RTM Forum - Zavodljivost (original)

Zavodljivost
KETRIN - 19-2-2006 u 22:41

Pisite sta mislite koje" boje "odgovaraju sledećim zenama:Tamnokose ,Plavuse,Ridjokose ...ajte sad...

CuBio - 19-2-2006 u 23:35

Citat:
Originalno postavio/la KETRIN
Pisite sta mislite koje" boje "odgovaraju sledećim zenama:Tamnokose ,Plavuse,Ridjokose ...ajte sad...

ja se necu puno mijesati u ovu temu osim ako mi sta ne bude zanimljivo

KETRIN - 19-2-2006 u 23:41

Citat:
Originalno postavio/la CuBio
Citat:
Originalno postavio/la KETRIN

ja se necu puno mijesati u ovu temu osim ako mi sta ne bude zanimljivo
Pa ti se potrudi da otkrijes boju koju volis ,da vidis na jednoj od ovih zena.!!!Hehehehe

KETRIN - 19-2-2006 u 23:43

Ovo je igranje boja...:)

CuBio - 19-2-2006 u 23:50

Pa nekome su bitne boje a kod mene je slucaj CRVENA, BRAON (boja kafe s mlijekom) SIVA i PLAVA, ali ove boje cu povezati sa tamnokosim curama i to je to sto se meni svidja

a lijepe su jos Ljubicasta i Pink

KETRIN - 20-2-2006 u 00:05

Citat:
Originalno postavio/la CuBio
Pa nekome su bitne boje a kod mene je slucaj CRVENA, BRAON (boja kafe s mlijekom) SIVA i PLAVA, ali ove boje cu povezati sa tamnokosim curama i to je to sto se meni svidja

a lijepe su jos Ljubicasta i Pink
Bravo poznajes boje tamnokosih ali malo se mesaju sa plavokosim zenama. Ok si ;)

CuBio - 20-2-2006 u 23:39

meni nije bitno sta se mijesa sa plavokosim nego sta se meni svidja a kome se ne svidja i ko misli da nesto nije u trendu nemora ni da gleda pozzz

kikiriki - 21-2-2006 u 01:17

0k dogovorenooo

CuBio - 21-2-2006 u 19:22

OKI DOKI ako je dogovoreno

malo zezanja pozdrav

kikiriki - 1-3-2006 u 22:20

A sto se koči ovde sa odgovorima...???

dedinlukac - 26-3-2006 u 03:11

pa.... ne znam shta reci. samo vas gledam :P

stela - 26-3-2006 u 10:13

Jednom mi je prodavacica u jednom butiku rekla da plavusama odgovara vise plava boja a rose i crvena tamnoputim. Da li je to tako ili nije ne znam. Ja imam tamnu kosu po prirodi i obicno obucem to sto mi se svidja. Trenutno volim imam fazu crveno, belo, narandzasto, zeleno, braon. Cudim se sama sebi jer tako jake , da ne kazem drecave boje ranije nisam volela, najvise sam nosila krem i crno. Po ovome vidim kako se covek menja. Menja nam se i misljenje i ukus.

dedinlukac - 11-4-2006 u 15:45

crvena, teget