RTM Forum - TABOO (original)

TABOO
SLATKAmala - 16-6-2006 u 13:32

Znam da je Balkan kolevka primitivizma i da se na pomen rechi sex ljudi zgrazavaju,crvene ili pak nemaju slobode,koju im Balkan drzi zatvorenu.
Zapocinjem ovu temu da bih razmenjivali iskustva,davali savete jednim drugima i jednostavno pricali o ovoj taboo temi.
Moje prvo pitanje bi bilo koje su vashe sexualne fantazije?
Sta ste i sta biste voleli da vam se desi u krevetu?

Pozdrav slatke male

stela - 16-6-2006 u 16:05

E Slatka Mala nije ovaj forum za ovakva pitanja koliko ja vidim...nikako da se ljudi opuste.

Bas sam radoznala...

Pozdrav

SLATKAmala - 16-6-2006 u 16:42

Imala sam neki osecaj da ce biti tako ,ipak je ovo , kao sto sam rekla , Balkan ali mislila sam da ce se ipak ljudi malo opustiti , izgleda da ih je stid da pricaju o tome . Mozda su u fazonu apstinencije i nemaju sta da nam ispricaju, ali dobro i to je za ljude.
Pozdrav Stela mogla bi ti da probijes led

dedinlukac - 16-6-2006 u 22:32

e, ja ...
prichao bih iskreno, ali posle ce da bude kako ja ovo, ono...
ja sam primetio na temi ljubav da je svima glupo da pishu, pa prema tome......

ajd` videcu, mozda i napishem neshto.....

shta bih voleo?! pa voleo bih da me strefi neka da ne mogu da ustanem iz kreveta :D

hehe, ne ozbiljno, nikad mi se nije desilo da ne mogu da ustanem iz kreveta,a voleo bih da dozivim i to da me neka dofati (mala shmizla :D ) i da ne mogu da se dignem iz kreveta....

pan - 27-6-2006 u 21:40

ja se plasim da ce mala deca da zavire ovde,pa zato moram da se suzdrzim.

inace sam veoma radoznao i spreman skoro sve da probam (osim SM),

stela - 18-7-2006 u 14:58

pan, objasni nam ovo "osim SM"

Renata - 28-7-2006 u 14:43

SM??Sado-mozda??hihihihihi
Ma treba sve probati....da ne bude posle STO NISAM??....Zivot je kratak.....
Sve sto mi na pamet padne....to probam......Zasto da ne??.....ko moze da mi zabrani....mogu samo da zamisljaju koliko mi je bujna masta.....hihihihi

Mila - 28-7-2006 u 15:14

Sreco moja kaze se : " bujna masta i prljave strasti".....hihihihihi

Renata - 29-7-2006 u 13:46

Ma Milice-vanilice...da sam ja ziva i zdrava...pa i sa bujnom mastom, prljavim strastima i svim tim golicljivim zivotnim radostima..nego sto nam ti ne preneses malo znanje steceno tvojim dugogodisnjim iskustvom...???hihihihihihihi

dedinlukac - 4-8-2006 u 11:07

:D
e ako si je :D

HiPd0per - 12-8-2006 u 15:04

prc!!!

Mila - 20-8-2006 u 04:25

Renatice sreco moja nego sta ja radim ovde, nije valjda da bas nista nije u tu lepu glavicu uslo, mojne da mi kazes da provodim ovde svo ovo vreme bas za dz?

CuBio - 20-8-2006 u 22:05

Sex je nekome TABOO a nekome je stavrnost sto se tice sex-a trebalo bi vise u skolama da se razgovara na tu temu jer danas mladi nisu upoznati ni sa rizicima sex-a sto se sve vise i vise izrazva nekim virusnim oboljenjima

Mila - 20-8-2006 u 23:24

Pa toga po skolama uveliko ima cubio, u normalnim drzavama doduse hihihihihi.....

Renata - 21-8-2006 u 07:04

Da Mico...dobro si rekla...u normalnim......
Srbija ce jos dugo cekati.....:(

Fee - 27-9-2006 u 09:40

Citat:
Originalno postavio/la SLATKAmala
Znam da je Balkan kolevka primitivizma i da se na pomen rechi sex ljudi zgrazavaju,crvene ili pak nemaju slobode,koju im Balkan drzi zatvorenu.
Zapocinjem ovu temu da bih razmenjivali iskustva,davali savete jednim drugima i jednostavno pricali o ovoj taboo temi.
Moje prvo pitanje bi bilo koje su vashe sexualne fantazije?
Sta ste i sta biste voleli da vam se desi u krevetu?

Pozdrav slatke male

Pozdrav slatkoj maloj ali koliko ja znam ima ljudi i na Balkanu koji se upustaju u neke stvari sto se tice sexa slobodno ja ne znam u kojim si ti bila okruzenju pa da tako mislis ali sa normalnim ljudima mozes sesti i o svemu tome pricati (to kazem iz privatnog zivota)jedino ako uzmes u obzir neke nase bake i deke pa to je normalno onda ,njima nije normalno ni da deca puste sa svojih 14-15 godina a kamoli nesto drugo ...Mogla bi ti pricati jos hiljadu stvari da Balkan nije kao sto je nekad bio tako primitivan jer onda slatka mala nisi bila medu pravim ljudima kojima je sve to normala jednog zivota....

Nadam se da s ovim se neces naci uvredena jer ako se nades onda izvini ....

Svako zivi kako hoce i svakom su granice drugacije gledajuci temu sex ,ne mozes zato napisati da je neko primitivan ako mu nesto ne odgovara sto bi tebi mozda odgovaralo ili ako meni nesto odgovara a tebi ne da ja tebi kazem da si primitivna....

fangio - 27-9-2006 u 21:23

ma sto se tice sex-a na balkanu nema granica, problem je u necemu sasvim drugom, a to su konzervativna i primitivna shvatanja kako na relaciji muskarac-zena, tako i shvatanja o porodici, zivotu i ostalom...

Doktor - 14-11-2008 u 12:39

Ma Fangio....ne znas ti nista ...hahahaha