RTM Forum - ok (original)

ok
kikiriki - 26-1-2006 u 11:03

POZDRAVLJAM STALNE PRISUTNE I PRISTIGLE PRISUTNE I ODSUTNE...:P

raspucin - 27-1-2006 u 00:36

ja sam sad prisutan,uskoro cu da budem odsutan...

admin - 27-1-2006 u 01:36

...jos samo da postanes stalno prisutan, pa da budes pozdravljen sva tri puta :P

Ajmo ljudi, malo vise aktivnosti u forumu, pa svi znamo da cuketamo po tastaturama bre...
Nije valjda da bas toliko nemamo o cemu da pricamo???:o:D

Mila - 27-1-2006 u 05:17

Citat:
Originalno postavio/la admin
...jos samo da postanes stalno prisutan, pa da budes pozdravljen sva tri puta :P

Ajmo ljudi, malo vise aktivnosti u forumu, pa svi znamo da cuketamo po tastaturama bre...
Nije valjda da bas toliko nemamo o cemu da pricamo???:o:D

Ja sam jedina koja prica svo vreme,,,,,,,svi drugi samo mudruju da znas da bi trebalo javno da pocnu da se kritikuju.....
Sram vas sve bilo, cak i tebe kikiriki,,,,,,:mad:

kikiriki - 27-1-2006 u 09:11

Ja se ljudi stvarno izvinjavam ali kako da dodjem do reci od Mile,ona je rodjena da totoroče...hehehehe:P

Mila - 27-1-2006 u 15:21

Citat:
Originalno postavio/la kikiriki
Ja se ljudi stvarno izvinjavam ali kako da dodjem do reci od Mile,ona je rodjena da totoroče...hehehehe:P

Lepo ja kazem, ja opet ispade najgora, pa dokle tako ljudi??

;)

kikiriki - 27-1-2006 u 20:45

Ja il sam lud ili neznam da ubacim sliku ispod imena.Pratio sam uputstva ali ćorak...'bem.. li ga..???

kikiriki - 27-1-2006 u 20:47

Milaaaaa...ipak nisi najgora.Nemoj ovo komentarisati na tvoj način već pomagaj...
UČINI BAR JEDAN PRAVI KORAK...HEHEHEHEH!!!

Mila - 27-1-2006 u 22:11

Citat:
Milaaaaa...ipak nisi najgora.Nemoj ovo komentarisati na tvoj način već pomagaj...
UČINI BAR JEDAN PRAVI KORAK...HEHEHEHEH!!!

E koje si ti govedo hehehehehe......

Mila - 27-1-2006 u 22:12

Citat:
Ja il sam lud ili neznam da ubacim sliku ispod imena.Pratio sam uputstva ali ćorak...'bem.. li ga..???

Ako mi kazes kakvu sliku hoces da ubacis mozda ti i pomognem hehehehe......

sailor - 28-1-2006 u 00:57

Svaki kikiriki sanja da postane pistaći, pa možda bi ta slika mogla da prodje, a...?

sailor - 28-1-2006 u 00:59

Ili možda svaki kikiriki radije sanja da ne završi u fišeku na tribinama... Mada, na stadionu RFK-a, sudeći bar po broju posetilaca, i ne preti velika opasnost...

admin - 28-1-2006 u 01:20

Citat:
Originally posted by kikiriki

Jes' da ja nisam "Milaaaaa", ali da pokusam da pomognem drugu u nevolji ;)
Ako hoces da postavis sliku ispod imena u svom profilu, tj. avatar, moras prvo da uploadujes sliku negde (ne mozes da stavis sliku sa svog hard-diska).
Mnogi koriste besplatne servise kao sto su npr. http://photobucket.com, ili http://imageshack.us, ili neki drugi (google cuda cini: http://www.google.com/search?q=free+image+hosting&btnG=Search)
Max dozvoljena velicina slike ovde kod nas je 100x100 pixela (mogu da povecam ako bas bude potrebno) - manja moze, veca nece da prodje
E, sad u svom profilu upises putanju do uploadovane slike, kliknes na "edit profile" u dnu ekrana, i to je to...
Ako ne mozes da se snadjes, posalji meni slicku na mail pa cu ja da ti je postavim

Mila - 28-1-2006 u 01:58

Citat:
Citat:
Originally posted by kikiriki

Jes' da ja nisam "Milaaaaa", ali da pokusam da pomognem drugu u nevolji ;)
Ako hoces da postavis sliku ispod imena u svom profilu, tj. avatar, moras prvo da uploadujes sliku negde (ne mozes da stavis sliku sa svog hard-diska).
Mnogi koriste besplatne servise kao sto su npr. http://photobucket.com, ili http://imageshack.us, ili neki drugi (google cuda cini: http://www.google.com/search?q=free+image+hosting&btnG=Search)
Max dozvoljena velicina slike ovde kod nas je 100x100 pixela (mogu da povecam ako bas bude potrebno) - manja moze, veca nece da prodje
E, sad u svom profilu upises putanju do uploadovane slike, kliknes na "edit profile" u dnu ekrana, i to je to...
Ako ne mozes da se snadjes, posalji meni slicku na mail pa cu ja da ti je postavim

Koj si ti covek, nemogu da verujem, pa zasto si morao da mu kazes sta da radi ja mislila da ga jos malo mucim, muska posla, xaxaxaxaxa.....Zezam se on i ovako nece sve to razumeti, pa ce opet meni da se javi xexexexe, e jesam zloca, sad bez zezanja ja koristim http://photobucket.com.
Pozdrav Lukicu a i izdajici.....

admin - 28-1-2006 u 02:38

Eto...
Lukicu, vide li ti ovo???
Eh... tako mi i treba... pozdrav Mili, a ja odo' da se stidim

http://img81.imageshack.us/img81/4074/blushing6ep.jpg

kikiriki - 28-1-2006 u 13:22

nemoj Lazo da se stidis, Mila to nekontrolisano priča i naravno uvek nekog kritikuje na neki neobjašnjivi svoj način ,ona je takva ČUDO OD ŽENE ...ma pravi zloća ...hahahahaha
a tebi hvala na objašnjenju...probaću....hehe cao

Mila - 28-1-2006 u 14:31

Citat:
Eto...
Lukicu, vide li ti ovo???
Eh... tako mi i treba... pozdrav Mili, a ja odo' da se stidim

http://img81.imageshack.us/img81/4074/blushing6ep.jpg

E moj Lazo kome ti pomazes pa i nemas pojma.....
Ajde sad lepo u cosak i da se stidis do kraja dana...
Pozdravljam i ja tebe...

Mila - 28-1-2006 u 14:34

Citat:
nemoj Lazo da se stidis, Mila to nekontrolisano priča i naravno uvek nekog kritikuje na neki neobjašnjivi svoj način ,ona je takva ČUDO OD ŽENE ...ma pravi zloća ...hahahahaha
a tebi hvala na objašnjenju...probaću....hehe cao

Nemoj da bude jedan probo pa se,,,,,,
Vidi ti njega kako on mene kritikuje e pitacu te ko ce ti pomoci da je nakacis, a o velicini tek da nepricam, xexexe.:P

kikiriki - 28-1-2006 u 14:56

evo slikeeeeeeeeeeee crkni milaaaaaa

Mila - 28-1-2006 u 14:59

Citat:
evo slikeeeeeeeeeeee crkni milaaaaaa

Kao sto rekoh posle jedno 2 sata muke uspeo si da nakacis nevidjenu sliku............uh nemogu vise ni da komentarisem tvoju glupost, odoh ja sada cujemo se sutra,,,,,,,Ajde sad se igraj ,,,,,,,,

kikiriki - 28-1-2006 u 15:02

Seri,seri moj golube beli...hahahaha

Mila - 28-1-2006 u 15:03

Citat:
Seri,seri moj golube beli...hahahaha

Xexexexexe, e otisla sam sad stvarno......

kikiriki - 28-1-2006 u 15:07

ti od ove teme napravi chat,ajde tamo pa da se ispricamo....epa svastaaa...ustvari idi pisaj pa se stisaj....hahahahaha cao

admin - 29-1-2006 u 00:16

Citat:
Originally posted by Mila
http://formandfunction.com/word/wordbits/dunce.jpg

kikiriki - 29-1-2006 u 00:37

HAHAHAHA E DOBAR SI...HEHEHEHE

vini-pu - 29-1-2006 u 02:36

:D:o;):)

Mila - 29-1-2006 u 07:00

Skidam kapu majstore..........xexexexexexexe

kikiriki - 29-1-2006 u 15:12

ŠTA JE PESNIK HTEO DA KAŽE...??? SVAŠTA....HM

Mila - 30-1-2006 u 20:27

Citat:
ŠTA JE PESNIK HTEO DA KAŽE...??? SVAŠTA....HM

Tebi nista, ti si daleko od majstora........

kikiriki - 30-1-2006 u 21:07

pa naravno da sam daleko, ja sam tehničar..hahahaha

Mila - 30-1-2006 u 21:11

Citat:
pa naravno da sam daleko, ja sam tehničar..hahahaha

Pazi sve se da proveriti, a ja mogu samo da postavim par pitanja pravim osobama i da saznam, prema tome cuti i nejavljaj se...;)

kikiriki - 30-1-2006 u 21:27

Kao prvo koje pitanje da postavis i koga da pitas...pa poslaću ti bre diplomu----lično:P

Mila - 30-1-2006 u 21:34

Citat:
Kao prvo koje pitanje da postavis i koga da pitas...pa poslaću ti bre diplomu----lično:P

Ajde salji da vidim i to cudo....

kikiriki - 31-1-2006 u 11:49

To je strogo POV.

KETRIN - 1-2-2006 u 15:39

:p

KETRIN - 1-2-2006 u 15:46

Mila pitaj mene sta te zanima ,ja ću da ti kazem........hehehehhehe

Mila - 1-2-2006 u 17:22

Citat:
Originalno postavio/la KETRIN
Mila pitaj mene sta te zanima ,ja ću da ti kazem........hehehehhehe

E to cemo nas dve u cetri oka da nas niko necuje a ni nevidi.

kikiriki - 2-2-2006 u 00:22

ma daaaaaaaaaa samo se vi nadajta...heheheh

pukisa - 2-2-2006 u 02:02

SINE OPASAN SAJT HE HE HE :D:D:D

kikiriki - 2-2-2006 u 13:17

Pa opasan nego šta ne dajem ja neke boranije.A to si trebao da mi odgovoriš na forumu KOMPJUTERI-tema -Bezbednost...ok Pukiša !!!!

pukisa - 2-2-2006 u 15:52

Dosta si se stideo ..opusti se sad...ahaha

Mila - 2-2-2006 u 19:56

E pa kad majka rodi ludaka, sta drugo da ocekujes od njega xexexexexe............

kikiriki - 2-2-2006 u 20:02

pa sto se rodi bre milaaaaaaaaa

Mila - 2-2-2006 u 20:06

Citat:
pa sto se rodi bre milaaaaaaaaa

Xaxaxaxa, rodila sam i ja jednog neboj se.....
Ali tvoja se zeznula opasno, bolje kamen da je rodila da svinje cesu guzu o njega.....

kikiriki - 2-2-2006 u 20:19

ma ti se to samo tesis znam da ne mislis tako ali ajd' ,,,....hahahhahaha

pukisa - 4-2-2006 u 18:37

sine jedva sam naso da postavim sliku.

pukisa - 4-2-2006 u 18:38

kazi milosu da cu dag oderem sto me slagao.

pukisa - 4-2-2006 u 20:21

GDE SI BRE LUKICU NEMA TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:P

kikiriki - 4-2-2006 u 23:05

Mila ...bolje bi zvučalo TARABU...jer se svinje obično česu o tarabu...za razliku od tebe...hehe:P

kikiriki - 4-2-2006 u 23:07

Miloš je već odran..., a što se tiče mene tuj sam ,samo sam malo posvetio vremena i mojoj privatnosti..ok

Mila - 7-2-2006 u 19:08

Citat:
Mila ...bolje bi zvučalo TARABU...jer se svinje obično česu o tarabu...za razliku od tebe...hehe:P

Vidi, vidi sta sam ja propustila, kikijeve komentare (boze me sacuvaj pocela sam i da mu tepam), xexexexe....Dugo je trebalo da smislis odgovor, a i meni jos duze da ga pronadjem,,,,,E a za tarabu imam bolji komentar ali nije za forum to cu ti reci privatno, plasim se drug upravnik ili urednik, a mozda je ipak upravnik xexexe, ima da me izbaci sa foruma zbog javnog komentara, tako da necu da komentarisem .......

Mila - 7-2-2006 u 19:10

Pazi ako me budes vukao za jezik ,,,,,,,xexexexexe....

Izvinite druze urednice tj. upravnice,,,,,,,,

sailor - 7-2-2006 u 20:10

Citat:
Originalno postavio/la Mila

Ma, jedno je zezanje, a drugo su prave uvrede... Nadam se da ste primetili da nismo strašni i da ne cenzurišemo gotovo ništa. Ipak, neke granice postoje. Nadam se da se slažete... Mislim da nije u redu da ovo (nadam se) lepo mesto za druženje postane pljuvaonica i ring za verbalno prepucavanje... (To se naravno ne odnosi na zezanje medju prijateljima...)

Mila - 7-2-2006 u 21:05

Citat:
Originalno postavio/la urednik
Citat:

Ma, jedno je zezanje, a drugo su prave uvrede... Nadam se da ste primetili da nismo strašni i da ne cenzurišemo gotovo ništa. Ipak, neke granice postoje. Nadam se da se slažete... Mislim da nije u redu da ovo (nadam se) lepo mesto za druženje postane pljuvaonica i ring za verbalno prepucavanje... (To se naravno ne odnosi na zezanje medju prijateljima...)

Ma znam zezam se, znas ti mene....Podrzavam vas i ja bi isto to uradila da sam bila na vasem mestu, najtuznije sto pojedini ljudi i neshvataju zafrkanciju, neznam vise sta se to sa nama desilo da li smo se toliko izmenili??????
:(

sailor - 7-2-2006 u 23:59

Citat:
Citat:
Citat:

Ma znam zezam se, znas ti mene....Podrzavam vas i ja bi isto to uradila da sam bila na vasem mestu, najtuznije sto pojedini ljudi i neshvataju zafrkanciju, neznam vise sta se to sa nama desilo da li smo se toliko izmenili??????
Možda se i nismo izmenili...? Hmmm...

