RTM Forum - da li volite veze na jedno veche? (original)

da li volite veze na jedno veche?
dedinlukac - 12-4-2006 u 13:32

hehe, shta imate da kazete na ovo?

a, voleli ste sigurno kad ste bili tinejdzeri,ako sada ne volite:P;)

stela - 13-4-2006 u 11:47

Ne, to nije za mene.

stela - 28-11-2006 u 09:36

Citat:
Originalno postavio/la dedinlukac
hehe, shta imate da kazete na ovo?

niko nista Lukac

ljudi pa to ostaje medju nama mi znamo da cuvamo tajne... http://www.cosgan.de/images/midi/frech/e045.gif ... http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/s050.gif

niceguyEddie - 28-11-2006 u 10:22

sto da ne ako je kvalitetna ponuda-uvek

fangio - 28-11-2006 u 13:51

nekada da, sada vec drugacije razmisljam

niceguyEddie - 28-11-2006 u 16:19

ajde bre pa nisi toliko star ti ko da imas godina ko mila(njb sam zbog ovog znam),a i sta falis da nekad malo odes na izlet..pa da..

Jeca - 28-11-2006 u 16:46

ja nemam komentara u ovoj temi ali ja dosla da vas citam malo...

niceguyEddie - 28-11-2006 u 18:10

a sto nemas komentar jeco,nisi ti mlada i neiskusna..ili mozda i jesi..

Jeca - 28-11-2006 u 18:11

jesam, jesam...mlada i neiskusna jako!

niceguyEddie - 28-11-2006 u 18:14

e sad si me razocharala,mogu ja da ti objasnim neke stvari ako zelis chisto da znash a se snadjesh da te ne prevari neko..

dedinlukac - 28-11-2006 u 22:50

e ovako, s`obzirom da sam mlad,nezenja, nemam trenutno devojku, onda obozavam te vezice, pogotovu sko padne neshto kvalitetno. pa shto da ne, bolje i to,nego ispasti iz kondicije :D

FoxStar - 29-11-2006 u 00:48

Jao sto je ovaj forum za sramotu!!!

niceguyEddie - 29-11-2006 u 07:24

pa tako je lukche bre!!

stela - 5-12-2006 u 12:22

Citat:
Originalno postavio/la FoxStar
Jao sto je ovaj forum za sramotu!!!

evo ja se stidim :blush:

pan - 5-12-2006 u 20:40

reko moj deda:radio to ili ne ,vreme mu svakako prolazi :blush:

niceguyEddie - 13-12-2006 u 08:37

nema bate od vas shvaleri mnogo ste nekako fini bre....,a to ko pricha kao nema veze na jedn veche brate laze....

Rokerka - 22-12-2006 u 18:45

ja jesam mala....ali ne volim veze na jedno vece.meni je to bas bezveze

dedinlukac - 25-12-2006 u 23:02

ti i ne treba da volish! :a040:

Rokerka - 26-12-2006 u 19:40

pa da...

dedinlukac - 30-1-2007 u 01:08

dodushe, nisam rekao i to, da neko ne voli ali mu se deshavalo vishe puta.
recimo neka zurka i shta ti ja znam, bude shta bude, i sutra dan. pa znash, ja ovo, ja ono :P

Rokerka - 30-1-2007 u 18:53

:nunu:

freakch - 3-2-2007 u 13:52

:baddevil: sad su svi fini .............ovako javno ...........:hahaha:

dedinlukac - 3-2-2007 u 15:36

pa da, si video?
hehehe, ako ako neka samo oni budu fini, ja necu :p

stela - 3-2-2007 u 18:39

pa pricajte nam barem gde i kako se desilo

Rokerka - 5-2-2007 u 20:25

ja ne znam nista....

jeca226 - 9-4-2007 u 18:57

Citat:
Originalno postavio/la dedinlukac
dodushe, nisam rekao i to, da neko ne voli ali mu se deshavalo vishe puta.
recimo neka zurka i shta ti ja znam, bude shta bude, i sutra dan. pa znash, ja ovo, ja ono :P

ziva istina

cuñaoooooooooooooooo - 4-7-2007 u 19:02

vise sam za vezu!na jedno vece je malo...:frog:

stela - 22-8-2007 u 23:03

veza na jedno vece

Kakva je to veza? To je susret :bigsmile:

dedinlukac - 23-8-2007 u 15:53

mozda padne i dobar sex ;)

cuñaoooooooooooooooo - 15-9-2007 u 12:50

mozda,ali meni se to jednostavno ne svidja

libi - 21-10-2007 u 03:04

Mnogo bre ljudi dobra tema, a svi je nesto kuliraju...
svi se kao nesto ogradjuju, ovo, ono...ja cekala neki zesci komentar i nista...http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/a094.gif
Sta sam ono htela da kazem...http://www.opelclub.hr/forum/images/smiles/growup.gif
Veze za jedno vece su kao i svake druge...osim sto traju jedno vece.

dedinlukac - 30-10-2007 u 15:54

svi se neckaju,a u psihologiji svako je mozda ponekad razmishljao o tome, kako li je, zashto mnogi prichaju o tome, sada vecina je probala (velika vecina),a ostali nisu imali dovoljno hrabrosti da to probaju.

libi - 31-10-2007 u 18:09

eee, dedino, dedino....

Svako je bar jednom u zivotu imao vezu na jedno vece.Dzaba im ono"ne hvala" jer ja im ne verujem.Iz prostog razloga, sto niko, ama bas niko ne odlucuje o tome koliko ce veza trajati.
Mozemo da planiramo jedno, medjutim, neke stvari se prosto dogode.Ne mozemo ih kontrolisati.
Recimo, planiras da sa nekom osobom ostvaris neke svoje zelje, snove.Osoba udje u tvoj zivot.... i pre nego sto skontas da je tu, ona je otisla...svanulo je jutro...

dedinlukac - 1-11-2007 u 09:05

pa toj ja pokushavam da kazem.
zurkica neka ili izlazak u grad. simpatishesh nekoga ili te simpatishe, razgovor i tu se smuvaju,provedu celu noc zajedno,a sutra shut (korpa):jao:

libi - 1-11-2007 u 22:50

Jasno je to i tebi i meni. Mene brine neiskrenost ostalih...
Po principu" Veza za jedno vece? "A ne, neka hvala.Ili pak "Boze sacuvaj, da li je moguce da se to desava?
"Ako se i desava, meni se nije desilo"http://debri.ru/foto/avatars/003.gif
Kako god, zene su zene..neka ih...
A ja sam izgleda pala sa Marsa...

Jeca - 2-11-2007 u 00:12

E pa ja sada imam koju da kazem...

Prvo, nije u pitanju neiskrenost, jer nismo se javili i slagali, vec nismo komentarisali. Znaci li moj odgovor ista ovde? Ako znaci, evo dan cu da vam ispunim. Da li ja licno volim veze na jedno vece? NE! Ja sam udata... Da li sam ih ja ikada imala? DA! Da li mislim da je to pogresno? 'Bem li ga, stvar morala valjda, nacina zivota, okolnosti...ne tice me se tudji zivot, niti bih sudila onima koji ga izaberu za sebe. Mislim samo da takve se stvari ne ticu nikog. Te veze za jedno vece su necija zelja, strast, volja....zar da delimo i te intimne detalje?
Uzmi libi u obzir par stvari...udata sam, imam maloletnu decu, imam roditelje koji svrate na ovaj sajt nekada, familiju...imam cak i u glavi ono sto me sputava da nekad nesto napisem, jer smatram da mi ne prilici....da li sam te slagala sada? Ne, nisam...iskrenija od ovoga ne mogu biti! Da li sam ja pala s' Marsa kao i ti?Verovatnoca je da jesam cim ti pisem ovo. Znas... i ja sam bila devojka nekad, ali da li mi je stalo da ovakve stvari delim sa vama i ovim svetom koji ovde cita...ne, nije! Nije ni onda kad sam ''single'' bila a tek mi sada stalo nije....ali upravo jesam!.Osim toga, moj muz i ja se nikad zabavljali nismo, veza na jedno vece je dospela do braka, dece, bla bla bla....sudeci po tome, mislim da je jasno sta sam ja mislila/mislim o tome....ali mi nije jasno zasto svako od nas mora da se izjasni u tome? U drugom slucaju je prozvan, neiskren, lazov rekla bih.
Eto, neko i ne laze, vec samo mu ne stoji tema....bolje da cutim, nego da seretam.....ali kasno sada, jer morala sam da ti odgovorim libi.

