RTM Forum - Koliko ste jaki??? (original)

Koliko ste jaki???
stela - 17-6-2007 u 22:55

Da li sebe smatrate jakom osobom?

Koje su to situacije u kojima se osecate slabima a koje u kojima mislite da stvarno možete izdržati sve?

Jelena - 17-6-2007 u 23:09

Veoma lepa tema stela.Ja znam da sam veoma jaka ali kada mi je tesko i kada padnem, sa dna me moze podici samo celicna volja i vera u sebe.Bez toga sam nista..bezbroj puta je ova prica nasla potvrdu u mom slucaju.MISLIM DA MNOGO PUTA NI SAMA NISAM SVESNA KOLIKO MOGU BITI JAKA!

kety - 17-6-2007 u 23:13

hmmmm...pa ovako...kao jaka osecam se kad uspem u necemu,pa mi to da potstreh da idem dalje i nastavim sa uspesima,nebitno da li je u pitanju ljubav,porodica,prijatelji ili ljubav...bitno mi je da uspem i da nastavim dalje da redjam uspehe...a slaba se osecam kada mi neko stane na put,i to mozda neko mnogo slabiji od mene,onda pokleknem,stanem i osecam se nemocno neko vreme sve dok ne sakupim snage i nastavim dalje...

Ima mnogo situacija kada sam se osecala suvise slabom,a i onih situacija kada sam mislila da mogu sve da izdrzim...u sustini nisam ja ni previse jaka osoba,ali nisam bas ni slabic...vise je situacija kada me ne mogu poraziti,drzim se ja cvrsto :wink2:

Rokerka - 17-6-2007 u 23:44

ja nisam jaka,samo kad se iznerviram i kad sam mnogo besna.....ma nemam pojma....:bigsmile:

Alapachica - 18-6-2007 u 09:30

Ja idem redovno na fittnes, pogle` mišići!!!! :whistle:

Hehee,šalim se...
Mnoge sam probleme sa decom preturila preko glave, sada kada je sve daleko iza mene, shvatam koliko sam bila jaka i ponosna sam na sebe samu.Zapravo pomoglo mi je to što sam veliki optimista, što uvek sve okrenem na smeh i šalu,
lakše guram tako :singing:

sinnerman - 18-6-2007 u 09:36

auuuuu,ufffff

Jeca - 19-6-2007 u 05:36

Smatram da sam dosta jaka...prozivela sam mnogo toga...saznala sam vec u jako mladim godinama, sta je nesreca, tragedija, tuga, shvatila sam vremenom da i kad sam u najnizim i najdubljim psiho-fizickim fazama bila, kada sam mislila da sam najveci slabic, da sam samo korak dalje od tragedije bila, korak blize normali, da ne kazem sreci...stoga, onako samouvereno i pouzdano zelim da kazem da sam lavica! Mada, znam, pascu jos puno puta, ali isto tako znam da cu se podizati polako....sasvim polako, ali sama i na svojim nogama...ne opirem se pomoci, jednostavno nemam je....
Koristim sada priliku, svim svojim starim chaterima(forumasima), koji su nesvesno(neki sasvim svesno) svojim prisustvom pomogli meni da jednim delom, ali onim cenenjim, duhom, budem ovo sto jesam danas(ispunjena). Verovali ili ne, bili ste uz mene, svojim igricama i svojim ''dobro jutro'', pa i neobaveznim caskanjem na MSN-u, sasvim dovoljno da shvatim da sam kao covek bar eto u cyber svetu postojala.
Ne, nije mi zivot toliko los koliko zvuci, vec je gadno kad u vrtlogu zivota osoba pocne da gubi svoj indetitet, pre stvaranja istog!

Hvala, uz vas....jos jaca! Ljubim vas!

Ludvika_Lempäälä - 20-6-2007 u 03:13

Jeco, covek je uvek jak koliko mora biti. Ponekad ni sam covek ne moze verovati koliko je prosao, doziveo, izdrzao i opstao, koliko je bitki dobio u ratu sa nedacama... Svako iskustvo nas ojacava vise, a neke, drugima nebitne, sitnice nas jacaju...

