RTM Forum - Milioner (original)

Milioner
Sneza - 10-7-2009 u 21:26

Amerikanka Kathy Evans je doživela opšte poniženje pred prijateljima i porodicom nakon što je u njujorškom popularnom TV šou „Ko želi biti milioner” oborila rekord u ljudskoj gluposti.
Kako?
Gospodja Kathy Evans zapela je već na prvom pitanju, za 100 dolara, koje je glasilo: „Šta je od sledećeg najveće?

A.kikiriki
B.slon
C.Mesec

Kathy je ubrzo šokirala publiku kad je priznala da je ovo prilično teško pitanje na koje ne zna odgovor!
„Hmm... Ops, ovo je teško”, priznala je: „Mislim, sigurna sam da sam već čula za neke od ovih stvari, no nemam pojma koliko su velike.”
Zatim je iskoristila prvog džokera „pola-pola” i sklonili su joj odgovore A i D, pa su joj na raspolaganju ostali slon i Mesec. Suočena s krajnje lakim pitanjem, Kathy je i dalje ostala bez rešenja!
„Oh, sklonili su mi dva odgovora između kojih sam se dvoumila,” izjadala se:, „bilo bi najbolje da iskoristim džokera ”zovi„ i nazovem svoju prijateljicu za pomoć.”
Nakon što su je spojili s prijateljicom, službenicom Betsy, Kathy joj je uzbuđeno rekla:
„Zdravo Betsy! Kako si?
Ovde Kathy! Ja sam na kvizu!”, a zatim:
„OK, imam jedno važno pitanje:
Šta je od ovoga veće – slon ili Mesec? Požuri, imamo još 15 sekundi!”
Betsy joj je odmah rekla da je tačan odgovor C, Mesec, no Kathy se preostalih nekoliko sekundi s njom raspravljala oko toga u neverici.
Posle razgovora je izjavila da nije sigurna može li verovati Betsy, jer ona i nije baš najpametnija, pa će biti najbolje da iskoristi trećeg džokera – „pitaj publiku”.
Iznenađena publika izglasala je 98 posto odgovora C (Mesec), na što je Kathy zaključila:
„Vau, čini se da su svi protiv mog mišljenja. No, ponekad se jednostavno moramo voditi svojim instinktima. Zato ću reći kao konačan odgovor B, slon.”
Kad su joj rekli da je tačan odgovor C - Mesec, ostala je u čudu!

Jeca - 10-7-2009 u 23:44

Njegovo ime je Ben Spierenburg...
On je autor price koju si Snezo postavila gore. Mi , koji zivimo u Americi, secamo se te veoma skupe ''sale'' koja ga je mnogo vise od dolara kostala.
Uz ovaj text, postavljena je slika zene, koja nije doticna Kathy Evans (ime je izmisljeno), postavljeno je pitanje sasvim drugo, na koje je tacno odgovorila osoba sa slike (zaboravih joj ime, naime, ona je osvojiala mnogo novca toga dana) i pomocu trika koje kakvih programa, izmenjeno je pitanje. ''Postavljeno'' je suludo pitanje koje si gore navela. Ova ''sala'' je stigla i do osobe sa slike, koja ga je tuzila i zaradila mnooooogo vise novca nego na ''who want's to be millionaire'' u Britanskoj verziji.

...ovo verovatno objasnjava zasto video ne mozete naci na youtube, jer ne postoji...kao ni prica o Kathy Evans...nekad je vazno, informisati se...pa da! :))))

Sneza - 11-7-2009 u 02:48

Moguce, Jeco, da si u pravu.
Ja ovo nisam izmislila, vec prenosim ono sto sam procitala.
O.K. Novine pisu svasta i ja licno ne mogu da poverujem da je ovo istina, ali s`druge strane srela sam puno ljudi slicnih ovoj Kathy, pa me nista ne iznenadjuje.

Jeca - 11-7-2009 u 03:57

Nisam ni pomislila da si izmislila, zaista.
Citala sam i ja ovu pricu odavno. Verziju na engleskom i objasnjenjem (mozda cak i na srpskom ima), mozes na google da potrazis i vise procitas o ovoj ''sali'' neslanoj.
Da ima ljudi kao ''Kathy'', ima, i te kako ima!!! U ovom slucaju je bila u pitanju neslana ''sala'' koja je decka debelo kostala...i neka je!!! Surovo je poigrati se sa nekim tako.

admin - 11-7-2009 u 06:08

A evo jedne istinite price :)

http://www.youtube.com/watch?v=-nfLnZgsQSc

libi - 14-7-2009 u 00:37

trema...jadnicak...:(

Sneza - 15-7-2009 u 21:42

Mozda je i ovo namestaljka :whistle:

DANICA - 17-7-2009 u 14:25

Ma ovo mi izgleda kao da čovek nije ni lepo pročitao pitanje da se eto tako zajebao...