KETRIN - 8-2-2006 u 01:51

Ma zezajmo se ljudi samo OPUSTENO.!!!!!!!!! Kao sto i sam naslov kaze....HEHEHEHHH

kikiriki - 8-2-2006 u 03:31

Ja mislim da se mentalitet ljudi popravlja i ide na bolje...to smo vam u pravom smislu objasnili Mila i ja ,hahahaah....naravno i svi ostali pojedinci.Zezanje moze da bude iritirajuće ali nikako i uvredljivo,mada sve to zavisi i od osobe kojoj je upućeno i od osobe koja upucuje komentare.Nadam se da shvatate šta je pesnik hteo da kaze..???:cool:

Mila - 8-2-2006 u 04:50

Citat:
Ja mislim da se mentalitet ljudi popravlja i ide na bolje...to smo vam u pravom smislu objasnili Mila i ja ,hahahaah....naravno i svi ostali pojedinci.Zezanje moze da bude iritirajuće ali nikako i uvredljivo,mada sve to zavisi i od osobe kojoj je upućeno i od osobe koja upucuje komentare.Nadam se da shvatate šta je pesnik hteo da kaze..???:cool:

Shvatamo mi to sreco moja ili sreco Kacina(tj, nesreco)....
Ljubim i tebe ajde da nebude samo Kacu.....:P

kikiriki - 8-2-2006 u 23:31

eEJ ,OVO VEC PRELAZI NA KRUPNE RECI...mILAAA PAZI STA PRICAS JA SAM OZENJEN COVEK..HEHE

sailor - 8-2-2006 u 23:54

Citat:
eEJ ,OVO VEC PRELAZI NA KRUPNE RECI...mILAAA PAZI STA PRICAS JA SAM OZENJEN COVEK..HEHE
Sa naglaskom na ČOVEK!;)

kikiriki - 9-2-2006 u 00:23

Još me napraviste da nisam ...heheh...ČOVEK..jeste li se vi to udružili...???aaaaaaaaaaaa...samo opusteno

Mila - 10-2-2006 u 22:41

Citat:

Ozenjen ili ne nece Kaca da se ljuti, xexexe....
Nemoj da se sekiras ja sam samo na recima jaka.....
Ovo sam samo napomenula da se slucajno nebi uplasio pa pobegao, xexexexe...:P

Mila - 10-2-2006 u 22:43

Citat:
Još me napraviste da nisam ...heheh...ČOVEK..jeste li se vi to udružili...???aaaaaaaaaaaa...samo opusteno

Nemam vremena da komentarisem, imam posla preko glave..
Videcu u nedelju ako budem imala vremena da sednem i da odgovorim na sve ove provokacije.....
Do sledeceg citanja i pisanja, ljubim vas sve.....

Mila

kikiriki - 11-2-2006 u 02:48

Citat:
Citat:

Nemam vremena da komentarisem, imam posla preko glave..
Videcu u nedelju ako budem imala vremena da sednem i da odgovorim na sve ove provokacije.....
Do sledeceg citanja i pisanja, ljubim vas sve.....

Mila
do nedeljeee...cao!!!

modseti - 13-2-2006 u 16:26

samo vas gledam (i citam, a bogami i slusam) od pocetka... a odlucih da se priajvim ... POZDARAV SVIMA... I DOBRIMA I LOSIMA

kikiriki - 13-2-2006 u 16:29

Pozgrav i tebi Modesti..pa ukljuci se

kikiriki - 13-2-2006 u 16:40

Citat:
permutovao sam slova ali nadam se da kapirate sta je pesnik hteo da kaze MODSET

kikiriki - 13-2-2006 u 16:43

Citat:
Citat:

Vidi, vidi sta sam ja propustila, kikijeve komentare (boze me sacuvaj pocela sam i da mu tepam), xexexexe....Dugo je trebalo da smislis odgovor, a i meni jos duze da ga pronadjem,,,,,E a za tarabu imam bolji komentar ali nije za forum to cu ti reci privatno, plasim se drug upravnik ili urednik, a mozda je ipak upravnik xexexe, ima da me izbaci sa foruma zbog javnog komentara, tako da necu da komentarisem .......
privatno mozes da odgovoris na U2U porukom,ako nisi znala

Mila - 13-2-2006 u 17:00

Citat:
Originalno postavio/la modseti
samo vas gledam (i citam, a bogami i slusam) od pocetka... a odlucih da se priajvim ... POZDARAV SVIMA... I DOBRIMA I LOSIMA

Pozdrav i tebi i dobro nam dosao.......

Mila

Mila - 13-2-2006 u 17:01

Citat:
Citat:
Citat:

privatno mozes da odgovoris na U2U porukom,ako nisi znala

E da mi nerece nebi znala, hvala jos jednom......

kikiriki - 13-2-2006 u 17:24

Pa sta cekas Mila ..reci

Mila - 13-2-2006 u 17:47

Citat:
Pa sta cekas Mila ..reci

Rekoh necu da komentarisem vise, imam i pametnija posla da radim osim da sedim ovde i da te jurim po forumu...
Kapis?

sailor - 13-2-2006 u 19:37

Citat:
Citat:
permutovao sam slova ali nadam se da kapirate sta je pesnik hteo da kaze MODSET
Ma ja mislim da je i htela da bude Modesti...?;)

kikiriki - 14-2-2006 u 01:14

To ćemo saznati jedino ako nam dotična osoba na to odgovori...
P.S Uredniče otkud znaš da je FEMALE???

Mila - 14-2-2006 u 05:23

Ma ja vidim da bi vi zeleli da je ona Modesti, samo mozete da se nadate to vam jedino i ostaje, xexexexe....:P

PS. Ja mislim da je modseti musko, hocemo li u pare????;)

sailor - 14-2-2006 u 08:33

Citat:
Ma ja vidim da bi vi zeleli da je ona Modesti, samo mozete da se nadate to vam jedino i ostaje, xexexexe....:P

PS. Ja mislim da je modseti musko, hocemo li u pare????;)
Hoćemo...!!! Ja tipujem na female! Kvota 2.10.

kikiriki - 14-2-2006 u 13:47

Ček,ček a kolika je uplata???To je radi zarade,mora se znati koliko je kombinacija...nemoj posle da budu incidenti...:cool:

sailor - 14-2-2006 u 14:06

Citat:
Ček,ček a kolika je uplata???To je radi zarade,mora se znati koliko je kombinacija...nemoj posle da budu incidenti...:cool:
Kombinacija po želji!

modseti - 14-2-2006 u 16:07

a pa ovo postaje zanimljivo, a ni kvota nije losa... eto nove dileme.. KO (STA) SAM JA ? krenimo sa pitanjima... bas me zanima ko ce i na koji nacin da osvoji kintu...
osoba A - ja sam modseti (m)
osoba B - ja sam modseti (fm)

glasanje krece ... SAD...

Jeca - 14-2-2006 u 18:10

Dakle da pocnem,

Osoba A: hmmmm.....kad piskis....stojis li?

modseti - 14-2-2006 u 21:33

pa... zavisi od uslova...

Jeca - 14-2-2006 u 22:03

pa...recimo da je uslov....piski ti se i WC solja je tu....sedas ili stojis?

Mila - 14-2-2006 u 22:39

Modseti imas li decu??????

kikiriki - 15-2-2006 u 01:31

Epa ovako...Pitanje se odnosi i za osobu A i za osobu B odgovori bilo kojim redom a pitanje glasi:
RECIMO DA SI UPRAVO BIO/LA DA PIŠKIŠ,A JA TE PITAM GDE SI BIO/LA I ŠTA SI RADIO/LA TAMO U WC-u.
Odgovori mi striktno u PROŠLOM vremenu...znaš ono glagoli,padeži ...pa ćeš dobiti odgovor kog si pola.
Može prvo osoba A pa zatim osoba B.......AJD SAD ...EHHEHE;)
P.S samo bez vrdanja...OK

kikiriki - 15-2-2006 u 01:32

Citat:
Originalno postavio/la Jeca
Malo je pitanje nedefinisano jar u svakom slučaju može i ležati...zar ne???

modseti - 15-2-2006 u 11:03

ovo sa lezanjem dok se piski mi se cini kao dobra varijanta, pod uslovom da nisu, ne daj boze neki bolesnicki razlozi... a decu imam Bogu hvala, vrlo besnu. Sto se tice gramatike, pa nije zanimljivo da iz odgoovora otkrijete sta sam...

modseti - 15-2-2006 u 11:06

ja racunar koristim i kuci i na poslu, a ako bas hoces konkertno piskim u ova slucaja... samo se uslovi razlikuju... pa samim tim i piskanje...

KETRIN - 15-2-2006 u 12:32

Citat:
Oba slučaja su OK....Zavisi od WC solje....

KETRIN - 15-2-2006 u 12:35

Citat:
Citat:
Malo je pitanje nedefinisano jar u svakom slučaju može i ležati...zar ne???
Primenićemo to na delu pa ćes znati hehehheheh:P

kikiriki - 15-2-2006 u 16:47

Ja garantujem da je modseti---Ž E N S K O iliti Female. Glavu dajem, al' Kosovo ne dirajte!!! heheheeh!!!!:D

Mila - 15-2-2006 u 17:17

Ja garantujem da je musko,nemoj samo da ispadne na kraju polu baba, polu deda, xexexexexexe......:o

kikiriki - 15-2-2006 u 17:20

To se Mila zove Tranvestit...hahahaha

Mila - 15-2-2006 u 17:22

Citat:

Al si nachitan,,,,,,,,,

kikiriki - 15-2-2006 u 17:26

Citat:
Citat:

Al si nachitan,,,,,,,,,
Pa bogami i jesam ...sve sam pročitao..hahahaha:P

Mila - 15-2-2006 u 17:27

Citat:
Citat:
Citat:

Al si nachitan,,,,,,,,,

Vidim i ja.....

KETRIN - 16-2-2006 u 13:54

Citat:
Citat:
Citat:
Citat:

Al si nachitan,,,,,,,,,

Vidim i ja.....
E kad bi znala ;):P:D

CuBio - 16-2-2006 u 21:43

.... bravo zeko dobro si reko.....

i tako je kikiriki uspio da ubaci sliku e svaka mu cast a i onim koji su mu pomagali oko toga.

malo sale nije na odmet

pozzz

kikiriki - 17-2-2006 u 02:55

Ej ljudi o cemu se ovde radi..???

Mila - 18-2-2006 u 05:15

Jeli jel su ovo neke provokacije na nas racun ??????

Mila - 18-2-2006 u 05:16

Nego kad malo bolje razmislim modseti se nije vise javljala, sta se to sa njom desilo??????

sailor - 18-2-2006 u 14:11

Javljala...? FM...?

kikiriki - 18-2-2006 u 16:15

hahahaha i ja mislim...?!?

Mila - 19-2-2006 u 04:19

Citat:
Javljala...? FM...?

Dobro sad mala greska u kucanju, bilo mnogo kasno nocas...
Ja i dalje tvrdim da je musko, ali se nejavlja tako da nemozemo nista da dokazemo......
A i ja kad nepazim sta pricam, xexexexexexe....:P

Jeca - 19-2-2006 u 08:27

Mila, moras da pazis mache...nemoj da me bunis i sumnje u meni budis.
Modseti je musko, I think! :cool:

modseti - 19-2-2006 u 15:32

... evo me ponovo... bilo je manjih problema ovih dana zbog obima posla... svasta proupstih... pa da ketrin je potpuno u pravu... sve zavisi od wc solje... usput, ja se secam onog filma Vetar plamen i bes bio je to ciklus indijskih filmova u bioskopu, ali o tome cu u rubrici o filmovima... i nisam TRANSVESTIT... DALEKO BILO, IMAM VRLO JASNE STAVOVE U ZIVOTU... a sa druge strane to i nije los nacin da se sakrijes ako te neko juri na primer

Mila - 19-2-2006 u 16:45

Mila je sad totalno zbunjena(mada to i nije nista cudno za nju).......Pocinjem da sumnjam u svoje sposobnosti, ovi indijski filmovi me bacili na razmisljanje??????Neznam Jeco sta ti sada mislis?
Nego modseti gde se ti momentalno nalazis?

PS. Pod nalazis nemislim kuci ili u dnevnoj sobi, mislim na drzavu, grad nije vazan ako nezelis da kazes.......

Ljubim te

Jeca - 19-2-2006 u 21:14

Ja i dalje stojim iza stoga da je Modseti musko...to je to.
Misam zbunjena Mila, pa Modseti hoce da nas zbuni...ne daj se Amazona...ne daj se prevariti!!!

kikiriki - 20-2-2006 u 07:51

odo ja do foruma Filmovi da vidim šta kaze Modseti o onom filmu.....>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>

modseti - 21-2-2006 u 23:04

pa Mila... ja sam ...TU, mislim... OVDE ... salim se, nekad se to zvalo Kraljevina Srba i ostalih, pa FNRJ, zatim SFRJ, onda SRJ, trenutno se zove Drzavna zajednica Srbija i Crna Gora, a uskoro se verovatno nece nikako zvati... DOLE POLITIKA, ZIVELA ZAJEBANCIJA, (nekad mi se cini da se i politicari drze ove parole)SAMO NAM JE TO PREOSTALO... a sto se filma tice nagledah se ja svakojakih, ali se izvinjavam Ketrin ne stigoh od posla ovih dana da svratim i do filmske rubrike. pa posto smo resili problem sa piskenjem,potomcima, a i locirali smo me, mozemo da predjemo na sledece pitanje...

Jeca - 22-2-2006 u 02:34

Vidis, ne negira da je musko :)

Mila - 22-2-2006 u 16:55

Citat:
Vidis, ne negira da je musko :)

Jeco pa nenegira on nista, ali nista i negovori, ok.......

xexexexe zabavno steta sto sam kratka sa vremenom...

Mila - 22-2-2006 u 16:56

Citat:
pa Mila... ja sam ...TU, mislim... OVDE ... salim se, nekad se to zvalo Kraljevina Srba i ostalih, pa FNRJ, zatim SFRJ, onda SRJ, trenutno se zove Drzavna zajednica Srbija i Crna Gora, a uskoro se verovatno nece nikako zvati... DOLE POLITIKA, ZIVELA ZAJEBANCIJA, (nekad mi se cini da se i politicari drze ove parole)SAMO NAM JE TO PREOSTALO... a sto se filma tice nagledah se ja svakojakih, ali se izvinjavam Ketrin ne stigoh od posla ovih dana da svratim i do filmske rubrike. pa posto smo resili problem sa piskenjem,potomcima, a i locirali smo me, mozemo da predjemo na sledece pitanje...

Modseti da li se mi poznajemo?????

peralozac75 - 22-2-2006 u 20:42

Citat:
Citat:
da ovo nije mozda pinokijo u cosku?

modseti - 23-2-2006 u 16:44

Citat:
Citat:

Modseti da li se mi poznajemo?????

pa ne znam...:cool:

modseti - 23-2-2006 u 16:46

Citat:
Originalno postavio/la peralozac75
Citat:
Citat:
da ovo nije mozda pinokijo u cosku?

ja mislim da je cosak oko pinokija:cool:

kikiriki - 23-2-2006 u 17:02

Eto admin dobio si i nadimak...hehehe..i to u ćošku

kikiriki - 23-2-2006 u 17:03

Eto admin dobio si i nadimak...hehehe..i to u ćošku

CuBio - 23-2-2006 u 23:34

Pa niste valjda adminy-a stavili u cosak

:D

kikiriki - 24-2-2006 u 01:01

Ma neeeeee..sam se tamo postavio!!!

Mila - 24-2-2006 u 06:13

Ja vise neznam sta se ovde desava ako mi verujete??????

modseti - 25-2-2006 u 15:30

pa draga Mila... veruj mi da malo ko zna sta se ovde desava... ali nema veze, pa to je i sustina, da se snadjes i kad to izgleda nemoguce... vidis kako se pinokio dobro snalazi...:cool:

modseti - 25-2-2006 u 15:30

e vidi, ja predjoh u juniore... ala napredujem...:cool:

CuBio - 26-2-2006 u 00:03

pa dobro si kreno/la
uskoro ces biti i redovan clan vjeruj mi cim budes vise slao/la poruke na forum

a sta se desava nije ni bitno a to sto nije bitno nije ni vazno aj pozzz svima

kikiriki - 26-2-2006 u 01:04

Ja smatram da je sve pod kontrolom..samo se kad kad pobrkaju teme.Druga stvar je sto neke osobe ne mogu da identifikujem dali su Male ili Female....hehe?????:(:o:D

CuBio - 26-2-2006 u 22:19

Ma kao da mora da sve bude pod kontrolom, a i to kad neko profula temu sigurno nikad nije dobro ni gadjao, a to sto se neki ne mogu identifikovati ka F ili M to je njihova stvar, mozda imaju preveliki stomak pa se nemogu podviriti.

pozzz

P.S. nadam se da se administrator nece ljutiti na odgovor

kikiriki - 27-2-2006 u 07:51

Citat:
Originalno postavio/la CuBio
Ma kao da mora da sve bude pod kontrolom, a i to kad neko profula temu sigurno nikad nije dobro ni gadjao, a to sto se neki ne mogu identifikovati ka F ili M to je njihova stvar, mozda imaju preveliki stomak pa se nemogu podviriti.

pozzz

I to što kazeš...!?!?!hehehe

modseti - 27-2-2006 u 21:21

Citat:
Originalno postavio/la CuBio

pozzz

ma ja znam sta sam nego se malo zezamo... cisto da nam prodje vreme u dobrom raspolozenju... pozzz i tebi:cool:

modseti - 27-2-2006 u 21:22

kikiriki super ti je slika... jel to neki nadrealisticki autoportret?:cool:

kikiriki - 28-2-2006 u 07:04

Citat:
kikiriki super ti je slika... jel to neki nadrealisticki autoportret?:cool:
To sam ja u dalekoj budućnosti,hehe...
Mogu ti reći Modseti da do sada odlično vršiš kontrolu nad odgovorima..svaka čast,a što se tiče zezanja i tu si u pravu.:cool:

Mila - 1-3-2006 u 04:58

Cekaj jel ste vise provalili jel modseti musko ili zensko, xexexexexexexe........

modseti - 1-3-2006 u 16:04

jos nisu draga mila, ja i dalje cekam

:cool:

Mila - 1-3-2006 u 18:20

Citat:

Nista bez mene vidim ja , xexexexe.....

kikiriki - 1-3-2006 u 21:49

Pa ja sam se već izjasnio odavno ako ste zaboravili...Female pa sta mi bog da..hahaha to je samo moje misljenje. Pozdrav !!!

Mila - 2-3-2006 u 05:36

Pa bogami i ja sam se izjasnila odma na pocetku, ali nista od toga resio/la modseti da nas jos malo muci ,,,,,,

modseti - 2-3-2006 u 21:34

a sta bi sa onim kladjenjem, koliko se secam urednik je ponudio neke kvote... kolika mi je cena trzistu?

modseti - 2-3-2006 u 21:35

:cool::cool::cool:

Mila - 2-3-2006 u 23:04

Citat:
a sta bi sa onim kladjenjem, koliko se secam urednik je ponudio neke kvote... kolika mi je cena trzistu?

E sreco moja ja nista nisam nudlila, to nek se javi drug urednik, ja se nekladim nikada ja sam sigurna da si ti musko..
Xexexexexexe;)

sailor - 2-3-2006 u 23:59

Citat:

''Draga Mila''...? Il' je muško, il' je nastrana...

Mila - 3-3-2006 u 04:57

Citat:
Citat:

''Draga Mila''...? Il' je muško, il' je nastrana...

Pa nemoj sad tako druze urednice, mene vole i muski i zenski nemoj sad da se vredjamo hehehehe.....
Ja te jos uvek volim modseti, a mislim da je vise krajnje vreme da se predstavis, OK.........

PS. A iz prilozenog se vidi da se i drug upr...tj. urednik, predao, prema tome nema sta vise da se krijes,,,,,,,;)

kikiriki - 4-3-2006 u 00:28

Na daj se modseti...pusti ti njih oni hoce da te isprovociraju...bitno je da ja znam...hahahhahaahah

Mila - 4-3-2006 u 02:34

Citat:
Na daj se modseti...pusti ti njih oni hoce da te isprovociraju...bitno je da ja znam...hahahhahaahah

ahahaha, a ti ko nesto znas????

Ovo bi bilo smesno da nije zalosno, xexexe.......

kikiriki - 4-3-2006 u 03:12

Citat:
Citat:

Mila ,pa koliko puta da ti ponavljam da ja sve znam....he..hehe....hehehe

Mila - 4-3-2006 u 04:32

Citat:
Citat:
Citat:

Mila ,pa koliko puta da ti ponavljam da ja sve znam....he..hehe....hehehe

Ti tvrdio da nema pozara, a tamo gorelo samo tako, proveri vesti govedoooooo.....

dedinlukac - 5-3-2006 u 01:37

eeeeeee, pozdrav svima. koga ja da zamolim za pomoc? treba mi mnogo toga,a ko god se ponudio do sada da pomogne pokajao se za ceo zivot:P
sada sam se regnuo, pa ce da vidimo, ako zapne negde ima sve redom da vas cimam :P
e, kad si dosadan onda i upali. eto, na primer kikiriki zna. na netu sam trazio kuler i toliiko sam bio dosadan da mi je on rekao da dodjem kod njega i da ce da mi da jedan kuler, pa tako....
pffffff
vec sam pocheo da smaram.....

kikiriki - 6-3-2006 u 00:12

Hhahahaha ..baš tako djole...a što se tiče požara jeste bio i to na 5 mesta u gornjem delu grada,ali nijedan nije tad bio u mom vidokrugu...kravvvvvvvo jedna .To mila vazi za tebe...hehehe

dedinlukac - 6-3-2006 u 00:50

pa, ko priznaje, pola mu se dodaje, ili kako vec...:cool:

kikiriki - 6-3-2006 u 12:26

Citat:
Originalno postavio/la dedinlukac
pa, ko priznaje, pola mu se dodaje, ili kako vec...:cool:
Pu,pu...daleko bilo...hehe:D

dedinlukac - 7-3-2006 u 00:50

tjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, parapapapapa:cool:

Mila - 7-3-2006 u 05:17

Citat:
Hhahahaha ..baš tako djole...a što se tiče požara jeste bio i to na 5 mesta u gornjem delu grada,ali nijedan nije tad bio u mom vidokrugu...kravvvvvvvo jedna .To mila vazi za tebe...hehehe

Kako si i mogao da vidis ista kad si sedeo pored kompa i gledao u ekran, esvasta od tebe .........

kikiriki - 7-3-2006 u 09:37

Pa nisam ja vatrogasac....a i sta da vidim u 03.00 h noću..tad ne vidim ni belu mačku...kapiš???

kikiriki - 7-3-2006 u 09:42

Citat:
Pa nisam ja vatrogasac....a i sta da vidim u 03.00 h noću..tad ne vidim ni belu mačku...kapiš???
Eve ti ga ...

Mila - 8-3-2006 u 05:10

Citat:
Citat:
Eve ti ga ...

Ma ne vidis ti belu macku ni po danu vidim ja......

kikiriki - 8-3-2006 u 17:22

Citat:
Citat:
Citat:
Eve ti ga ...

po danu vidim samo crnu mačku

Mila - 12-3-2006 u 06:15

Citat:
Citat:
Citat:
Citat:
Eve ti ga ...

Posle koje case????:cool:

dedinlukac - 12-3-2006 u 13:27

Citat:
Citat:
Citat:
Citat:
Citat:
Eve ti ga ...

ili mozda, posle koje flashe?:p

Mila - 12-3-2006 u 15:46

Citat:
Citat:
Citat:
Citat:
Citat:
Citat:
Eve ti ga ...

ili mozda, posle koje flashe?:p

xexexexexexe

kikiriki - 12-3-2006 u 23:18

radim samo na gajbe...hehehe

modseti - 14-3-2006 u 15:45

EVO ME KONACNO!!! svi ste mi nedostajali, crkao mi je racunar ali sada je konacno sve u redu... gde smo stali?... svasta se bogami izdesavalo, pocev od pozara pa na ovamo..... bas mi nije dosadno, mogu vam reci da je moj podrum jedan od onih sto je goreo... NE, NE, NE, znam sta mislite ,da je ovog puta moj akumulator poludeo, ali ne, moj je jos uvek u kolima, bar mi se cini, jer svakog jutra idem na posao.

jel hocete da vam otkrijem sta sam ili mozemo da povisimo uloge?

pozzzzzzzzzzz svima

kikiriki - 14-3-2006 u 16:57

Citat:
EVO ME KONACNO!!! svi ste mi nedostajali, crkao mi je racunar ali sada je konacno sve u redu... gde smo stali?... svasta se bogami izdesavalo, pocev od pozara pa na ovamo..... bas mi nije dosadno, mogu vam reci da je moj podrum jedan od onih sto je goreo... NE, NE, NE, znam sta mislite ,da je ovog puta moj akumulator poludeo, ali ne, moj je jos uvek u kolima, bar mi se cini, jer svakog jutra idem na posao.

pozzzzzzzzzzz svima

Mislim da je vremeeeee...:cool:

Mila - 15-3-2006 u 03:47

Citat:

pozzzzzzzzzzz svima

Krajnje je vreme, samo nemoj zivota ti da nam na kraju kazes "volim i ja vas"......:P

kikiriki - 15-3-2006 u 09:11

Hoćes li više...krajnje je vreme..hehe Moooooodseeeeetiiiiiiii

modseti - 15-3-2006 u 21:34

Citat:
Citat:

pozzzzzzzzzzz svima

Krajnje je vreme, samo nemoj zivota ti da nam na kraju kazes "volim i ja vas"......:P

VOLIM I JA VAS!!!

ma salim se, mislim, stvarno vas volim ...
pa da konacno resimo dilemu

KIKIRIKI I UREDNIK SU BILI U PRAVU...
sta cete ... JA SAM ZENSKO, obzirom da sam plavusa pokrala mi se greska prilikom registracije. posto sam videla da je krenula rasprava, bilo mi je interesantnije da malo prosirimo raspravu nego da odmah ispravim ime.

idemo onda iz pocetka...

DOBRO VECE, JUTRO, DAN I SVE OSTALO JA SAM

M O D E S T I (sa kucacom manom);););)

Mila - 15-3-2006 u 21:38

Citat:
Citat:
Citat:

pozzzzzzzzzzz svima

VOLIM I JA VAS!!!

sta cete ... JA SAM ZENSKO, obzirom da sam plavusa pokrala mi se greska prilikom registracije. posto sam videla da je krenula rasprava, bilo mi je interesantnije da malo prosirimo raspravu nego da odmah ispravim ime.

idemo onda iz pocetka...

E zanska dobro nam ti dosla, mada si mogla i malko da lagis da bi zenski rod pobedio hihihi......
Pozdrav i ljubac

modseti - 15-3-2006 u 21:39

kikiriki smiri malo lakija, zamalo da stradam pre neki dan kad sam obilazila 'tvoj' komsiluk, malo je falilo da me capi

:mad::mad:
:mad:

modseti - 15-3-2006 u 21:40

Citat:
Citat:
Citat:
Citat:

pozzzzzzzzzzz svima

VOLIM I JA VAS!!!

idemo onda iz pocetka...

E zanska dobro nam ti dosla, mada si mogla i malko da lagis da bi zenski rod pobedio hihihi......
Pozdrav i ljubac

ja to da bi nas bilo vise zenskih, sad su ovi momci gotovi... hvala na dobrodoslici

;);)

modseti - 15-3-2006 u 21:43

klinci vec luduju nece da spavaju bez mene, a ovde je vec vreme da mali indijanci idu na spavanje, vreme da pokazem AUTORITET jer oca bas i slusaju previse...

pozdrav MILA , do sutra ...

;)

Mila - 16-3-2006 u 05:10

Sad su propali sa amazonkama, a sve nas je vise i vise, tesko njima, sreco moja......

kikiriki - 17-3-2006 u 03:22

HAHAHA!!!!Svaka čast...nemam reči Modesti.Prvo sam posumnjao da si neko ko radi "tamo"jer se urednik prvi oglasio da je u pitanju greska,mesto modseti da je to ustvari modesti....drugo boja glasa me je naterala da tvrdim da si female...trće po oblačenju bi svako rekao da si Žensko i četvrto tvoje priznanje me je uverilo u sve te moje tvrdnje koje nikad dosad nisu omanule.Hvala Mili na podršci i priznjanu da sam još uvek u formi...hehehehehehe
P:S:Što se tiče Lackya...očitao sam mu lekciju...obećao je čvrsto da te više neće napadati...on je samo hteo da izvuče istinu o tvom identitetu kao i svi mi koji kao nešto znamo ko si a u stvari veze nemamo iako znamo da si female...heheheheheehhe!!!!!Toliko od mene i veliki pozdrav svima vama koji ste učestvovali u razotkrivanju misteriozne MODSETI.
POZDRA;)V!!!!!

Mila - 17-3-2006 u 05:39

Citat:
HAHAHA!!!!Svaka čast...nemam reči Modesti.Prvo sam posumnjao da si neko ko radi "tamo"jer se urednik prvi oglasio da je u pitanju greska,mesto modseti da je to ustvari modesti....drugo boja glasa me je naterala da tvrdim da si female...trće po oblačenju bi svako rekao da si Žensko i četvrto tvoje priznanje me je uverilo u sve te moje tvrdnje koje nikad dosad nisu omanule.Hvala Mili na podršci i priznjanu da sam još uvek u formi...hehehehehehe
P:S:Što se tiče Lackya...očitao sam mu lekciju...obećao je čvrsto da te više neće napadati...on je samo hteo da izvuče istinu o tvom identitetu kao i svi mi koji kao nešto znamo ko si a u stvari veze nemamo iako znamo da si female...heheheheheehhe!!!!!Toliko od mene i veliki pozdrav svima vama koji ste učestvovali u razotkrivanju misteriozne MODSETI.
POZDRA;)V!!!!!
xexexexexexe

modseti - 17-3-2006 u 17:03

Citat:
POZDRA;)V!!!!!

znala sam da ces da me prepoznas po boji glasa, a i oblacenje mi je "specificno", ma odmah sam posumnjala da ce Laki da me oda. Dobar je on saveznik, mada ne znam sta mu je bilo, obicno je druzeljubiv. Podseti me sledeci put da ne pokusavam da se sakrijem, bogami ozbiljno konkurises za mesto inspektora Kluzoa.

;) ;);)

kikiriki - 17-3-2006 u 22:56

Citat:
Citat:
POZDRA;)V!!!!!

znala sam da ces da me prepoznas po boji glasa, a i oblacenje mi je "specificno", ma odmah sam posumnjala da ce Laki da me oda. Dobar je on saveznik, mada ne znam sta mu je bilo, obicno je druzeljubiv. Podseti me sledeci put da ne pokusavam da se sakrijem, bogami ozbiljno konkurises za mesto inspektora Kluzoa.

;) ;);)
Već sam predao dokumenta...ehheehehehe
Ali priznaj da nije bilo mog pantera od svega ovoga ništa nebi bilo...i onaj napad -više se ne ponovilo.heheeh:P

modseti - 20-3-2006 u 21:47

sta ste zatajili, mene nesto zeza mozila, pa sam morala da se vratim na explorer, dok sam nasla resenje.

kikiriki jel mi tacan odgovor u novoj mozgalici, vidim da tebi dobro ide otkrivanje ?

;)

kikiriki - 21-3-2006 u 12:37

Citat:
sta ste zatajili, mene nesto zeza mozila, pa sam morala da se vratim na explorer, dok sam nasla resenje.

kikiriki jel mi tacan odgovor u novoj mozgalici, vidim da tebi dobro ide otkrivanje ?

;)
Videćemo..???

modseti - 21-3-2006 u 21:30

sta je sa Milom nema je vec nekoliko dana???

kikiriki - 21-3-2006 u 21:51

Citat:

Mila je u bolnici i njoj nije nikako dobro...ona se leci i ja joj želim sve najbojle i brz oporavak.....

Mila - 22-3-2006 u 05:17

Citat:

;)

I mene nesto zeza mozila, moracu da izbacim komp kroz prozor mozda se i popravi, hihihihi....

Pozdrav drugarici......

Mila - 22-3-2006 u 05:21

Citat:
Citat:

Mila je u bolnici i njoj nije nikako dobro...ona se leci i ja joj želim sve najbojle i brz oporavak.....

Pa ti stvarno nisi normalan, a od cega se to lecim Boze me sacuvaj jos razmisljam zasto me novi clanovi prozivaju, kad te dohvatim.

Ljudi izmislja ziva sam, zdrava sam (bar na oko, xexe), samo sto putujem zadnjih par nedelja pa nemam puno vremena da pisem po forumu, ali evo vracam se ja polako....

Pozdrav svima

stela - 22-3-2006 u 09:39

Mogu samo da ponovim

drago mi je da si opet tu

i da si OK.

kikiriki - 22-3-2006 u 13:03

Oooooooo...:P:D;):cool: Mila drago mi je da si dobro i da si ponovo sa nama kao neeeeekada...

KETRIN - 23-3-2006 u 01:46

E Mila vidis li ti skim ja zivim????? hehehehehe. :(

Mila - 23-3-2006 u 14:33

Citat:

Ja videla to odavno zeno, rekoh ti ja da ti treba spomenik dici za zivota........Divim ti se Kacaaaaa.....

kikiriki - 23-3-2006 u 15:32

Citat:
Citat:

Ja videla to odavno zeno, rekoh ti ja da ti treba spomenik dici za zivota........Divim ti se Kacaaaaa.....
S'kim si takav si...:D

dedinlukac - 26-3-2006 u 01:19

sva sreca pa mi kikiriki nije familija. hahahahahaha
onda bi bio lud, tako da me ni u kovin ne bi primili:P
hehehe
zezam se, naravno
ps. valjda;)

stela - 25-5-2006 u 12:50

Ja ne znam tacno o kojoj je ovde temi rec ali koliko vidim ovde se o svemu prica pa da ne otvaram novu temu ja bi ovde da vas nesto pitam. kako se nasa zemlja sad tacno zove? Samo Srbija ili kako?
Sad cemo izgleda morati opet svi da menjamo pasose...baci nas ovo opet u trosak.

Mila - 25-5-2006 u 13:44

E pa necemo morati bas svi Stela hihihihihihi.....

dedinlukac - 25-5-2006 u 14:30

sada se opet zovemo SCG!
Srbi, Cigani i Goranci :P

stela - 25-5-2006 u 15:05

Citat:

Pa svi oni koji jos imaju nase drzavljanstvo ili na sta si mislila

Mila - 26-5-2006 u 03:44

Citat:
Originalno postavio/la stela
Citat:

Pa svi oni koji jos imaju nase drzavljanstvo ili na sta si mislila

Ma zekim se ja malo stobom, mislila sam na sve one koji imaju nase pasose, svi jos imamo drzavljanstvo a pasosi su druga stvar
ja ga nisam izvadila iz principa, ko zna mozda ga sada i uzmem:D.

Mila - 26-5-2006 u 03:44

Citat:
sada se opet zovemo SCG!
Srbi, Cigani i Goranci :P
Dobra nema sta....:P

modseti - 26-5-2006 u 22:29

e drage moje ni mi vise ne znamo kako se zovemo, a kamoli zemlja NA kojoj zivimo.

Mila - 27-5-2006 u 15:40

Citat:
e drage moje ni mi vise ne znamo kako se zovemo, a kamoli zemlja NA kojoj zivimo.

Cuti nek ste vi nama samo zivi i zdravi , a sve ostalo nije vise ni vazno.....

Pozdrav

Mila

stela - 10-7-2006 u 06:28

Posto je ovo koliko vidim bla-bla tema, ovde moze o svemu.

Sta je sa kikirikijem, da nije bolestan...nema ga nesto? Il`zaradio toliko para pa celo leto na more

A ni Mile nema.
http://img93.imageshack.us/img93/9335/a0156az.gif

Veliki pozdrav za oboje od Stele

Mila - 17-7-2006 u 10:46

Pozdrav Stelice i tebi, evo ja sam uspela da se dovucem do foruma......A sto se kikija tice nesto mi je sumljiv izgleda da mu je Ketrin zavrnula siju, hihihihi.....

stela - 18-7-2006 u 14:41

izgleda jeste pa se ne pojavljuje vise ;)

kikiriki - 9-8-2006 u 13:32

Nije mi zavrnula niti siju niti bilo sta drugo...radi se...malo ovo malo ono ...kampovanje i tako to...budite mi svi čilo i veselo...heheheh POZDRAV!!!!

stela - 25-8-2006 u 15:12

Evo jedne kratke pricice...

Ovo je prica o cetvorici ljudi , imenom : SVAKO , NEKO , BILO KO i NIKO .Pojavio se vazan posao koji je trebalo obaviti , i SVAKO je dobio zadatak da to uradi . SVAKO je bio siguran da ce NEKO to uraditi . BILO KO je to mogao da uradi , ali NIKO nije to uradio . NEKO je bio ljut zbog toga , zato sto je to bio posao za SVAKOGA . SVAKO je mislio da BILO KO to moze da uradi , ali NIKO nije shvatio da SVAKO to nemoze da uradi . Zavrsilo se tako sto je SVAKO napadao NEKOGA kada NIKO nije uradio ono sto je BILO KO mogao da uradi .

Doktor - 25-8-2006 u 18:06

:P

dedinlukac - 27-8-2006 u 22:49

eto ti sad :D

dobro je :D

Renata - 2-9-2006 u 11:46

Hihihi...evo jedne interesantne pricice....kazu da je istinita..:P
Jednog dana upoznala sam jednog divnog gospodina I zaljubila se. Kada
je postalo jasno da cemo se uzeti, odlucila sam da prestanem da jedem
pasulj.
Nekoliko meseci kasnije, na moj rodjendan, pokvario mi se auto dok sam
se vracala kuci s posla. S obzirom da sam ľivela na selu, pozvala sam muza
i rekla mu da cu da kasnim, jer sam morala da odpesacim kuci. Iduci tako,
uz put sam naisla na jednu malu krcmu iz koje se sirio miris pasulja i ja
jednostavno nisam mogla da odolim. Posto sam imala pred sobom da
prepesacim dosta, pretpostavila sam da cu se putem osloboditi svih nuspojava dok
ne stignem kuci. Usla sam u krcmu i za cas posla sam ''sredila'' tri
porcije pasulja. Kada sam nastavila da pesacim, potrudila sam se da oslobodim
sav gas.Kada sam stigla, moj muz je bio radostan sto me vidi i veselo je rekao:
''Draga, imam iznenadjenje za veceru!''

Zatim mi je stavio povez preko ociju i odveo me do stolice za stolom za
veceravanje. Sela sam, i bas kad je hteo da mi skine povez, zazvonio je
telefon. Naterao me je da mu obecam da necu da diram povez dok se ne
vrati, i otisao da se javi.
Pasulj koji sam pojela je jos uvek radio i pritisak je postao
nepodnosljiv, tako da sam iskoristila priliku dok se moj muz ne vrati, nagla se na
jednu stranu i htela da pustim tihog prleta. Ne samo da je bio glasan, nego
je i smrdeo kao kada kamion s djubrivom, prolazeci pored pilane, pregazi
tvora.
Uzela sam salvetu s krila i zustro oduvala smrad. Zatim sam se nagla na
drugu stranu i odvalila jos tri. Smrad je bio gori od kuvanja kupusa.
Naculivsi usi na telefonski razgovor u susednoj sobi, nastavila sam
ovako danizem otpisane narednih nekoliko minuta. Zadovoljstvo je bilo
neopisivo.Kada je pozdravljanje preko telefona oznacilo kraj moje slobode,
ucinila sam jos nekoliko brzih kruznih pokreta salvetom da razduvam sve, vratila
salvetu na krilo i uz osecaj zadovoljstva i olaksanja, spustila ruke na krilo.
Lice mi je sigurno odavalo najneviniji moguc izraz kada se moj muz
vratio i
izvinuo sto se tako dugo zadrzao. Pitao me jesam li virila a ja sam ga
uverila da nisam. U tom trenutku, skinuo mi je povez i dvanaest gostiju
koji su sedeli za stolom u glas je uzviknulo:
''Sretan rodjendan!!!'' Pala sam u nesvest.

Renata - 2-9-2006 u 11:58

Ovaj frajer ce vam se sigurno dopasti! Ovo je istinita
prica o grckom vjencanju koje je nedavno održano u
gradu Astoria, država New York. O njemu su pisale i
lokalne novine, a cak ga je i Jay Leno spomenuo u svom
talk showu.
Bilo je to veliko vjencanje s oko 600 uzvanika. Na
prijemu, nakon samog cina vjencanja, mladoženja je
izašao na pozornicu i na mikrofon se obratio
uzvanicima. Rekao je da se želi svima zahvaliti na
dolasku - a mnogi su doputovali cak iz Grcke - i
pruženoj podršci na poèetku nihova zajednièkog života.
Posebno se želio zahvaliti svojoj i mladenkinoj
obitelji, kao i svome puncu što im je omoguæio tako
velièenstven prijem. U znak zahvalnosti svima, za sve
je pripremio poseban poklon. S donje strane stolice
svih uzvanika, ukljuèujuæi i mladence, nalazila se
zaljepljena kuverta.

Rekao je da je to poklon od njega i pozvao ih da je
otvore. U svakoj luksuznoj omotnici (izraðenoj od
debelog papira oker boje od manila vlakana) nalazila
se fotografija na sjajnom papiru dimenzija 20 x 25 cm
njegove novovjenèane supruge kako se ševi s kumom.

Mladoženja je u njih poèeo sumnjati još prije nekoliko
tjedana i unajmio privatnog detektiva da ih prati.
Nakon što je neko vrijeme stajao u tišini i nekoliko
minuta gledao reakcije uzvanika, obratio se
zaprepaštenoj gomili rekavši im: "Odoh ja, a vi
nastavite slaviti s tom kurvetinom."

Sutradan ujutro razvrgnuo je brak.
Veæina ljudi otkazala bi vjenèanje istog trena nakon
što bi doznali da ih je partner prevario, ali ovaj
frajer je nastavio šaradu kao da je sve u najboljem
redu.

Njegova osveta:
Mladenkini roditelji platili su 92.000 dolara za
vjenèanje i prijem oko 600 uzvanika, a najbolje od
svega, ukaljao je ugled mladenke i kuma pred 600
prijatelja i èlanova obitelji. Tip ima m... velika kao
crkvena zvona.

Doktor - 2-9-2006 u 12:51

Nadam se da ona prva prica nije autobiografski rad.......:P:P:P:Phahahahaha

dedinlukac - 2-9-2006 u 18:17

meni nishta nije jasno

Renata - 2-9-2006 u 22:55

Daleko bilo Dr...nisam ljubitelj pasuljcine.....:P

A ti Dedino...nije ni cudo sto ne razumes...mlad si, naucices, shvatices, nekada,,,,:P

stela - 3-9-2006 u 21:47

Sto se prve pricice tice, ja bi mislim umrla od stida a druga mi je poznata. Ne samo da je mladozenja imao dobre zivce vec ih je i dobro izblamirao...svaka cast.

stela - 12-9-2006 u 09:33

Pismo Deda Mrazu

Dragi Deda Mraze,

Mora da si iznenadjen sto ti pisem danas, posle praznika, ali hteo bih da ti razjasnim neke stvari koje su se dogodile tokom minule godine i to bas od onog dana kada sam ti poslao pismo sa mojim novogodisnjim zeljama. Pisao sam Ti da zelim bicikl, rolere, Medzks pistu s auticima i Soni Plejstej?n.
Rasturao sam se od ucenja cele godine, nijednom nisam zakasnio a cak sam dolazio i ranije u skolu da bih pomagao drugarima oko zadataka. Bio sam najbolji ucenik u razredu a osvojio sam i prvo mesto na republickom takmicenju mladih matematicara. U celom naselju ama bas niko se pristojnije nije ponasao od mene, ni moj stariji brat Steva, ni mama ni tata, komsije da ne pominjem. Isao sam u crkvu svake nedelje u jedanaest sati, popa samo sto nije udarila kap kada bi me ugledao ali sam i to preziveo. Dok sam i bakama i dedama pomagao da predju preko ulice i dobio znacku "Najbolji mali policajac".
Posto iz navedenog i najveca budala moze da zakljuci da sam tokom cele prosle godine bio dete za primer, sada bih zeleo da tebi, dragi Deda Mraze, postavim nekoliko pitanja:
Kako si uopste imao muda da mi posle svega ispod jelke ostavis usrani jojo, **bale te carape sa znakom Matriks-a i one Lego kocke. Imas li ti uopste mozga u toj debeloj glavi? Zar mislis da sam se ja cele jebene godine mucio i trudio nizasta, **bali te pokloni. Mene si za**bao kao da sam ti najgori neprijatelj, pi*** ti lepa materina a onom p*** Jovi od prekoputa, ostavio si najnoviji bicikl iako ih vec ima 3, keva mu se kara sa sefom pa zaradila, *ebi ga...
Nemoj slu衪no da se za**bes pa da naredne godine probas da se ufuljas kroz dimnjak u moju kucu S**bacu te kao mladog majmuna, kretenu jedan bradati. A od onog tvog jelena cu kobasice da napravim, pa ces morati peske do **benog Severnog Pola, isto kao sto sad i ja pesacim jer mi nisi doneo bicikl. Teraj se u k**** Deda Mraze, i samo da znas da ja sve pamtim a sledece godine ce ti se slatko na**bati majke, p*** jedan debeli.

S ljubavlju,
Tvoj Perica

Doktor - 12-9-2006 u 11:01

hehehehehe:D,moracu i ja da ga opsujem,mozda mi nesto i donese.........:P

fangio - 26-9-2006 u 21:32

ma doktore za jos verujes u deda mraza?:):):)

Mila - 27-9-2006 u 04:04

Ne znam ja za doktora da li veruje, ali sine ja verujem i uvek nesto donese hehehehe:P.

dedinlukac - 27-9-2006 u 16:03

ja i dalje nishta ne kapiram, ali kad smo kod tog deda mraza i da uvek neshto donese, moj drugar je rodjen 31. decembra :D
mozda je i njega napravio, pardon, doneo deda-mraz :D

stela - 2-10-2006 u 11:44

Plavusino pismo sinu

evo nesto da se malo nasmijete..

Dragi sine,
Pišem ti ovo pismo, kako bi znao da ti pišem. Ako dobiješ ovo pismo, znači
da je dobro stiglo. Ako ga ne primiš, javi mi, tako da ti ga ponovo
pošaljem. Pišem sporo, jer znam da sporo čitaš.

Neki dan je tvoj otac pročitao u novinama da se, po statistikama, većina saobraćajnih
nezgoda događa 1km od kuće,
tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuće.
Kuća je prelepa, imamo čak i
veš mašinu, ali ne znam da li radi. Juče
sam stavila veš da se pere, povukla vodu i veša više nije bilo...

Ovde vreme i nije tako loše. Prošle nedelje samo je dva puta padala kiša
- prvi put je trajalo 3 dana, a sledeći put 4.

U vezi one jakne koju si želeo, tvoj ujak Pjer mi je rekao da, ako ti je
budemo slali, da skinemo dugmad, pošto su dosta teška, jer to bi više
koštalo, tako da smo skinuli dugmad i stavili ih u džep.

Napokon smo sahranili tvoga deda: pronašli smo njegovo telo kada smo
čistili kuću. Bio je u
ormaru od onog dana kada je pobedio, dok smo se igrali skrivaca.

Pre nekoliko dana eksplodirala je boca plina u kuhinji: tvog oca i mene je
izbacilo van kroz prozor: koji osecaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo
prvi put izašli napolje zajedno.

Pošto već spominjem tvoga oca - dobio je novi posao!
Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi... zaposlili su ga na gradskom groblju... održava travnjak.

Tvoja sestra Julia, znaš ona koja se udala za svog muža...
napokon je rodila! Ne znamo još pol, tako da ne znam da li si postao tetka
ili ujak... ako bude curica, tvoja sestra će je
zvati po meni... čini mi se malo čudno
da svoju ćerku zove "mama".

Tvoj rođak Pol se oženio..
po celi dan se moli pred ženom, jer je devica. I da znaš
da više ne viđamo tvoga
ujaka Isidora, onoga koji je umro prošle godine...

A da ne govorim o tvom bratu Žanu...on je grozan...
zatvorio je vrata od auta, a unutra su ostali ključevi.
Morao se vratiti u stan kako bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao iz
vozila. Katastrofa!!!

Dobro sine, neću ti napisati adresu, jer ne znam
koja je. Porodica koja je ovde pre nas živela, uzela je kućni
broj sa zida i ponela ga sa sobom.

Ako vidiš Margarit, pozdravi je, a ako je ne vidiš nemoj joj ništa
govoriti.

Mama koja te voli...

PS: Htela sam ti poslati nešto para, ali sam već zatvorila kovertu.

Renata - 25-10-2006 u 08:36

Ulazi čovek u prodavnicu i unutra situacija: prodavačica plače, izvinjava se svim silama, a čovek stoji pokraj pulta i viče:
- p*** ti materina, u životu neću kročiti ovamo. Žaliću se gazdi i tražiti da letiš s posla. Jesi li me čula.... - i izleti napolje.
Ovaj koji je upravo ušao priđe devojci, a ova čim ga primeti počne brisati suze i uz usiljen osmeh kaže:
- Izvolite!
Čovek je pita treba li pomoć ili nešto, a ona s osmehom odgovara:
- Neka hvala, sve je u redu, izvolite!
- Mogu li dobiti jednu kovertu?
- Svakako! Koja veličina? Imamo standardne, veće, manje...
- Običnu, molim vas.
- A koju boju, imamo plave, žute, crvene, bele, zelene, narandzaste...
- Molim vas dajte plavu, ali brzo jer autobus samo što nije krenuo, zakasniću,
- A koju plavu, imamo pariško plave, bledo, tamno, morsko plavu...
- Molim te običnu plavu, ali brže.
- A koji oblik, imamo u obliku srca, trougla, kruga...
- Molim vas običnu četverouglu kovertu, ali brže, autobus već kreće.
Donese plavu kovertu i kaže:
- A da vam ne treba možda markica?
- Treba, daj jednu - i gleda autobus kako odlazi...
- A za unutrašnji ili spoljašnji promet?
- Unutrašnji, molim vas.
- A koju ćete: imamo sa slikom ljudi, životinja, razne prirodne lepote, znakove...
- Molim vas, brže, dajte životinju.
- A koju ćete, imamo: sisavce, ptice, gmizavce...
- Molim vas ptice.
- Imamo grabljivice, selice...
- Molim vas grabljivicu, ali brzo!!!!
- A imamo orla, sokola, lešinara,...
- Molim vas orla.
- A imamo surog, američkog, beloglavi sup,..."
- Molim vas beloglavi sup...
- A imamo ga kako hrani mlade, kako leti, kako sedi u gnezdu..."
- Dajte kako leti, molim vas.
- A imam kako leti iznad kopna, iznad mora,...
- Dajte bilo koji što pre.
U tome trenutku ulazi unutra čovek s početka ove priče i nosi g*** u ruci! Prilazi pultu, pogleda prodavačicu i baci g*** na pult, te kaže:
- EVO, PIČKA TI MATERINA, ZA OVAKVO g*** MI TREBA WC PAPIRA!!!

Renata - 25-10-2006 u 08:39

Zvrrrr, zvrrrr!!! (zvoni telefon)
- Centar za pomoć oko kompjutera, izvolite.
- Dobar dan, imam jedan problem.
- Izvolite, recite šta nije u redu.
- Tek sam kupio kompjuter, ali izgleda da nešto nije u redu sa njim, jer kada tipkam slova, ništa ne vidim.
- Jeste li sigurni da ste dobro prikopčali kablove?
- Paaa... da.
- Molim vas, proverite da li je kabl od tastature priključen u centralnu jedinicu.
- Da, jeste.
- Dobro. Sada probajte ponovo.
- Ne, opet nema ništa. Mrak je i nema slova.
- Dobro. Proverite je li vam monitor uključen.
- A šta je to?
- Hmm... To je stvar u koju gledate, slična je TV-u i na njemu se oslikava sve što pišete.
- Ahaaa... A kako da znam je li upaljen?
- Vidite li malu zelenu lampicu u dnu monitora? Da li je upaljena?
- Ne mogu da je nađem. Izgleda da je nema.
- Dobro, probačemo drugačije. Molim vas proverite da li je dobro priključen kabl koji povezuje monitor sa centralnom jedinicom. Upravo, proverite da li su svi kablovi dobro uključeni.
- Samo malo... uhhh! Ne mogu da dohvatim.
- Pa pomerite malo sto.
- Ne mogu, mračno je. Ništa ne vidim.
- Kako to mislite, ništa ne vidite?
- Pa jedina svetlost koja dopire u moju sobu je ona koja dolazi kroz prozor.
- Zbog čega? Zar ne možete da upalite svetlo?
- Ne, ne mogu. Nema struje.

stela - 25-10-2006 u 08:50

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c035.gif http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c035.gif http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c035.gif http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c035.gif http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c035.gif

evo ja nasla jos jedno pismo

Pismo muzu kompjuterasu

Dragi muzu

Saljem ti ovo pismo u laznoj koverti od neke kompjuterske kompanije, da bih bila sigurna da ces ga procitati. Molim te, oprosti mi za ovu prevaru, ali mislim da bi trebao da znas sta se desava u kuci u poslednje dve godine otkako si kupio taj komjuter. Deca su dobro. Marku je 7 godina, I bas pre neki dan je nacrtao portret cele porodice. Bio bi ponosan na njega kad bi video kako je too nacrtao. Stolica I vrh tvoje glave odpozadi izgledaju vrlo realisticno. Maja je napunila 3 godine ovog septembra. Jos uvek je presrecna sto si bio kuci za njen rodjendan. Kaze da joj je to bio najlepsi dan iako je padala kisa I nije bilo struje. Jas am takodje dobro. Prosle godine sam se ofarbala u plavo. Moj sef se brine o mojoj karijeri I postao je jako dobar kucni prijatelj. Kad sam primetila da ti ne smeta kad usisavam oko tvoje stolice, shvatila sam da odrzavanje kuce I nije neki problem. Kuca dobro izgleda. Nisam sigurna da li si primetio da sam ofarbala zidove proslog proleca. E, dragi moj, sad ja moram da idem da se spakujem. Moj sef nas vodi na skijanje. Zaposlila sam jednu zenu da se bine otebi I kuci dok nas nema. Dolice ti kafu, donece ti jelo za sto bas onako kako ti volis. Nadam se d ace te ti I tvoj komjuter provesti lepo vreme zajedno dok nas nema.
Marko, Maja I ja cesto mislimo na tebe.
Pokusaj da nas se setis kad restartujes komjuter.

Mila - 27-10-2006 u 03:12

Jedno pitanje za Renaticu a mogu li znati duso moja sta je to g*** ???? Ako je to sto mislim onda mu fali jedna zvezdica, a i ako jeste nije mi jasno zasto ima zvezdice jel to toliko losa rec?????Ajde sad Rene da te cujem?????

dedinlukac - 7-11-2006 u 22:59

eto ti sad :D
ocem i ja da chujem :cool:

meda - 11-11-2006 u 18:58

Dobro vece Mila (uh, al* zvuci kao "Dobro vece Draga...), covece !

meda - 11-11-2006 u 19:01

Citat:
Citat:

Kako si i mogao da vidis ista kad si sedeo pored kompa i gledao u ekran, esvasta od tebe .........

Mila - 11-11-2006 u 19:21

medo sreco moja pa nemoj bas takav da si znam ja da ti mene ne volis ko stelicu, ali malo ljubavi da mi pokazes nije na odmet, samo malkice ne trazim ja puno hihihihihi

meda - 11-11-2006 u 19:24

Volim i ja vas, a sad svi na svoje radne zadatke.....

Mila - 11-11-2006 u 19:28

e ova ti je pametna mogla bi i ja nesto pametno danas da uradim......

meda - 11-11-2006 u 19:29

"Danas" je kod vas dan, kod nas je vece, tako da je kasno za neki pametan posao... ovde kod nas, mislim...

stela - 11-11-2006 u 20:22

a kod mene uvece najpametniji poslovi pocinju....hehehehe

dedinlukac - 11-11-2006 u 23:18

:whistle:

Mila - 12-11-2006 u 04:27

Taman sam i ja to htela da odovorim stelice hehehehehe, gde bre kasno pola osam uvece :jao:, crni medo sta ti bi???????

dedinlukac - 12-11-2006 u 16:17

reshio da odmori mozda malo :D godishnji odmor ili bolovanje :D

meda - 13-11-2006 u 10:55

Ma jok! Ja mislio na pravi posao! A Stela i Mila.... Slazem se ja sa njima, naravno.... U celini i celosti!!!

dedinlukac - 13-11-2006 u 23:07

pa ko se do sada nije slagao sa njima?

Mila - 14-11-2006 u 04:24

a ko se slagao sa njima kukala mu majka hehehehehe :whistle:

Jeca - 14-11-2006 u 06:43

moja kuka mama mila....ali odavno a onda ja upozna' tebe-e sad se vec jadna druzi sa cikicom....:jao:

Mila - 14-11-2006 u 06:49

a bre jeco al se kod tebe biju sa svih strana :jao:...............

Jeca - 14-11-2006 u 06:50

pa mila bre mace, pa da tebe ja ne sretoh, pa jos i upozna a da ne pominjem konverzacije preko telefona....bil se tukla bre o glavu...cek da se sagnem , mozda se i setim :jao:

Mila - 14-11-2006 u 07:02

pa ajde sad ako sam i za to kriva da se i ja lupam onda a ????:jao:

zajedno smo jace ............:jao:

modseti - 14-11-2006 u 08:51

evo prikljucicu vam se i ja...:jao:

dedinlukac - 14-11-2006 u 13:49

ko shta radi lupa glavom... :jao::jao::jao::jao: evo i ja da ne strchim previshe od vas

Mila - 14-11-2006 u 17:47

a posle ce da se traze aspirini, kofeini i sta ja znam sta jos hihihihi..............:jao: a sto ga volim....

Jeca - 14-11-2006 u 23:21

evo :jao: pokusavam da se setim ja i dalje onog pitanja...nesto se zaglavilo bre...kako se koci? :jao: hehehehe

dedinlukac - 14-11-2006 u 23:52

pored lupnjave pochelo i kochenje... kuku bre! :D

Mila - 15-11-2006 u 04:49

e ljudi a jel ovaj topic za off topic ili za nesto drugo hihihihi???????:jao:

dedinlukac - 15-11-2006 u 15:23

ok je bre u svakom sluchaju:whistle:

freakch - 16-11-2006 u 00:46

mislim :jao:

dedinlukac - 16-11-2006 u 00:48

pa i to :jao:

ma sve je bwej ljudi OK. takva je i tema :P

Renata - 16-11-2006 u 00:48

:jao::jao::jao::jao::jao:

A tema je?????:blush:

dedinlukac - 16-11-2006 u 00:51

OK :jao:

Renata - 16-11-2006 u 01:11

E pa dobro onda OK...:jao:O-o

dedinlukac - 16-11-2006 u 01:23

O-o:jao:O-o OK

Renata - 16-11-2006 u 01:36

Hihihihi...ma sta ti je vise OK Lukac???Komso???

dedinlukac - 16-11-2006 u 13:44

ma sve je ok :jao:

modseti - 16-11-2006 u 14:20

slazem se sve je OK :jao:

dedinlukac - 16-11-2006 u 14:21

:D :jao: :whistle:

stela - 16-11-2006 u 14:23

OK? O-o ... cudan neki OK kad svi lupaju glavom o pod

dedinlukac - 16-11-2006 u 14:33

ma, vazno da je sve ok :jao:

Mila - 18-11-2006 u 04:57

e pa milsim stvarno je sve da ne kazem sta ....:jao:

pan - 18-11-2006 u 10:10

Sad vise nije OK, treba vec aspirin

stela - 18-11-2006 u 10:47

pan je zreo za zatvorenu prostoriju http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/s075.gif

http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/u045.gif

Mila - 18-11-2006 u 11:51

zar nismo svi mi hihihihi????:jao:

Renata - 18-11-2006 u 12:05

Ma cim ti dobijes status MANIJAKa......proso voz!!!
http://i49.photobucket.com/albums/f299/Elchkuh/lustich/thmaniac.gif

dedinlukac - 18-11-2006 u 15:37

:jao:

stela - 23-11-2006 u 00:12

nema vise lupanja...cikica dobio potres mozga izgleda....hahahaha

dedinlukac - 23-11-2006 u 00:17

ade ovako, da ovaj post koristimo za recimo neke stvari koje mislite da su ok? znachi napishe se,a ostali razmotre situlaciju i izjave shta imaju reci :D

stela - 23-11-2006 u 00:18

Lukac posto je tvoj predlog imas cast da pocnes prvi

pa izvoli

dedinlukac - 23-11-2006 u 00:20

eto ti sad. chek da smislim neshto.

ja mislim da je nash chikica shto lupa glavom skroz OK?

stela - 23-11-2006 u 00:28

najbolji cikica na svetu...trpi i cuti

dedinlukac - 23-11-2006 u 00:29

a ti? nishta ne napisa shta je po tebi ok?

stela - 23-11-2006 u 00:31

ja mislila da treba tvoj ok da prokomentarisem

Za mene je ok da se homoseksualci vencavaju i adoptiraju decu !!!

dedinlukac - 23-11-2006 u 00:35

au, ja se tu nikako ne bih slozio sa tobom...

stela - 23-11-2006 u 00:41

Sto bre Lukac? I oni su ljudi kao i svi drugi, nisu oni krivi sto su malo drugaciji od nas...sta bi ti s njima...spalio na lomaci ili sta?

dedinlukac - 23-11-2006 u 00:49

mislim da bi bilo ok, da promenimo temu,a da ako neko zeli neshto o njima da komentarishe neka otvori negde post...

stela - 23-11-2006 u 00:50

eto ti sad...

niceguyEddie - 23-11-2006 u 17:35

ako lukac ne bi ja bi ih natako na kolac i vadio bi im zube francuskim kljuchem a na kraju vrhunska bol,trakica i vosak,kako stela da adaptiraju decu?da deca vide odmalena da imaju dve mame ili nedaj boze dva oca pa da rastu u ubedjenju kako je to normalno i kad odrastu da i sami postanu f.u.c.k.i.g fagets

stela - 23-11-2006 u 23:36

ne smem ovde da komentarisem o tome a imala bi puno toga da kazem...drugom prilikom

kikiriki - 24-11-2006 u 02:01

no coment...

Jeca - 24-11-2006 u 06:36

nice, evo ovo je samo polemika da kazem, da ne bude posle Jeca napada i kaki, ne pokusavam da ubedujem vec polemisem....zasto je ok za tebe da gledas dve zene ali ne i dva muskarca?...da se ja pitam-problem(ako se moze tako reci) je isti...kod ''lesbos'' hemijski sastav substanci u mozgu kao i hormoni (koji prouzruku potrebu za istim polom) su sasvim isti kao i kod homosexualaca muskaraca.Osim toga, da dodam, nek se vencava ko sa kim hoce, nek usvaja decu ko hoce, ne pitam se ja da li je njegova sreca ili nevolja...ali, nisam pristalica toga i ako razumem!
I moram da dodam, homosexualnost nema veze za genetikom, niti ucenjem da to postanes...prema tome..feget(kako ih ti nazva')nece postati niko ko se sa takvim ljudima druzi, zivi, odrasta....

sasvim je ok biti samohrana majka licnog izbora radi(mislim na zene, kojih sve vise ima da se odlucuju na vestacku oplodnju a da pritom nisu udate niti u vezi)

stela - 24-11-2006 u 08:20

Jeco ovo si bas dobro rekla

niceguyEddie - 24-11-2006 u 09:03

ma mnogo dobro......

stela - 24-11-2006 u 20:40

i sta je za vas jos OK?

niceguyEddie - 24-11-2006 u 20:41

ok je kad se slush dobra muzika

i josh shta?

modseti - 25-11-2006 u 15:40

i ima dobro drushtvo...
;)

niceguyEddie - 25-11-2006 u 16:55

to je skroz ok mod
!!

Jeca - 25-11-2006 u 19:29

hoce li neko da se nadoveze na moj komentar i kaze da je poslednje napisano ok ili ne....pa zanima me vase misljenje ipak...

sailor - 25-11-2006 u 19:32

Citat:
sasvim je ok biti samohrana majka licnog izbora radi(mislim na zene, kojih sve vise ima da se odlucuju na vestacku oplodnju a da pritom nisu udate niti u vezi)

Može biti da je ok... Mislim, ok je uvek kada su dobri ljudi oko klinaca... Mada, ukoliko ima nade, nije loše pružiti klincima priliku da imaju oba roditelja... Naravno, ukoliko su oba OK.

Jeca - 25-11-2006 u 19:42

hvala na odgovoru...a sta drugi misle?...i sta je za vas jos ok?

modseti - 25-11-2006 u 21:41

pa zasto da ne jecko, zeni je u prirodi da bude majka, mozda je bolje da bude i sama, ako vec nema nikog po svojoj zamisli... mada u psihologiji su potrebna oba roditelja za balans u vaspitanju i stvaranju modela ponasanja... sa druge strane a sta ako su roditelji losi? ajd sad, budi pametan... O-o

Mila - 26-11-2006 u 00:15

ajde da ja ne duzim ovde jecko rekoh ti preko zice sta mislim o toj kombinaciji hihihihi...

sto se homosekcualaca tice i usvajanja dece ne slazem se sa muskim rodom da deca uce od roditelja homoseksualnost, to prvo drugo po nekad su homoseksualci mnogo bolji roditelji od ovih osatlih, nagledala sam se i naslusala svega......

stela - 26-11-2006 u 12:36

I ja isto kazem !!! Ima toliko jadne i napacene dece koja bas u takvim "normalnim" porodicama zive. Nije mi jasno zasto pojedinci jos uvek ne mogu da prihvate i one koji su malo drugaciji, koji odstupaju od onog "normalnog" ? U principu su i oni isto ljudi sa manama, vrlinama i osecanjima kao i mi.
Zanimalo bi me kako bi bas ovi pojedinci reagovali da im sin npr. dodje i kaze da ga samo muski zanimaju, sigurno da nije bas jednostavno cuti tako nesto ali jer bi se odrekli svog deteta?

Mila - 26-11-2006 u 16:04

Ne pitaj zeno ima i koji se odricu svoje dece, ma ljudska glupos ide suvise daleko, a o muskoj tek i da ne pricam...Moje licno misljenje je da se muskarci plase da ne na stradaju znas vec o cemu pricam Stelice (imam ja takog jednog u kuci), e ovo je stavrno tema za polemisanje, ali nasem muskom rodu se sigurno nece svideti , sto rece Jeca da su zenski homoseksualci u pitanju bilo bi drugacije hihihihihi.....

PS. Nemojte me pogresno shvatiti ni ja ne volim da ih gledam na televizoru (mislim i na muske i na zenske), ali sta rade u njihovoj spavacoj sobi uopste me ne zanimaaaa......

stela - 26-11-2006 u 17:29

to nas ne zanima mila al' muski ... muske ne vole al' kad vide dve zenske zajedno...to im mislim ne smeta

niceguyEddie - 26-11-2006 u 17:38

pa kako bi smetalo a jos kad stanes izmedju ijaooooo srece prave

Mila - 26-11-2006 u 17:42

eto ga ovaj sto je najveci protivnik, sto odma vadi mehanicarske alatke, sta dalje da se prica hihihihi........

niceguyEddie - 26-11-2006 u 17:44

e bas vala,ja sam pritiv toga da usvajaju decu ali zene gej ne mrzim evo bas sam jutros bio u drushtvu njih dve...mislim bike su tu sa nama na zurci i ok bem li ga ali zato fagete da ne vidim

Mila - 26-11-2006 u 17:52

eto vidis o tome se i radi i jedni i drugi su gej kako ti kazes samo za zenske ali to je i muski i zeski homoseksualac ok..
i ne shvatam u cemu je razlika bas tolika??????

niceguyEddie - 26-11-2006 u 17:52

ma znam bre ja da je tako al jbg nekako ne mogu da razumem da neko pored tolike zenke lepote izabere mushkaraca be

Mila - 26-11-2006 u 17:56

a opet novo pitanje, a mozes pored toliko muske lepote da razumes da neko izabere zenske????

Mila - 26-11-2006 u 17:57

Evo da vidi sta rec gay znaci....

Main Entry: 1gay
Function: adjective
Pronunciation: 'gA
Etymology: Middle English, from Middle French gai
1 a : happily excited : MERRY b : keenly alive and exuberant : having or inducing high spirits
2 a : BRIGHT , LIVELY <gay sunny meadows> b : brilliant in color
3 : given to social pleasures ; also : LICENTIOUS
4 a : HOMOSEXUAL b : of, relating to, or used by homosexuals <the gay rights movement> <a gay bar>
synonym see LIVELY

niceguyEddie - 26-11-2006 u 18:00

ok

niceguyEddie - 26-11-2006 u 18:00

ok

sailor - 26-11-2006 u 20:05

Reći ću isto što i Djole Balašević - Kada budem video dva jelena kako se ''krpe'' u šumi priznaću da je to normalno.
Naravno, daleko od toga da smatram da ti ljudi ili žene treba da budu izopšteni, ili na bilo koji način obeleženi, ali - ljudi, da je Bog (ili priroda, nazovite kako hoćete) hteo(la) da dve žene ili dva muškarca imaju decu, on(a) bi to već i uredio(la) da bude tako.

sailor - 26-11-2006 u 20:06

(I da dodam - isto važi i za dve srne...)

fangio - 26-11-2006 u 20:18

ja smatram da svako ima pravo da radi ono sto mu je volja, da li su neke stvari normalne ili nisu to je vec druga tema, ali ono sto meni smeta je promovisanje tih modernih pobuda, posto mi se sve vise cini da je postalo moderno da muskarac drzi muskarca za ruku, da se zena na ulici balavi sa drugom zenom... Da se razumemo nemam nista protiv njih, ali zakoni prirode treba da se postuju, nislim da se u danasnje vreme pokusava da se oni menjaju... Takodje mislim da bi deca kao i do sad trebalo da imaju majku i oca, a ne dve majke ili dva oca...

stela - 26-11-2006 u 20:49

Nije postalo moderno nego se ne krije vise ono cega je odvajkada bilo !!! Ja licno i ako vidim tako nesto ne smeta mi, ne moram da ih gledam ali kao sto mi "normalni" nekad u javnosti na bilo koji nacin hocemo nasem partneru da iskazemo ljubav tako i oni. Osim toga da je najnormalnije i najlepse da deca imaju i majku i oca to je jasno ali to ne znaci da jedan muski ili zenski par nije u stanju da jednom detetu pruzi potrebnu ljubav i da ga dobro i normalno vaspita. Da smo mi normalni bolji u tome ne bi bilo toliko ostavljene dece bez krova nad glavom i ne bi domovi bili puni. Zar deca u domu imaju majku i oca, nije ni to neka zlatna sredina za lepo i bezbrizno detinjstvo i zasto onda ne dozvoliti jednom muskom ili zenskom paru da ovoj nesrecnoj deci pruze ljubav, paznju i puno drugih stvari koje oni tamo nemaju. Sto se prirode i boga (ako ga uopste i ima) tice, pa i ovi ljudi su na prirodan nacin nastali nisu dosli sa druge planete. Cija je sad to greska bila????? S obzirom da je homoseksualnost urodjena a ne rezultat pogresnog vaspitanja ili drugih nekih uticaj. Takoreci od "boga" dato i to prirodnim putem!

Jer je sad OK http://www.cosgan.de/images/more/schilder/069.gif

dedinlukac - 26-11-2006 u 23:24

leleeeeeeeeee
prirodnim putem, ne zaboravimo da smo mi ljudi poremetili skroz prirodu... ko zna shta ce josh da se desi...

