RTM Forum - Privatizacija (original)

Privatizacija
Nesa - 29-10-2007 u 00:07

Mediji koji ne budu privatizovani biće ugašeni
rok ističe 31. decembra

Rok za privatizaciju medija ističe 31. decembra 2007. godine i neće biti produžavan, rekla je Marija Ćosić iz Ministarstva kulture.

Mediji koji do kraja godine ne budu privatizovani biće ugašeni u skladu sa zakonom.

Nesa - 29-10-2007 u 00:14

Licno sam za opstanak RTM-a, ali ko nas pita. Verovatno ce i RTM da se rasparca i neko ce tu da profitira, a gradjani ce biti najvise osteceni. RTS se ne iteresuje za probleme Majdanpeka i retko kad cemo cuti nesto nama bitno na javnom servisu RTS-a.
Tako nam je i st da se radi, ko nas sta pita. Ma, nije ni cudo sto je tako. gledajte malo skupstinu i sve ce vam biti jasno. Kakvi su nam poslanici takvi su i zakoni.
Nesa Faza! Pozdrav

Sneza - 19-11-2007 u 22:04

Boooli RTS!!!
Njima je važno da plaćamo harač koji su nam nametnuli.
Ko te pita jel hoćeš ili nećeš!?
Pa Majdanpek mesecima nema kvalitetan prijem RTS kanala, (navodno biće ga kad sagrade novi avalski toranj, koji su sami i porušili) ali zato nam uredno svakog meseca uz račun za struju stiže 350 din. na ime TV pretplate.
Takav je zakon! Ćuti i plaćaj!
Znaš kako je uvek bilo i biće - Velika riba pojede malu!

keva - 20-12-2007 u 10:14

Dragi moji forumaši, znate li da je sutra dan D za RTM? držimo im fige da ih kupi neko NORMALAN!

freakch - 20-12-2007 u 23:00

JAOOOO kako bi Tito sve njih razbucao za dva dana ......... BANDO LOPOVSKA !!!!!!!!!
FIGE I OD MENE ( mada znam da nema pomoci )

freakch - 20-12-2007 u 23:09

Sjebali nam drzavu do daske ....sve sto vredi hoce da prodaju samo da zgrnu koju kintu ....muka mi je od ovih nasih politicara Italijanski mafijasi su za njih amateri .....ali stvarno sam popizdeo ....pun mi je k..... svih tih prica ........odjava sefe sad mozes da udaris cenzuru bas me zabole vazno da sam ja napisao sta mislim .........MAMICU IM LOPOVSKU .....

keva - 21-12-2007 u 10:05

Da nisam dama rekla bih što i ti.

St.Rudnoglavski - 21-12-2007 u 17:28

Ako ima novosti o ishodu aukcije za RTM, molim urednika da se oglasi (ukoliko to nije i dalje TOP SECRET).

filipenko - 21-12-2007 u 18:04

Pobednik je izvesni Jugoslav Maksimović ili možda Ivan nisam siguran(svi znamo ko su oni) spominje se i neki Delić(ima knjižaru i restoran,takođe i njega svi znamo) cena je 3.800.000 tako sam bar ja čuo.

Inače sam šokiran što sajt RTM nije objavio ovu vest nego su se ućutali možda se plaše novih gazda i reakcije posetalaca sajta na njih,hteo sam da ostavim komentar na ovu vest ali su se zaposleni u RTM uplašili pa uopšte ne objavljuju vesti pa sam bio primoran da se regsitrujem na forum.

ALOOo bre objavljujte vest nemoj da ste miševi!

XoNNiX - 21-12-2007 u 18:42

Ivan ivan... ali i Jugoslav.... :D

St.Rudnoglavski - 21-12-2007 u 18:50

Nisam već 10-tak godina u Majdanpeku i ne mogu da se prisetim ko su navedeni ljudi. Ali sam siguran da su znali šta kupuju, tj. da će obezbediti odlične uslove za rad RTM-a i da će se držati osnovnih principa koji se odnose na medije: blagovremeno i istinito informisanje svega što je važno i da će interes korisnika usluga RTM-a, staviti iznad svojih ličnih interesa.

filipenko - 21-12-2007 u 19:02

I ja se to nadam da će novi "vlasnici" imati sluha,i da će shvatiti šta je sloboda informisanja,ne treba suditi onekome pre nego što se pokaže na delu.

Ali to je jako teško očekivati od osobe koja je mislim bila predmet policijskih istraga,ima samo 28 godina i čiji je glavno radno iskustva bilo izbacivač u diskotekama.

Jeca - 21-12-2007 u 19:22

Mene zaista cudi, da se takve stvari ne uzimaju u obzir u ovakvoj situaciji, da je nazovem ''kupo-prodaja''. Zar se samo na zapadu proverava kriminalni rekord kupca? Razumem da ima para, jedan od vaznijih faktora...ali zar je to jedina stvar koju drzava uzima u obzir?
Ovde ni stan da rentas ne mozes bez provere kriminalnog rekorda a da ne pricam o kupovini.

keva - 24-12-2007 u 13:04

E, Jeco blago tebi , ti živiš u normalnoj državi.

freakch - 25-12-2007 u 00:08

:010:

analu - 14-2-2008 u 10:52

Danas sam upisala akcije koje nam drzava "poklanja".Sad kad se obogatimo.Samo mi nije jasno zasto svi koji imaju drzavljanstvo,znaci i kinezi.Pa pobogu ima li razlike izmedju nasih roditelja koji su posteno zaradili penziju,nas koji radimo vec 18 godina i kineza koji su juce dosli i u ovoj drzavi ama bas nista nisu doprineli.Sta ce biti sa onom decom koja recimo u avgustu pune 18 godina? Po mom misljenju akcije je mogao samo da upise radni svet proporcionalno godinama radnog staza i penzioneri ,normalno koji nigde nisu ostvarili pravo na akcije.

freakch - 15-2-2008 u 17:56

BAS ME ZANIMA STA CE DA ISPADNE OD TOGA ????????????????????:Censored
Emoticon::Censored Emoticon::Censored Emoticon::Censored Emoticon::Censored
Emoticon::Censored Emoticon::Censored Emoticon::Censored Emoticon::Censored
Emoticon:

modseti - 16-2-2008 u 17:20

upravo to gabi :Censored Emoticon::Censored Emoticon::Censored Emoticon::Censored
Emoticon::Censored Emoticon:

freakch - 19-2-2008 u 02:38

ja jedini spas vidim u onim malim zelenim sa marsa ..........samo nas jos oni nisu ZAJEBALI!!!!!!!!!!!!