RTM Forum - Generacija 1967 (original)

Generacija 1967
Nislija - 27-8-2008 u 00:58

Ziveo sam u Majdanpeku od 1974-1978, generacija 1967. Osnovna skola Velimir Markicevic, odeljenje 1/1. Pamtim neka imena i lica: Danijela Vagner, Pasko Stefani, Sasa Rajicevic, Zeljko Saric, Zeljko Petrovic, Ema Stojanovic, Nadica Cvetic, Ana petrovic, Misajlovski Vesna, Snezna Vilic i Dejic, Slavisa Balabanovic, Nenad Ilic, Sasa Ristic, Vladica, Helen, Mihajlo i Metodije...Nastavnik muzickog Polinjano, uciteljice Poleksija Vagner, Nadezda Petrovic, Zivka Karovic. Imam fotke ali sam puno toga zaboravio. Ziveo sam u soliterima ul. Bratstva i Jedinstva 48/...Dobar drug mi je bio Veljko Ralevic. Bili smo super klinci u nekom cudnom ali dobrom vremenu.

Javite se ako nekog ima da se cujemo. Puno pozdrava od Radeta Djordjevica (radoslav.djordjevic@yahoo.com).

Jeca - 27-8-2008 u 01:09

Pozdrav Nislija....Koj Slavisa je u pitanju? Mislim na ime koje si poslednje pomenuo....

Jeca - 27-8-2008 u 07:52

Vidim promenio si deo poruke i dostavio prezime, tako da moje pitanje gubi smisao...

Srecno u trazenju starih prijatelja!

admin - 27-8-2008 u 10:32

Nislija , dobrodosao na nas sajt. Traganje za poznanicima mozes da nastavis i u nasoj Knjizi gostiju koja se nalazi ovde: http://www.rtvmajdanpek.com/index.php?prikaz=knjiga_gostiju. Tako ces imati vise sansi da ti se neko javi jer ce vise ljudi videti tvoju poruku.