Nije neiskrenost ono sto sputava ljude. Da tebi licno kaze, mozda i moze, ali da pise ovde da ceo svet cita, mozda nije stalo....jel to tesko shvatiti ? Cinjenica je da nekima ne prilici da pisu neke stvari....drugim recima...ne ticu ih (vas/nas) se!

Ima jedno (moje) zivotno nepisano pravilo...ako imas reputaciju - sacuvaj je, ako je nemas - sagradi je, ako si je kojim slucajem unistio...opravdaj je!!!
Jednostavno! To opravdava nejavljanje forumasa i ne zameram im, niti se pitam sta misle o ovome, niti mi znaci to da li podrzavaju veze na jedno vece, koliko i zasto. Shvatam i koji je razlog nejavljanja onih koji imaju misljenje a razlog je u nepisanom zivotnom pravilu!!!!!!

peace!

Mila - 2-11-2007 u 01:17

Ja sam stidljive prirode tako da je glupo da komentarisem na ovakve teme.........Izvinjavam se mnogo se izvinjavam....:042:

Jeca - 2-11-2007 u 04:42

Mila? :shocked2:

libi - 2-11-2007 u 19:38

To Jeco... drugarice... Znala sam da ces nesto napisati...ti si iskrena , sto mislis to i kazes!
Ja sam bila iskrena, pisala u par navrata o temi, smatrajuci da je tema ok i da se veze na jedno vece desavaju.
Na moje iznenadjenje , svi su temu docekali na noz...
i razocarali me....

Mila - 2-11-2007 u 21:20

Sestro moja ja sam samo preko 20 godine u mraku a da ne racunam da sam pre toga jos dve godine zabavljala sa sreletom i sta sad ja da ti pisem????? Da izmisljam price ili da fantaziram????? Ako treba mogu ja i to da radim ja se ne stidim ima dobrih kandidata za te stvari......SAmo recite mogu da pocnem sa Bredom uh njemu nebi oprostila mada nikad nisam ni volela te veze ovako iskrene ali nije ni bitno papir sve trpi.......

Jeca - 3-11-2007 u 03:05

Nisam pokusala libi da budem hrabra, vec sam ti odgovorila na ''...mene brine neiskrenost ostalih...'' Smatram da nije u pitanju neiskrenost, vec da ljudi sebe ne nalaze u temi ( ukljucujuci i mene). Bilo da je to zbog: - ne tice te se sta mislim o tome, ili - nemam misljenje jer nisam to imao/la ili - ne dicim se svojim idijotskim danima .....nevazno dakle kojim povodom je...poenta je bila da ne treba prozivati, forsirati i omalovazavati misljenja koja nisu ni iskazana.
Meni je za razliku od juce jako zao sto sam napisala ono sto jesam ali procitano vec, nema svrhe brisati...stidecu se i kad sve obrisem sto sam napisala. Zao mi je samo sto izgleda poruku nisi shvatila....u krajnjem slucaju, ja sam obicno pogresno i shvacena.

libi - 3-11-2007 u 17:26

Jecko, breee...shvatila sam ja tebe... niko nije shvatio mene...
Bilo je potrebno samo dati misljenje o tome.
Ti si osetila potrebu da odgovoris na moju poruku i uradila si to.
Pisala si ono sto si u momentu zelela da napises i to je ok.
Da li ce meni sada neko verovati ako kazem da nisam imala vezu na jedno vece samo zato sto su takve moje veze prevazilazile moja ocekivanja i ocekivanja druge, muske strane i trajale, ozbiljno trajale?
Naravno da nece. Drugo je pitanje , da li sam spremna da se upustim u takvu vezu?
Naravno da jesam, jer niko ko se upusta u vezu bilo koje vrste, ne zna kakav ce ona imati pravac, koliko ce biti ozbiljna i koliko ce trajati?
To sam sve vreme pokusavala da objasnim.
Jeco, ti si jedno retko iskreno bice... Ne brini, sve sam shvatila.:g010:

Crvenokosa - 9-4-2008 u 00:36

Bilo ih je kad sam bila mladja,sad me to vise ne privlaci...