100 ljudi 100 cudi... 100 zena 200 sisa...
ne slazemo se oko ove teme nikako pa bi bilo bolje da promenimo, svako ima svoje mishljene i to se ne moze nikako promeniti ...

dedinlukac - 26-11-2006 u 23:24

ok?:jao:

Mila - 26-11-2006 u 23:30

"Reći ću isto što i Djole Balašević - Kada budem video dva jelena kako se ''krpe'' u šumi priznaću da je to normalno."

Ajde da podjem od ove tvoje ili djoletove, brate ajde sad ti meni iskreno reci a kada si ti to posmatrao jelene da rade one stvari????Nema pravila kako ljudsko bice moze da bude homoseksualac tako isto moze i zivotinji da se desi...
kao sto Stela rece toga je bilo od kada i mi postojimo, samo sto se vecno skrivalo, setite se filmova i serijama o rimljanima i grcima, sta dalje da pricam.....
Kao sto rekoh ne volim ni ja da ih gledam kako se vacare, ljube ili ne daj boze rade neke druge stvari, ali sta rade u njihovoj sobi to je njihova stvar a ne moja, sto se usvajanja dece tice stojim iza toga da ima "normalnih" roditelja mnogo vise koji ne zaslluzuju sopstvenu decu, a kao sto rekoste sami Bog im ih je vec dao, pa da skratim onda odma tu, a sta mislis druze upravnice?

sailor - 27-11-2006 u 00:06

Upravnik kaže ono što je rekao. I dodaje:

Pita Perica tatu: Tata, jesu li idioti živetinje?
Nisu, sine, to su ljudi kao ti i ja....

Upravnik je rekao... Heheheheehe... (Nemoj neko da se traži u gore rečenom, to je samo vic o ljudima i životinjama...)

sailor - 27-11-2006 u 00:14

Citat:
ali kao sto mi "normalni" nekad u javnosti na bilo koji nacin hocemo nasem partneru da iskazemo ljubav tako i oni. http://www.cosgan.de/images/more/schilder/069.gif

Ej, sad tek ovo videh... Ali, ljudi, čujte, ne moramo mi da se složimo oko svake stvari... Mislim, ja samo rekao ono što mislim. Al' moram da dodam, mene mnogo nervira i kada se dvoje (muško-žensko) balave na javnom mestu. Jednako kao kada bih video i dvojicu ili dve... Mislim, ipak je reč o intimi, i ne radi se o otkrivanju njihove intime, već o kršenju nekih davno zaboravljenih normi.
Elem, nisam to hteo da kažem, nego... Ja se stvarno često pitam ko je normalan, a ko ne... Jer pazi, opšte moralne vrednosti su poremećene, ne samo u vezi ove teme o kojoj pričamo, nego uopšteno gledano... Ne moramo to da uzmemo u obzir, pomislite na ovo npr., kao... Kada u novinama pročitamo da je neko vratio novčanik pun para koji je pronašao ne znam gde, koliko ljudi u vašem okruženju kaže - budala... Sve više... Šta će na kraju zapravo biti normalno, kada se sva moralna načela izgube (makar bila i čisto licemerje)...

Mila - 27-11-2006 u 00:26

Stelice moras se sloziti sa mnom, pravi novinar nema sta hihihihihi.................bravo druze upravnice....

stela - 27-11-2006 u 00:28

svaka cast

dedinlukac - 27-11-2006 u 01:26

:D

niceguyEddie - 27-11-2006 u 01:32

bongiorno fageti eto vas na meti!!!!!!!

Mila - 27-11-2006 u 02:29

evo i podmladak stigao vidim ja.......

niceguyEddie - 27-11-2006 u 02:39

stigo,stigo malac kriminalac

kikiriki - 27-11-2006 u 02:47

neki to kazu....ku...rac,palac,kriminalac...hehe

Mila - 27-11-2006 u 02:49

e to kiki sad si ti lepo to rekao, bravo majstore sta bi ja bez tebe?

niceguyEddie - 27-11-2006 u 02:50

bas vala kiki

kikiriki - 27-11-2006 u 03:16

nemojte ljudi ko' boga vas molim.....uobraziću se..he,he

Mila - 27-11-2006 u 03:21

e ko da cu ti ja dozvoliti da se uobrazis.......:jao:

kikiriki - 27-11-2006 u 03:30

pa izgleda da me ti održavaš..hahahaha

modseti - 27-11-2006 u 09:00

pa sad mu je lako da se uobrazi kad smo mu se onoliko obradovali, hihihihi ;)

niceguyEddie - 27-11-2006 u 16:38

ima li nekih homica ovde a?pa to je ok sto ih e bi bilo

Mila - 27-11-2006 u 16:45

evo mene reci sta ti treba?

niceguyEddie - 27-11-2006 u 16:52

ko je rekao da mi nesto treba

Mila - 27-11-2006 u 16:55

ma ja reko ti trazis onu "motku"?

niceguyEddie - 27-11-2006 u 16:58

uuuuuuu bre,vi ljudi volite da budete lose raspolozeni ili sta,smeh zabranjen i zezanje,ok onda,till the..

sailor - 27-11-2006 u 20:36

Nice, bre, ne sekiraj se... (ne bacaj se sekirama, hehehehehe)

modseti - 28-11-2006 u 09:23

ja bas i nisam shvatila tu prichu sa homicima, ajmo iz pochetka, ostalo mi od plavushe hihihihihi

niceguyEddie - 28-11-2006 u 10:31

pa evo ovako ja kazem da nije u redu da oni usvajaju decu sto?zato sto ako ta deca od malena vide da imaju dve mame ona ce da misle da tako treba i sama ce to da budu..pa jasno.

niceguyEddie - 28-11-2006 u 10:32

uredniche ja samo shurikene koristim,sekira mi nekako kabasta,hhehe

fangio - 28-11-2006 u 13:50

Citat:
Nije postalo moderno nego se ne krije vise ono cega je odvajkada bilo !!! Ja licno i ako vidim tako nesto ne smeta mi, ne moram da ih gledam ali kao sto mi "normalni" nekad u javnosti na bilo koji nacin hocemo nasem partneru da iskazemo ljubav tako i oni. Osim toga da je najnormalnije i najlepse da deca imaju i majku i oca to je jasno ali to ne znaci da jedan muski ili zenski par nije u stanju da jednom detetu pruzi potrebnu ljubav i da ga dobro i normalno vaspita. Da smo mi normalni bolji u tome ne bi bilo toliko ostavljene dece bez krova nad glavom i ne bi domovi bili puni. Zar deca u domu imaju majku i oca, nije ni to neka zlatna sredina za lepo i bezbrizno detinjstvo i zasto onda ne dozvoliti jednom muskom ili zenskom paru da ovoj nesrecnoj deci pruze ljubav, paznju i puno drugih stvari koje oni tamo nemaju. Sto se prirode i boga (ako ga uopste i ima) tice, pa i ovi ljudi su na prirodan nacin nastali nisu dosli sa druge planete. Cija je sad to greska bila????? S obzirom da je homoseksualnost urodjena a ne rezultat pogresnog vaspitanja ili drugih nekih uticaj. Takoreci od "boga" dato i to prirodnim putem!

Jer je sad OK http://www.cosgan.de/images/more/schilder/069.gif

nije ok, ne kazem da su ti ljudi dosli sa druge planete, kazem sta je "normalno", a sta nije, ne smeta mi da ih vidim, ali smeta mi kada sve to namece kao normalna pojava, a mislim da nije...
Nije u pitanju ljubav vec odrastanje u normalnoj sredini. Probajte da objasnite deci da je to normalno????

Mila - 28-11-2006 u 14:03

Ma ne daj Boze da cu ja da objasnjavam mojoj deci da je to normalno......necem vise moram da se spremam za put..

Jeca - 28-11-2006 u 16:53

decu ne ucim da je normalno ali je neophodno obavestiti ih da postoji...moja Kiki vec ima pitanja(a to je tv samo doprineo) zasto se bate ljube i za ruke drze?...mislim moras obavestiti i nesto reci kad vec ovaj tv i to prikazuje.Jednostavno , za njeno shvatanje u tim godinama, kazem da nije lepo ali i toga da ima...zatecenom se nekad nadjem i nisam ni sama sirurna kako detetu od 5 godina da to objasnim...previse informacija necu da dajem ali zelim i da zna da ima i toga.

FoxStar - 29-11-2006 u 01:28

“OK, but I don't want anyone thinking we're robosexuals.”

niceguyEddie - 29-11-2006 u 07:37

ako je to od boga dato onda da mu jbm mater sta je od djavola..

stela - 29-11-2006 u 10:32

od djavola su one malo lepse stvari...hehehehehe

dedinlukac - 29-11-2006 u 14:11

i shta je sada ovde ok?:jao::jao::jao:

Renata - 29-11-2006 u 14:57

Sve je ok...kako se uzme, zavisi.....

niceguyEddie - 29-11-2006 u 15:19

da,da sve je ok

stela - 29-11-2006 u 16:34

i vise nego OK

Jeca - 29-11-2006 u 17:41

ja mislim da je ok biti manijak!!!!! Ziveli manijaci!O-o

dedinlukac - 29-11-2006 u 23:09

FoxStar - 30-11-2006 u 01:31

“Dedino don't go, it's OK, we love you.”

dedinlukac - 30-11-2006 u 01:39

ok ok

Mila - 30-11-2006 u 02:44

bice tebi ok..........

dedinlukac - 30-11-2006 u 02:44

i ovde pretnje?

FoxStar - 30-11-2006 u 11:37

Pustite choveka na miru! OK?

dedinlukac - 30-11-2006 u 13:51

ma nece Mira da da
hehehe

freakch - 30-11-2006 u 13:54

e sad je OK ....... mislim :jao:

stela - 30-11-2006 u 16:21

pa kad ste svi zapeli ajd' nek bude OK...mada...

FoxStar - 1-12-2006 u 00:58

Poruka mog caleta pre vazne utakmice fudbala:

“OK, son. Just remember to have fun out there today, and if you lose, I'LL KILL YOU!”

Jeca - 1-12-2006 u 06:17

i sta je jos ok?...nema o cemu da se prica bre vise....auuuuuu

skroz je ok sto se osecam O-o

fangio - 1-12-2006 u 07:59

ma ima jos prirodnih lepota

niceguyEddie - 1-12-2006 u 08:54

lepo vreme je ok

stela - 1-12-2006 u 10:34

a da ja vama kazem sta za mene nije OK

kad zimi kad je skroz hladno sija sunce...to ne volim nikako

Jeca - 1-12-2006 u 17:44

sto bre stela...sunce je bas ok, sneg, kisa, kako god....

fangio - 1-12-2006 u 18:47

meni sunca nikad dosta...pa nek je i zimi

Mila - 2-12-2006 u 06:36

e ne volim ni ja sunce kad je sneg, a jos kad vozim da ne pricam, ma ja ne volim sneg nikako ........:jao:

freakch - 2-12-2006 u 13:36

ok mila ok (a ti izvadi motku pa udri po snegu ) :P

Mila - 2-12-2006 u 15:27

cuti gabi sad ce cenzura da padne, psssss...

modseti - 2-12-2006 u 21:28

bra gabi shta si to prichao pa te cenzurisali, nikako da uhvatim

Mila - 2-12-2006 u 21:30

cuti modesti bolje da ne znas, nije gabi bio dobar ......:jao:

modseti - 2-12-2006 u 21:41

crni gabi :jao:

dedinlukac - 4-12-2006 u 00:20

ma sve je OK! :D:jao:

freakch - 9-12-2006 u 01:47

e pa nije OK sve dok cenzurisu nije OK :jao::jao:
zar smo se za to borili :whistle:

dedinlukac - 9-12-2006 u 01:48

da zansh, nije ok :jao: :jao:

freakch - 9-12-2006 u 01:49

:jao: nije nije :jao:

stela - 9-12-2006 u 10:04

e da znate da nije !!!

dedinlukac - 9-12-2006 u 15:14

i kad ce konachno da bude OK :jao:

modseti - 9-12-2006 u 16:07

pa ne znam sta da vam kazem... borite se i dalje...

dedinlukac - 10-12-2006 u 04:59

da se borimo da bude konachno OK

Doktor - 10-12-2006 u 11:04

e to je OK....:whistle:

Mila - 10-12-2006 u 18:09

ma sta sad nije ok?????

stela - 10-12-2006 u 18:42

Jos pitas?

dedinlukac - 11-12-2006 u 01:28

e pa i vi bash znate da ga zapetljate i umrsite...... pa to bash ne moze da bude OK:whistle::whistle:

modseti - 12-12-2006 u 08:50

cekaj, zar nismo rekli da je to OK, malo sam se pogubila...ajmo iz pocetka :a080:

meda - 12-12-2006 u 11:32

:brakelamp:

stela - 12-12-2006 u 12:49

e pa medo nije OK da razbijas sijalice....to stvarno nije OK...:whistle:

meda - 12-12-2006 u 13:22

:bandit:Morrrre!

dedinlukac - 12-12-2006 u 13:40

:nunu: ipak i ovde mora da proradi motka da bi bilo sve OK :jao:

Mila - 12-12-2006 u 17:04

:nunu:, evo dedino namesti se i bice sve ok........

dedinlukac - 12-12-2006 u 22:44

ma ne treba ja da se nameshtam vec vi, vi ste ga ovde zapetljali skroz:argue:

modseti - 13-12-2006 u 19:48

izvinte na smetnji, pa je OK ili nije OK to sa motkom

Mila - 13-12-2006 u 20:48

Ma kako da nije modesti, mora da bude ok........

dedinlukac - 14-12-2006 u 19:59

:jao: :nunu:

Mila - 15-12-2006 u 04:48

hehehehe Djolence i to je OK ........:nunu:

freakch - 15-12-2006 u 15:13

kod mene je sve OK ...........

stela - 15-12-2006 u 20:00

e pa blago tebi freakch

Mila - 16-12-2006 u 17:10

ma i kod mene , kako je tako je ne moze se bolje, cutis kenjas i guras kroz zivot i na kraju se sve zavrsi OK......

stela - 17-12-2006 u 09:02

da vam kazem sta je za mene OK

da muza u nedelju ujutro u 7:00 posaljem po burek....:whistle:

dedinlukac - 17-12-2006 u 22:13

e ti je OK. ali nek uzme i meni jedan pa da mi poshalje, to ce da bude 2 puta OK:eureka:

meda - 18-12-2006 u 08:28

Jadan covek... sve mislim, ako bi ste mu trazili i jogurt, odgovorio bi vam kao i Dzej u jednoj TV emisiji...E, to bi bilo stvaerno OK!!!:P:spin:

stela - 18-12-2006 u 08:31

Znala sam da ce muski ovako da reaguju...e pa strasno, stvarno.

meda - 18-12-2006 u 08:35

Pa mislim, stvvaaarrrrno¨!