Jeca - 6-7-2007 u 09:11

u pravu si ludvika...znas li koliko sam puta samo razmisljala i rekla da ''tako nesto'' ne bih podnela...pa jesam.Ili da sam pomislila da me nece snaci isto, pa i da me snadje da ne bih prezivela...i to jesam.Sada se uplaim nekada da nakon svega, sitnice necu znati podneti i da cu se psihicki i fizicki vratiti gde sam nekad bila. Traume sam teske imala nazalost pre par godina i dan danas se nekad borim sa sobom jer se plasim kolapsa...zato ljudi...cuvajte svoje zdravlje!

marraya - 6-7-2007 u 19:17

slazem se.... covek uopste ne zna kakva stena moze da bude - to iz licnog iskustva.Izgleda da je u stvari ljudska vrsta mnogo jaka, vise nego sto misli da je....

freakch - 10-7-2007 u 22:02

mozda sam vise lud nego sto sam jak ...:jao: ali sve u svemu dobra kombinacija

Mila - 13-7-2007 u 00:42

e to si lepo rekao gabi i ja se isto tako osecam.........

libi - 9-2-2008 u 15:03

Idem glavom kroz zid... pa sta bude...Tesko se lomim, donosim odluke bez mnogo razmisljanja, imam hrabrosti da se suprotstavim...

Kada gubim, tesko prihvatam i boli me...Ali ne pokazujem.
Kada bi se jacina mog karaktera merila tvrdoglavoscu da istrajem u necemu, onda sam jaka...

I kada placem jako placem!

Sneza - 16-2-2008 u 19:36

ONO STO TE NE UBIJE, OJACA TE!

libi - 17-2-2008 u 12:39

:a040:

Mama_tvoja - 17-2-2008 u 20:03

Fizičkom snagom može se čak i život uništiti,ali samo nevidljiva moć ljubavi u stanju je da otvori srca ljudi.Učinite ljubav svojim najjačim oruđem i niko sa kim se susretnete neće se moći odbraniti od njene sile.

keva - 18-2-2008 u 13:12

Nisam bila svesna šta sam u stanju da podnesem, ali ne bih o tome, sve je još sveže i boli, strašno boli kada izgubiš dragu osobu.

Sneza - 18-2-2008 u 16:40

Jeste kevo. Ja sam dragu mi osobu izgubila pre 15 godina i ne prodje dan da je se ne setim, skoro svaku drugu noc je sanjam.
Kazu da vreme leci sve. Ne verujem.

pmeda1 - 20-2-2008 u 03:01

Dovoljno,zivot me je propustio kroz sito i reseto.Savetujem svim Forumasima-treba biti svoj i reagovati iz sebe.Na taj nacinn ce se iskristalizirati pravi od losih prijatelja sto je jako bitno znati i imati nekoga na koga se mozes osloniti.

DANICA - 25-3-2008 u 18:51

Jako sam slaba kada su u pitanju ljudi koje mnogo volim u stanju sam da gutam i gutam...

libi - 5-4-2008 u 15:14

Ja sam ponekad kao king-kong, a ponekad kao mrav...

Mama_tvoja - 5-4-2008 u 15:35

Mnogo sam jaka...Ceo dan moram da slušam "ZVEZDA,SRBIJA,NIKAD JUGOSLAVIJA", "ZVEEEZDA JE ŠAMPION"... i sve ostale zvezdine pesme koje moja kćerka danas sluša...odvrnutog tona...izrevoltirana što ovog puta nije otišla na derbi zbog fizike,matematike i ostalih "marginalnih stvari",jer-zvezda je život,ostalo su sitnice...
STVARNO SAM MNOGO JAKA,BAŠ SAM MNOGO JAKA.

libi - 6-4-2008 u 12:04

Sve mame moraju da budu jake...tako je to u zivotu!

Pozdrav za Maminog deliju!

stela - 6-4-2008 u 13:28

auuuuuuuuuu ja se ovde jos nisam izjasnilaO-o

Citat:
Originalno postavio/la libi
Ja sam ponekad kao king-kong, a ponekad kao mrav...

u ovom odgovoru nalazim sebe...u nekim situacijama sam jaka a u nekima...

kao sto Danica kaze

Citat:

ako sam slaba kada su u pitanju ljudi koje mnogo volim u stanju sam da gutam i gutam...

...i popustam

ne uvek ali cesto

zuleee - 9-4-2008 u 10:46

jak sam koliko to od mene situacija zahteva...ni manje ni vise....

libi - 12-4-2008 u 21:50

U svakom slucaju, iznenadim sebe ili jacinom ili slaboscu u raznim situacijama...

Mama_tvoja - 6-12-2008 u 00:13

Ponekad ni meni nije jasno odakle mi toliko snage da istrajem. Ali jaka sam. Mnogo sam jaka.
http://i457.photobucket.com/albums/qq298/bakuta/zz-pride1.jpg