RTM Forum - Moze mala pomoc? (original)

Moze mala pomoc?
zbunjen - 22-11-2007 u 21:38

Zdravo narode, prvo da vas sviju pozdravim i da dam jedan kompliment za forum, prva liga je!
Ja nikad nisam mislio da cu doci do necega ovakvog pa mi malo ako moze koji savijet kako sta gdje i ko, jer sam doso do one tacke gdje neznamīvise da mislim da zivim i da se ponasam ko sto se uvijek ponasam. Da se nehvalim imo sam dosta zenskih do sad i nijednu nisam htio povrijedzenu ostavit a ujedno nisam vjerovo u ljubav. Al nesto me je obuzelo sad, neznam sta je. Ima jedna cura u mom zivotu, zajedno smo i pobozna je jako ali to na stranu.
Imam dva pitanja na vas, a to su:
1.) Nenzam u cemu se nalazim i kako da opisem ovo stanje, najboljee ovako, kad sam sanjom drago mi je al nista vise, kad nije samnom mislim non stop na nju ama bas svake sekunde, kad se trebam sanjom naci tako me centrifuga opali u stomaku da je to nenormalno. Sta je to?????

2.) Kako da znam dal ona nesto za mene osjeca ili nesto u tom smilu???

Molim vas pomozite!!!!????
PS: necu da kazem svoje ime ili neke druge stvari jer ipak malo mi je ovo neugodno a nemam sa nikim da pricam!
Pozdrav od zbunjenog:D

sailor - 22-11-2007 u 23:12

Pozdrav najnovijem clanu. Mislim da ce zenski svet bolje da ti da objasnjenje za sve sto te snaslo, a sto se mene tice - savet: samo se, brate, drzi podalje od ludih.

libi - 23-11-2007 u 01:22

Pozdrav Zbunjenom, kao novom clanu...http://www.echecsetmaths.com/atelier/gifs/smiley/bye1.gif
Pokusacu da ti odgovorim i pomognem da resis svoje nedoumice:http://www.echecsetmaths.com/atelier/gifs/smiley/dunno.gif

1) Dakle, centrifuga u stomaku i konstatno razmisljanje o njoj kada sa njom nisi, desavaju se brate, zato sto si zaljubljen.http://www.echecsetmaths.com/atelier/gifs/smiley/mf_lustslow.gif
Nemoj da se brines zbog toga.Sada si u oblacima,http://www.echecsetmaths.com/atelier/gifs/smiley/mf_dribble.gif ali niko ne moze dugo da lebdi, ili leti. Kad tad dodje vreme da se spustis na zemlju i opet hodas, posto ljudi, kao sto i sam znas, nemaju krila.
Kada opet budes cvrsto stajao na nogama i kada ti se u glavi malo razbistri, sve ono sto sada stavljas na stranu, izbice u prvi plan.
2) Imas dve solucije da otkrijes ono sto zelis.Prva, pitaj je, nije ti ni prva ni poslednja.Nema sta da izgubis.Druga, pokusaj da joj ne otkrivas svoja osecanja ukoliko ne pokazuje zainteresovanost za njih.Sto bi nas narod rekao, "Kuliraj je malo"http://www.echecsetmaths.com/atelier/gifs/smiley/yeahright.gif
Ako joj je stalo i ako je zaljubljena pokazace ti to sama, pokusavajuci da otkrije ono sto joj ti ne otkrivas.
http://www.echecsetmaths.com/atelier/gifs/smiley/secret.gif
Budi obazriv bez obzira na svoja osecanja, jer vidim da jos i sada, u prvoj fazi vase romanse postoje stvari koje ti smetaju...http://www.echecsetmaths.com/atelier/gifs/smiley/blow.gif

zbunjen - 23-11-2007 u 09:20

Uuuuu brate! Hvala na dobrodoslici! Bas tako, vec mi neke stvari smetaju. Kao npr. kako nikad nemoze dugo ostat, uvijek ima obaveza uvijek mora ici kuci. Jebiga nisam ja dijete od 12 godina pa da se vucam gore dole ko krpa, ako vec onda pravo. Kad ja mogu neke stvari izostavit samo da je vidim onda valjda moze i ona! Al ko sto kazes polako. Nazalost i da hocu neznam koje osjecaje da joj poakzem! I sto se tice ovog prvog pitanja, mislite da je samo romansa??
Vidjet cemo! Uglvavnom hvala na odgovorima a pitanja ce biti jos, nazalsot. Jer ovako nesto mi se jos nije desavalo!
Pozdrav od mene!

stela - 23-11-2007 u 15:00

Pozdrav zbunjeni,

dobrodosao i sto duze ostao sa nama.
Mene bi zanimalo koliko ste vas dvoje vec zajedno...nedelju dana, mesec dana, pola godine, godinu dana...?

libi - 23-11-2007 u 16:13

Meni se cini da su vrlo malo zajedno, gotovo sam sigurna u to...Na primer, on ne zna koje su obaveze koje ona ima i zbog kojih ona ranije odlazi? U dugoj vezi to drugacije funkcionise.
Cak sta vise , smeta mu i njena poboznost, ali posto je zaljubljen toga jos uvek nije svestan...
Ja ga razumem, nema jos ni punih 20 godina, zivot je pred njim...
Iz tih razloga nevazno je koliko su zajedno, iskreno je opisao taj odnos..
On veruje u ozbiljnu vezu i zeli ono sto mu ona jos nije pruzila, a to je ljubav.

zbunjen - 23-11-2007 u 20:10

Tacno. Znamo se pola godine a nesto vise od jednog drugog zelimo vec 5 mjeseci, ali je jako nesikusna sto se tice veze, jednostavno se primejti. Poboznost mi nesmeta, jos mi je draze jer ima neke ciljeve i principe u zivotu i ovo nije izgovor nego stvarno mislim tako, nemam sta lagat. Malo njeni prave prave problem, i da obadvoje smo 19 ona ih prekosutra puni. Ma sam neznam sta da radim. Kod nje muski ponos gubim totalno! Neznam nista narode ovo me zbunjuje totalno nemogu spavat radi nje i preeeeeeevise razmisljam!!!!! Sve sto sam prije znao, sve sam zaboravio i sa njom ko da sam prvi put sa curom nekom. Cak i prvi poljubac medzu nama je bio meni licno kao prvi u zivotu, a njoj svakako! Neznam neznam neznam!!!!
Poz,!

zbunjen - 23-11-2007 u 20:12

Zaboravio sam rec da smo sedam dana u vezi ono pravo!

Mila - 24-11-2007 u 04:10

Citat:
Originalno postavio/la zbunjen
Zaboravio sam rec da smo sedam dana u vezi ono pravo!

ajde sad razjasni kakva je to veza ja sam malo zaribala sto se veza tice???

zbunjen - 24-11-2007 u 14:14

Hmmmmm. Kakva je vez? Dobro pitanje! Evo opisat cu. Znamo se vec pola godine 5 mjeseci zelimo nesto vise jedno od drugog. Ali ona je jaaaaako jaaako neiskusna sto se veza tice, bar tako se ponasa,al i mislim da je stvarno tako. Bilo je problema sa njenim roditeljima jako dosta. Al to je ona nekako rijesila i sta ja znam. Prije toga ja sam prvi reko svoje osjecaje i svoje namjere sanjom. Bila je zbunjena i plakala je cak. Ali nije se smijela usudit da mi kaze njene osjecaje. I vamo tamo bili smo onako priajtelji i telefonirali smo non stop a ja nisam mogo vise tako sanjom htio sam ensto vise. I jedne noci u pijanstvu me zove i kaze daj da pokusamo ja nemogu vise ovako. Odma slijedeci dan smo se nasli i pricali duugo. Za mene je sve to izgledalo kao podpisivanje nekog ugovora ili sta ja znam a takodze mi je sve ovo sanjom previse djetinjasto i glupo. A nemogu da je promijenim promijenit ce se to samo od sebe. Uglavnoom izgleda da ona nezna sta je veza i ostale obaveze. Jer nemoze dugo ostajat napolju i ako joj se roditleji nebune mora vamo mora tamo uvijek neki izgovori a kad se rastajemo skrozo joj suze krenu sto mora da ide. Eh ima sutra rodzendan, isplanirali smo neke stvari i htio sam je jos sa nekim stvarima da iznenadim. Ali uobicajeno sto sam jedno 99% ocekivo nazvala je i rekla " eee ljubavi moja familija dolazi sutra cijeli dan nemogu izac zao mi je bit ce do kassno a znas da je necu naplju da duze budem" Jebiga, znaci familija koja je svaki dan tu nemoze odgodit ili malo prije da dozu il sta ja zanm. Dok ja "budala" kad god ona moze ja letim njoj ko muha bez glave! I reko sam joj na telefonu da mi to nikako neodgovara i da malo bolje razmisli o citavoj situaciji jer za mene niej ovo igra. Ja netrazim puno od nje nisam takav pa da se prepadne il da joj se zgadim! Dakle pricipe postujem i nema problema, sve u svoje vrijeme sto se tice mazenja i sexualnih odnosa! Al narode zar je puno ako ja njoj trazi da se 3 il 4 sata vidimo za njen rodzendan!!!???? Neznam sam u sta sam ja ovo zapo a neznam ni kako da se dignem!!!!
Pozdrav od mene!

Mila - 24-11-2007 u 17:46

njoj je 19 godina i ona ne sme da izlazi kasno, pa koji je ovo vek i gde to ona zivi????? ti si mlad znaci treba da zivis ja bi ti preporucila da nadjes neku devojcicu koja moze da se druzi duze , a ako zelis da se zenis onda se zanimaj sa ovom devojcicom i razmisljaj da li ce je njeni pustiti da se tobom ozeni??? e pa sad razmisli dobro sta zelis, znas kako se kaze zabranjeno voce je najsladje, ali da li ce biti slatko i kad ga uberes?????

pan - 24-11-2007 u 18:55

E ovako, ako su ti ozbiljne namere onda moras da imas strpljenja, to je najvaznije.Moras znati
da ne moze ni ona tako lako protiv svojih roditelja pogotovu ako zivi sa njima u kuci i ako je zavisna od njih, a to sto su oni mozda malo staromodni to nije njena krivica, ona najbolje zna sta moze a sta ne. E sad da tebe cika pan posavetuje. Kao prvo pokusaj da upoznas roditelje
tj. da oni tebe upoznaju (prvenstveno mamica). Kupis mali prezent i odes (nikako bez najave). Ako uspes da mamica stekne dobro misljenje o tebi pobedio si, ali opet ti kazem STRPLJENJE!!! A i devojka ce biti odusevljena kad vidi da te roditelji akceptiraju.

libi - 24-11-2007 u 20:45

Moj savet je da poslusas pana...
Zna covek...

stela - 24-11-2007 u 21:32

I ja bi ti isto preporucila

Doktor - 25-11-2007 u 00:37

Ja cu samo da se nasmejem...HAAHHAHAHA.....:hahaha::hahaha::hahaha:

stela - 25-11-2007 u 11:18

Doc bas si neozbiljan...a ovde se radi o ozbiljnoj stvari

zbunjen - 25-11-2007 u 11:33

Hvala vam ljudi i hvala pan. IMas potpuno pravo! Pokusat cu tako! Uglavnon obavjestit cu vas kako ce ici i kako e biti! Samo kolko ja vidim treba dosta zivaca u PM al mlad sam, jebaji ga! Hvala ljudi!
Pozdrav od mene!

stela - 25-11-2007 u 11:35

Puno srece zbunjeni...ja vam drzim palceve

Pozdrav tebi i tvojoj voljenoj

libi - 25-11-2007 u 23:08

Zbunjeni, obavezno nam pisi kako napredujes!
Ako verujes u ljubav, ucinices sve da tvoja veza uspe...http://www.echecsetmaths.com/atelier/gifs/smiley/mf_wink.gif

zbunjen - 26-11-2007 u 22:15

Narode gotovo! Sto je bilo bilo je! Ona nezna sta hoce i roditelji joj veeeeliku ulogu igraju! Za sad je gotovo ma da sam ovaj put siguran da nece nista vise biti! JEbiga place ona lpacem ja, morma je iz glave izbit! Hvala na svemu i u ostalom zovem se Alen!
Pozdrav,narode!

Mila - 26-11-2007 u 22:24

iskreno da ti kazem mozda je tako i bolje mlad si imaces ti jos prilika i prilika da se zaljubis.......kad je velika razlika u pitanju ma nije nesto ni pametno da se te veze odrzavaju.........

zelim ti svu srecu u zivotu i ljubavi Alene...........lepo ime imas da ne zaboravim.........

libi - 26-11-2007 u 23:40

Gotovo??? Kako?Zasto? Siguran si?

Zao mi je Alene,zaista mi je zao. http://i235.photobucket.com/albums/ee273/RobertsRowdyRancher/doh.gif

zbunjen - 27-11-2007 u 10:22

Jesam Libi, nema vise izvadila mi je ove zadnje zivce. Nemogu vise sanjom a ugasilo se ono sto sam sojeco za nju, ostalo je nesto tacno ali nije dovoljno da se trudim oko nje. Uostalom mala puno laze i nije svijesna sta hoce nemoze neke stvari razlikovat i jako je naivno neiskustna a tako isto i laze! Nije za mene! A siguran sam ovaj puta! Vec sam dobio poruku opet, da pokusamo zajedno moli place, jebiga necu vise! I meni je tesko al ne tolko da se opijam i gluposti pravim! Vec se oko druge motam zivim zivot dalje ko prije nje, aferice i skupljanja iskustva a ljubav... heh necu je nikad vise trazit nek ona dodze sama!! A to bi svima preorucio!!
Pozdrav,Alen!

Mila - 27-11-2007 u 15:43

pa pricam ti ja svo vreme a ti neces da slusa.....bravo majstore..........

libi - 27-11-2007 u 17:56

Vazno je da si resio problem, to smo svi zeleli...Za manje od 5 dana prestao si biti zbunjen...Rekoh ti ja da covek nema krila i ne moze da leti, vec mora da hoda.http://www.echecsetmaths.com/atelier/gifs/smiley/blow.gif
Drago mi je da si opet cvrsto na zemlji, a zao sto niste zajedno, jer bio si, a verujem da jos uvek jesi, jako zaljubljen...

dex - 27-11-2007 u 21:50

"Sve prave ljubavi su tuzne..." :(

meda - 27-11-2007 u 22:28

Eh, deco, deco...

Mila - 2-12-2007 u 19:10

vidi, vidi i cika se pojavio ccc....

stela - 3-12-2007 u 09:21

ali prekasno...sad je problem resen