RTM Forum - Umete li da lazete (original)

Umete li da lazete
Sneza - 5-11-2008 u 16:12

Ne volim da lazem, ali nesto sam slagala, da bih zastila jednu meni dragu osobu.
Skoro da sam bila provaljena u lazi, jer ja to, zaista, ne umem da radim.
Mozak mi je jurio 300 na sat, smisljajuci kako da se izvucem.
Umorna sam i osecam se ko poslednje g****

libi - 5-11-2008 u 16:41

Ja ne umem da lazem...nema signala na mom licu, pogledu, u glasu, mojim pokretima...koji me ne odaju...
Zato se i ne trudim...Ali ako, i kad vec moram da nesto slazem, jer svaki covek dodje u situaciju, pa se i to mora...ja vezbam laganje...danima, nedeljema...
Pa ako uspe...uspelo je...
Nikad ne lazem meni bliske osobe, osobe koje volim, prijatelje i one sa kojima sam, nekim vaznim stvarima, povezana...

Sneza - 5-11-2008 u 16:55

Nisam Libi imala vremena da vezbam. Sve je doslo iznenada. Htela sam da zastitim osobu do koje mi je puno stalo, a istovremeno sam slagala nekog ko mi takodje mnogo znaci.
Ma, totalno sam se sj.

libi - 5-11-2008 u 17:00

Jaoj... bre Snezo, sa laganjem treba biti oprezan...to je gluma, sposobnost, kreativnost...osim ako nismo pataloski lazovi, a to je vec bolesno...

Sneza - 5-11-2008 u 17:03

Necu vise nikad. Ovaj put sam bila uvucena i takoreci da sam morala.
Zaista se lose osecam!

Mama_tvoja - 5-11-2008 u 18:48

Ne budi tužna Snežo. Biće sve u reduhttp://i457.photobucket.com/albums/qq298/bakuta/consoling2.gif

Ne postoji neko ko nije nikada slagao...makar samog sebehttp://i457.photobucket.com/albums/qq298/bakuta/freu2.gif

Sneza - 6-11-2008 u 16:43

Hvala Mama za reci podrske!
Znam ja to, svi mi ponekad dodjemo u situaciju da slazemo.
Nekad jednostavno iz humanih razloga moras.
Npr. kad je moja svekrva bila na samrti i svesna da umire, nisam imala duse i srca da joj kazem: "Jeste, nema Vam spasa! Uskoro cete umreti." Znali smo da joj se blizi sudnji dan, ali do kraja smo je bodrili i davali joj nadu, a lagali smo je.
To je vec nesto drugo i opravdana laz, ali ovo sto sam ja uradila je glupo i nesmotreno. Ne zelim da osoba do koje mi je stalo i koja mi bezgranicno veruje, izgubi poverenje u mene.
Eto, o tome se radi, zato se glupo osecam!

DANICA - 13-11-2008 u 16:06

Ne da ne umem da slažem nego je to čudo jedno izgledam kao kreten kad lažem...

maraja.b - 14-11-2008 u 00:48

Paaaaa....umem, mada ne volim to da radim, jer se osecam posle toga jako glupo. Radije bih precutala nesto, nego da se uplicem, izmisljam, komplikujem...

pmeda1 - 22-11-2008 u 08:50

Umem,ali samog sebe

libi - 20-2-2009 u 11:49

Ceo zivot radim na laganju...valjda ce nekad da mi upali...:cool: