan i celu noc,i dosta njih sam upoznala pa cak i uzivo :)mnogo dobra stvar :a084:

http://i126.photobucket.com/albums/p91/zeljkarnr/135916dgtf468er4.gif
Pogledaj Korisnikov Profil Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Ovaj korisnik ima MSN Messenger
maraja.b
Forum Manijak

Registrovan/a: 23-6-2008
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: :)

IP: 77.46.214.*

[*] napisana 8-12-2008 u 19:21 Citiraj i odgovori

Imam profil i na jednom i na drugom....s tim da mnooogo vise koristim Facebook. Mislim da pomama za Myspace-om polako jenjava upravo zbog Facebook-a, jer kako sam cula da ga zovu (facebook) 'knjiga istine', zato sto se ljudi predstavljaju pod pravim imenom i prezimenom (ima izuzetaka), dok na Myspace-u koriste pseudonime. Nije to jedina stvar, ali je jedna od.... Stvarno ne bih mogla da objasnim fenomene zvane Myspace i Facebook, ali i sve zavisi zasto ih neko koristi. Mislim da je generalno problem u tome sto postajemo sve asocijalniji i ovi sajtovi nam pomazu da se osecamo malo slobodnije u izrazavanju. Necu da me pogresno shvatite, vise volim 'live' kontakt nego ovo, ali vidim neke prednosti u ovom vidu komunikacije. E da....zasto su toliko popularni....pa zato sto smo svi mi pomalo voajeri, sve nas zanima gde je ovaj bio, s kim, kako, zasto, ko su mu prijatelji itd itd.....A mislim da se takvi sajtovi uglavnom koriste da bi se 'pokazao'......Uh, aj dosta sad, bas sam ga usitnila :blush:
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
Belovanovic
Moderator

Registrovan/a: 20-12-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: Uvek mozhe bolje!

IP: 93.86.127.*

[*] napisana 12-12-2008 u 22:06 Citiraj i odgovori

I ja takodje koristim oba. Spejs profil sam napravio kad sam uzeo net i u pochetku mi je bio skroz dobar, stalno sam visio tamo.
Imao sam totalnu averziju prema Fejsu, obzirom da su se svi zhivi u mojoj okolini isprimali. I onda, ajde reko da vidim shta je tu toliko senzacionalno...

- Na prvi pogled, dizajn - totalni krsh, nepregledan skroz. Spejs ipak pruzha mogucnost da sredish profil i stavish pozadinu koja ti odgovara, kao i da malo nabudzish profil raznim aplikacijama (A da nisu razni kvizovi, pitanja i milka chokolade) 1:0 za Spejs.

- Funkcionalnost (Spejs je pregledniji, ima bolje opcije. Postoji mogucnost chata ali samo ako je opcija na profilu ukljuchena, dok je na fejsu chat standardan). Tesnih 1:1.

- Pristupljivost (Fejs strashno baguje zbog zakrchenosti servera, dok ne na spejsu to jako retko deshava). 2:1 za spejs.

- Namena (Spejs mozhe biti koristan za promociju npr. nekog muzichara zbog opcije plejera, dok kod fejsa to nije sluchaj. Ali zato sam preko njega stupio u kontakt sa dosta ljudi sa kojima se nisam chuo ni video duuugo vremena, bash zbog imena i prezimena). 2: 2 i sudija svira kraj!

U svakom sluchaju, svaki ima svoje poklonike. Tehnologija se razvija, neke stvari koje su bile pojam su nam sve dostupnije. To za asocijalnost se donekle slazhem.
Pogledaj Korisnikov Profil Pošalji e-mail korisniku Poseti Korisnikovu Web Stranicu Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku Belovanovic's ICQ status Ovaj korisnik ima MSN Messenger
DANICA
Forum Manijak

Registrovan/a: 27-9-2007
Korisnik nije na vezi

Raspoloženje: lovely

IP: 93.86.57.*

[*] napisana 15-12-2008 u 19:48 Citiraj i odgovori

Ja ne koristim ni jedno ni drugo videla sam kako izgleda ne treba mi, ne interesuje me, ne provodim na internetu mnogo vremena i ne volim mesta gde se tako velika masa skuplja. Sasvim mi je dovoljna internet adresa ako baš nekome zatrebam...
Pogledaj Korisnikov Profil Pogledaj Sve Poruke Korisnika Pošalji U2U korisniku
 Strana:  1  2  3  ..  7
Postavi novu temu Anketa:

Idi Na Vrh