RTM Forum - Zaljubljenost...... (original)

Zaljubljenost......
libi - 23-3-2007 u 00:37

Kako znamo da smo "odlepili" za nekim?
Sta osecamo?
I kad osetimo da "nesto osecamo", kako da suprotnom polu stavimo do znanja da "to i to osecamo", a da ne budemo napadni , ili u najgorem slucaju "oduvani"?

Da li me kapirate ili da ponovim gore navedeno? :cheering:

Mila - 23-3-2007 u 02:05

Xaxaxaxa e sad se seti skole i jednog ortaka pola casa je vikao kako da kazem , i kako da kazem hihihihi.....

Jel to mislis na one leptirice po stomaku?????

.

Doktor - 23-3-2007 u 02:13

Ma bre..kad leptirici prorade...pridjes,reknes sta imas (osecas) pa kud puklo....oduvalo ili ne....:whistle:

Mila - 23-3-2007 u 02:14

ma znala sam ja da si ti moj covek doco hehehehe, tako rade oni bez duse hehehehe........a i sve u svemu ko sme nas da oduva hehehe?

stela - 23-3-2007 u 07:59

A sto bez duse Mila? Tako i treba, osim toga zavisi kako kazes to sto kazes.;)

meda - 23-3-2007 u 11:12

Libi, si ti bila nekad "oduvana"???

Jeca - 23-3-2007 u 17:37

hehehehe bre medo....cek, mislim da shvatam ''oduvana'' kao slang.Ako ga shvatam, onda da kazem ja, neznam za libi, ali brate mili, svako od nas je bre...uh...koliko puta mene samo oduvase decaci hehehehehe

libi - 23-3-2007 u 20:06

E bre medo , nemam ja "ono"... da stavim do znanja , bas iz tog razloga. Mislim ... zamisli ...skupim hrabrost, zatrazim ljubazno minut, dva za izvodjenje svoje tacke...i... losa predstava.
Sta onda? Da se odselim , nestanem sa planete zemlje?:aeh:
I na kraju svih mogucih krajeva , gde nestadose oni leptirici iz stomaka? I zasto su uopste bili tu?:a080:

Mila - 23-3-2007 u 23:05

ma pusti leptirice vratice se oni, da smo mi zivi i zdravi udri brigu na veselje.......sneba pa u rebra drugarice....

pan - 23-3-2007 u 23:30

a sta cemo sad, dolazi prolece uskoro

Doktor - 24-3-2007 u 04:55

Mene narode uvatise leptirici.....aaaaaaaaaaaaaaa:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Jeca - 24-3-2007 u 07:48

Citat:
Originalno postavio/la libi
E bre medo , nemam ja "ono"... da stavim do znanja , bas iz tog razloga. Mislim ... zamisli ...skupim hrabrost, zatrazim ljubazno minut, dva za izvodjenje svoje tacke...i... losa predstava.
Sta onda? Da se odselim , nestanem sa planete zemlje?:aeh:
I na kraju svih mogucih krajeva , gde nestadose oni leptirici iz stomaka? I zasto su uopste bili tu?:a080:

Nadam se da moju repliku neces pogresno shvatiti, ali razmisljam Libi, o kakvim je to muskarcima(ili decacima) rec?
Zar je potrebno ''ono'' da nas ogranici u prici i postavljanju?Drugo, moras li da mu zatrazis minut ili dva vremena, promene reci radi ili smatras da je moguce cak i ne pitajuci ga da mu oduzmes vecnost pogledom, recimo blagim flertom.Naime, ogranicis se i sama ali opet...dostupna si.
O kakvom je samopouzdanju rec Libi, kad osecas da neko moze da te ''oduva'' do te mere, da se toliko osetis spustenom pa pomislis to sto jesi - ''Sta onda? Da se odselim , nestanem sa planete zemlje?''
Molim te da me ne shvatis pogresno, ali ja naime pokusavam da shvatim o kakvim je to muskarcima rec, pre nego sto pokusam da odgonetnem ono sto si vec napisala.

S' punim postovanjem Libi...Jecka :)

stela - 24-3-2007 u 10:24

Draga Libi ako se i pojavi koji leptiric pre nego sto i jednu rec sa doticnom osobom razmenis sto mislim da nije moguce bar se meni nije to jos desilo onda mu treba ne samo pogledima vec i recima dati do znanja da te interesuje da ne bude kasnije kajanja i da se pitas: Zasto nisam?... pa sta bude, bude. S druge strane opet ako si ubedjena da nemas sanse kod njega, da je on mozda od onih malo uobrazenijih koji bi te na brzinu "oduvao" zasto onda i lupati glavu ... oteraj i onog jednog leptirica i cekaj da dodju novi. A odkud znas mozda je i on bacio oko na tebe, iznenadi te i napravi prvi korak.

E jesam ga iskomlikovala...jbg, nezgodni su ti leptirici kad se pojave i sto je najgore ima ih raznoraznih u svim bojama i velicinama.

U svakom slucaju ja ti zelim sve najlepse :)

niceguyEddie - 26-3-2007 u 14:18

hahahahahaaha,dame pa vama moljci shvrljaju stomakom a ne leptirici,vashi leptiri se pretvorili u gusenice odavnooooo,a ti libi......pozuri malo da i tvoji ne prestanu da mashu krilcima,bez ljutnje dame ovo je shala poshto primecujem da se ljutite uvek...........mada milice kamilice ti si bila skoro na suncu pa su mozda tvoji leptiri izashli iz chaure.....

Mila - 26-3-2007 u 15:32

sunce ti maleno ne znas ni gamad da razlikuje, e pa bas si govece ma kakve gusenice to crvi vec poceli da rucke al sta da mu radis to ti je priroda bato.....

ne mozes nam nista jace smo od sudbine i mi i nasi leptirici ops crvici ......:g010:

niceguyEddie - 26-3-2007 u 23:05

ma ja vam ni necu nishta bre milice ja samo iznosim chinjenice kao i uvek,ljubim te bash,hehe

Mila - 27-3-2007 u 06:10

nego reci ti meni sreco moja jel si ti skoro osetio leptirice u stomaku tvome, ali iskren da budes samo onako kako ti umes......

Jeca - 27-3-2007 u 07:10

O-o

libi - 27-3-2007 u 19:12

Pa zurim se ja... ne dam svojim leptiricima da se ucaure ... nije sve gotovo, mislim , ovaj, nije ni pocelo...http://www.blog.ba/design/img/blog/b_3822_96046.jpg

Doktor - 28-3-2007 u 00:53

Ma dodje to..ne brini se ti.....hehehehehe,ne kuca ono vec upada bez najave.....;)

modseti - 28-3-2007 u 23:19

eeeeee blago vama

a ja se bas pitam otkud mi moljci...

dakle mila sledeca faza su crvici... bar da znam sta me ceka...

postacu pecaros pod stare dane... hihihihihihi

jeca226 - 7-4-2007 u 21:56

Citat:
Originalno postavio/la modseti
eeeeee blago vama

a ja se bas pitam otkud mi moljci...

dakle mila sledeca faza su crvici... bar da znam sta me ceka...

postacu pecaros pod stare dane... hihihihihihi

Crvenokosa - 9-4-2008 u 01:00

Kada ti jako zalupa srce kad vidis tu osobu;kada ti se obrati ti se sva spetljas,ne smes da ga pogledas u oci...

zuleee - 14-4-2008 u 23:27

kda vidis da si jako ziv...da ne kazem,kad imas izgled blago zabezeknutog teleta,koje samo sto nije ispustilo balu :)

Mama_tvoja - 14-4-2008 u 23:32

Zaljubljivanje je mala prevara kojom se služe geni da bi nam otupeli svest dovoljno dugo da nas namame u brak.:P

zuleee - 14-4-2008 u 23:35

u bre mama...al si crna...pa sto tako?!?

to je bre jedina stvar koja vredi u zivotu.....

Mama_tvoja - 14-4-2008 u 23:39

:) drago mi je da je tako zule.

to je samo bio citat...

zuleee - 14-4-2008 u 23:40

e,dobro onda...ja se uplasio za tebe:)

zelim ti od srca da se opet zaljubis :)

Mama_tvoja - 14-4-2008 u 23:43

hehehe...u mojim godinama? :a080: ipak hvala zulence

zuleee - 14-4-2008 u 23:45

u jedno sam siguran...nikada nije kasno za bilo sta...jer ako covek misli drukcije,cemu onda sve?zar ne?

Mama_tvoja - 14-4-2008 u 23:49

Pa ono što jes,jes...nikad se ne zna...nikad ne reci nikad...i tako to.

libi - 7-6-2008 u 01:54

Ma znam ja za to nikad ne reci nikad....

Ali...sta sad?
Vrtim se, okrecem, necu da priznam, zivot bezosecajan...iskuliras par stvari, eto, kao da se tebi ne dogadja...Ma ja sam kamen, hladna ko stena...a srce mi otudjeno, pozajmljeno...lupa, zvrnda, u pomoc zove!

libi - 28-1-2009 u 01:53

i opet mi se dogadja...