Mila - 18-12-2006 u 16:32

e moja stelice i ovo je ok........

freakch - 18-12-2006 u 20:02

evo jedan OK :a040:

dedinlukac - 18-12-2006 u 23:55

Jeca - 19-12-2006 u 03:21

a sta nije recimo ok :aeh:

modseti - 20-12-2006 u 11:09

pa nije OK da samo Stela i Mila dobiju burek na sabajle, ima nas tu jos

stela - 20-12-2006 u 13:02

hehehehe... http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c018.gif

modseti - 23-12-2006 u 11:48

OK je da svi dobijemo po burek, a medi cemo da ostavimo jogurt :hahaha:

Mila - 23-12-2006 u 19:09

modesti ljubim te ja u glavicu pametnu hihihihihihihihi http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif

Rokerka - 23-12-2006 u 22:05

ma meni je sve skroz OK!!!:baddevil:

dedinlukac - 25-12-2006 u 23:59

hvala bogu da je konachno i ovde sve ok :D

Rokerka - 26-12-2006 u 02:25

e,ali stvarno je ok!i svi ste vi ok! :g010: :g010: :g010:

stela - 24-1-2007 u 13:23

Da li je OK ako kazem da ova tema nema nikakvog smisla?

meda - 24-1-2007 u 13:24

:a040:

dedinlukac - 24-1-2007 u 14:38

e to je ono pravo OK!

Rokerka - 24-1-2007 u 20:13

e a bas je OK!:a040:

Mila - 27-1-2007 u 17:00

ma tema je bas ok stelice, ovo je izabrana tema za rokija i dedino kad pocnu da se ganaju hehehehe........:frog::frog:

Rokerka - 27-1-2007 u 17:01

le...

to bas i nije OK!

dedinlukac - 28-1-2007 u 04:25

da ja neshto kazem: vidim ja da se sve svodi da uvek ja i Roki, uvek mi krivi, uvek mi odemo u offf topic i uvek mi ne znam shta. pa ljudi, svi bre,ali svi idemo u off topic i svi svashta lupamo,ali radi se o tome da vama niko nishta nece da prebaci vec Lepotici i meni i to zashto, pa zato shto smo najmladji i najsladji :) ja razumem da je vama pomalo i krivo shto vas gaze lagano godine ali nemojte da uvek prebacujete nama. pa sami prochitajte par postova, vi ste ishli u mnogo dalje off topice bre pa vam niko nishta nije rekao... nishta ne prebacujem i naravno da nemam nishta protiv nikog odavde,ali nemojte da prebacujete nama mladjima, nama deci, jel` ipak, kako god da se okrene i pogleda, deca su ukras sveta ;) :g010:
By the way, pogledajte vashe postove pa onda uporedite... mi nishta vishe nismo ishli u OFF topic za razliku od vas, tako da bi bilo OK da prestanete da nam prebacujete kako se mi gubimo i da malo pogledate vashe postove kako i shta komentarishete.
tek kad se budemo svi nashli na istoj talasnoj duzini, e tek tada ce biti OK! :bouncy::bouncy::bouncy:

Mila - 28-1-2007 u 04:31

ma dedino sve je to ok ako ti kazes da je ok, ali ova danasnja omladina nikako nije ok, jel to ok sada?

Jeca - 28-1-2007 u 05:03

ne, nije nikako ok da neko nije ok...ni mi nismo ok, dok ne priznamo da nismo ok, ali ok je priznati da nisi ok...uh...nego jel ok sada sve?

Rokerka - 28-1-2007 u 14:04

ma ok!

modseti - 29-1-2007 u 23:39

ne ja stvarno mislim da su nam ovi "najmladji" ok

Rokerka - 30-1-2007 u 19:25

:bigsmile: e to je vec ok!

Rokerka - 25-2-2007 u 18:34

a da li je ok da svi izbegavate ovu temu.....
ja mislim da to nije ok!
hehehehehehe:jao::jao::jao::jao::jao:
prolupila sam malo,ali nema veze......

modseti - 25-2-2007 u 19:57

mislim da je roki u pravu, to nije ok

dedinlukac - 25-2-2007 u 22:53

e, ja vishe ne znam shta je ok,a shta nije :p

Rokerka - 26-2-2007 u 01:22

ma ok je lukac!
oprastamo ti sad,posto ti je trenutno samo Jovana ok!
hehehehehe[oops]

dedinlukac - 27-2-2007 u 14:34

e to je OK!:lol2:

Rokerka - 27-2-2007 u 19:39

:a040:

freakch - 2-3-2007 u 15:39

mislim da ono sto nije OK nemora da bude, ali je zato ono ostalo sasvim OK .
Posto je jako mali procenat onoga sto nije OK onda je uglavnomk OK .....:jao:

Jeca - 3-3-2007 u 06:16

ziveo govornik !!! http://i68.photobucket.com/albums/i22/jecajeca/okey.gif

freakch - 3-3-2007 u 14:33

onda je OK :eureka:

modseti - 3-3-2007 u 21:36

i ja mislim da je to OK

Rokerka - 3-3-2007 u 21:46

ok!ok!ok!:a084::a084::a084:

stela - 20-3-2007 u 13:23

dobro da je bar nesto OK

stela - 3-6-2007 u 22:39

nije OK sto se muski ne druze vise sa nama ovde na forumu...bas nije OK !!!

Rokerka - 3-6-2007 u 23:55

e,ali stvarno....samo nas 3-4 smo stalno ovde,a muskih nema....stvarno nije OK!

kikiriki - 4-6-2007 u 00:01

ama...bash

stela - 4-6-2007 u 08:29

Mi o vuku a vuk na vrata...hehehehe

Pozdrav kikiriki :)

Alapachica - 4-6-2007 u 10:28

Pa da, muški, nametnite neku temu mi ćemo se rado odazvati!!!
:frog:

Doktor - 4-8-2007 u 10:29

I tako....

modseti - 4-8-2007 u 18:50

... ja mislim da je doca dao bas dobru temu...
slazem se sa njim...

stela - 4-8-2007 u 20:20

OK je Doc...ajde nam iznesi ti prvo svoje misljenje :P

kikiriki - 4-8-2007 u 22:56

Ajde doco....sad...

stela - 4-8-2007 u 23:18

e kikiriki je stvarno Ok...nije nas zaboravio

Rokerka - 6-8-2007 u 18:33

e da znas,stvarno je OK.....nego nas ovi ostali zaboravili i to uopste nije OK sa njihove strane.....

Jeca - 8-8-2007 u 06:34

mislim da je skroz ok sto vas poslednji put pozdravljam kao MANIJAAAAAAAAK jer nakon ove poruke to vise biti necu...manijak dobija unapredjenje! weeeeeeeeeeeeeeee a to skroooooooooz ok!

Renata - 8-8-2007 u 09:47

Cestitam na unapredjenju Jeckana....:a084::a084::a084:

stela - 21-8-2007 u 18:00

i nasi avatari su ove nedelje svi OK...za divno cudo :hahaha:

Rokerka - 21-8-2007 u 20:04

da znas....bas je Ok sto se niko nije bunio za taj predlog......:baby:

pan - 21-8-2007 u 20:09

...ali ima i avatara koji su malo vise ok(citaj ispod)

Rokerka - 21-8-2007 u 20:13

hahahahahahahahahahahaha

da,da...i Panov avatar je Ok...hehehe

stela - 2-9-2007 u 09:41

pa ne znam i jeste i nije...hihihihi

Rokerka - 4-2-2008 u 14:43

ja mislim da nije OK sto su svi zaboravili na ovu temu.....

stela - 4-2-2008 u 16:12

pa da znas da nije

a da li je OK sto sam ja danas malo vezla? hehehehehe samo da znate da se osecam bas dobro...nisam bolesna

Mila - 4-2-2008 u 18:09

ja mislim da je i to ok stelice ......sto se bolesti tice to ne smem bar ja da komentarisem i milslim da je i to ok.......

XoNNiX - 4-2-2008 u 20:20

OK je sto je to OK...

Mila - 4-2-2008 u 20:58

e i ok je da nam se xonnix pridruzi pa i bio je red......

Rokerka - 5-2-2008 u 10:56

e stvarnoooo....to je ok!
nego nije ok to sto slabo ima muskih na forumu,gde su svi oni stari i stalni gosti?

keva - 6-2-2008 u 09:47

baš je OK što Stela veze, to super opušta

Rokerka - 6-2-2008 u 12:39

Ok je sto se svi druzimo ovde kao da smo istih godina.....(a ja sam najmladja...)hahahaha:a040:

stela - 6-2-2008 u 13:40

Citat:
Originalno postavio/la keva
baš je OK što Stela veze, to super opušta

nego sta kevo, danas sam i heklala hehehehe mislim da je i to OK

keva - 6-2-2008 u 13:59

bravo Stela , tek je heklanje OK i mislim da bi i naše druženje( da smo bliže) bilo baš OK

stela - 6-2-2008 u 14:02

sigurna sam kevo http://img262.imageshack.us/img262/9355/smilie093jg0.gif

Rokerka - 6-2-2008 u 14:05

:a084::a084::a084:

Mila - 6-2-2008 u 20:21

:lol2: ovde se svasta radi vidim ja......ali neka tako treba to je sve ok.....a sto se godinica rokice tice pa ti nas sa tvojim podmladjujes i bas nam je lepo......

stela - 7-2-2008 u 16:25

:lol2:

Rokerka - 7-2-2008 u 16:52

jeeeeeeejjjjj....to i jeste ok!

Ok je to sto prvi put kuvam rucak danas....hahaha

stela - 7-2-2008 u 17:16

to je i vise nego Ok Roki...svaka ti cast

Mama_tvoja - 18-2-2008 u 01:30

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Izvini Roki,nije smešno što ti kuvaš ručak. Slatko sam se smejala čitajući ovu temu od prve stranice.Kakva simpatična zbrka.

Smeh je Ok.

keva - 18-2-2008 u 11:19

Ok je ovo naše lepo druženje, podmladjuje me!

Jeca - 5-3-2008 u 00:51

sada bi bas bilo ok druziti se....bas bih volela da nas je vise na liniji trenutno

keva - 5-3-2008 u 09:56

ok je što smo svi pozitivni i raspoloženi za igru bez obzira na godine (razlika izmedju Rokice i mene je dobrih tridesetak godina)

libi - 5-3-2008 u 19:24

OK je sto se broj clanova foruma povecava, iako sam se uzelela starih manijaka...

Mila, Pan , Renata... vratite se!

Rokerka - 12-3-2008 u 23:38

eee...Ok je sto se mama nije samo meni nasmejala...hahhaha

Mama_tvoja - 13-3-2008 u 01:04

ok je što ste svi stvarno ok

zuleee - 13-3-2008 u 01:08

:bouncing:

Mama_tvoja - 10-4-2008 u 15:03

došla sam do zaključka da je ok što sam se povredila,jer od tada ne ustajem na levu nogu :thumbup:

kikiriki - 10-4-2008 u 15:32

Molim osoblje RTM-a da pochne sa obaveshtenjima o satnici miniranja u nashem rudarskom gradu jer sam danas zamalo dobio srchku....Vratimo se stvarnosti i objasnimo narodu da josh postojimo i funkcionishemo kao nekad...nemoraju sirene da se oglashavaju(kao nekada)dovoljna je objava preko RTM-a...zashto ne popuniti neke praznine...hehe...toliko od Kikirikija...budite mi zdravo,...chilo...i veselo...pozzzzzzz!!!!
P>S>Ne uzimajte ovo zdravo za gotovo...to je samo predlog...heheheheh

libi - 12-4-2008 u 12:00

A meni je to bas ok.Prvo sam se prestrasila, a onda se setila detinjstva, kada smo se tresli dva puta dnevno! Bas je cool, a?

Mama_tvoja - 10-5-2008 u 00:27

Predizborna tišina je o.k.

libi - 10-5-2008 u 00:31

i ja mislim mama...

stela - 29-5-2008 u 07:16

kritika je OK,
reci istinu je OK
reci svoje misljenje je OK
priznati gresku je OK
braniti se je isto OK i ljudski

ali nije OK

optuzivati ljude za ono sto nisu uradili
slusati razne price i prenositi ih dalje
u danasnje vreme verovati svakom

wltz - 16-6-2008 u 03:45

"O killed" je zapravo OK.. :a040:

Rokerka - 16-6-2008 u 16:36

hey,hey,hey...danas sam OK!!!!....hehehehe....

AOCKAI - 20-6-2008 u 01:47

OK je sresti se sa starim ortakom i dobro se ispricati,

sailor - 20-6-2008 u 23:06

Citat:
Originalno postavio/la AOCKAI
OK je sresti se sa starim ortakom i dobro se ispricati,

E, to je stvarno uvek ok...

Pinhead - 21-6-2008 u 10:12

OK je sto je na forumu vlada mirna i prijateljska atmosfera, jos samo da nam se vrate neki clanovi...

Mama_tvoja - 7-7-2008 u 21:57

O.K. je sto je gotova frka oko prijemnih,upisa...sad stvarno moze da pocne raspust.
http://i285.photobucket.com/albums/ll47/smiley84_girl/dancing_girl.gif

Rokerka - 16-7-2008 u 00:17

ok je to sto sam dosla na forum posle nekoliko dana...hahaha..setila sam se...:P

libi - 21-7-2008 u 11:22

Ok je sto danas nisam ustala u 06,00 sati, sto se nisam spremala za posao, nisam trcala niz ulicu sa glavom punom neobavljenog posla, sto sam jos u pidzami i pijem trecu kafu...
Htedoh reci, ok je sto sam od glave do pete, potpuno free...:singing:

Rokerka - 22-7-2008 u 00:52

hey,hey,hey...danas sam OK!!!!!!:1drink:

AOCKAI - 23-7-2008 u 22:05

OK je nemati nikakve obaveze pa makar samo na par dana

Mama_tvoja - 14-8-2008 u 22:16

Leto je o.k. http://i200.photobucket.com/albums/aa87/kattofix/smilies/dancing1.gif

Mama_tvoja - 20-9-2008 u 11:06

http://gi69.photobucket.com/groups/i75/89KKG5U0K4/hearts.gif
ok je kada je porodica na okupu

Pinhead - 21-9-2008 u 00:28

Ma kad sam ja OK sve mi je ostalo OK!

wltz - 22-9-2008 u 02:13

ok je znati

Mama_tvoja - 13-10-2008 u 23:11

Hedonizam je ok
http://i457.photobucket.com/albums/qq298/bakuta/comeandgetitff.gif