RTM Forum - Flert (original)

Flert
stela - 28-3-2006 u 14:34

Sta mislite o flertu?
Da li je Flert prevara?

gale - 28-3-2006 u 18:59

Citat:
Originalno postavio/la stela
Sta mislite o flertu?
Da li je Flert prevara?
zavisi od osobe sa kim flertuje?:P;)

Mila - 29-3-2006 u 05:27

Citat:
Sta mislite o flertu?
Da li je Flert prevara?

Pa svi mi flertujemo, kakva prevara to je deo zivota, e za ovih 13 godina amerike nikad kaznu nisam platila a vatali me panduri ne znam ni ja koliko puta za brzu voznju, zamisli da sam bila ukrucena pa ja mislim da bi me prvo srele prebio, ovako malo se izezam sa pandurima oni meni priprete i svi srecni, xexexexe..
Nema lazi nema prevare........
Jel ja to dajem los primer ovoj omladini ovde hihihihi????
Izvinjavam se mnogo se izvinjavam........:P

gale - 29-3-2006 u 09:26

Citat:
Originalno postavio/la Mila
Citat:
Sta mislite o flertu?
Da li je Flert prevara?

Pa svi mi flertujemo, kakva prevara to je deo zivota, e za ovih 13 godina amerike nikad kaznu nisam platila a vatali me panduri ne znam ni ja koliko puta za brzu voznju, zamisli da sam bila ukrucena pa ja mislim da bi me prvo srele prebio, ovako malo se izezam sa pandurima oni meni priprete i svi srecni, xexexexe..
Nema lazi nema prevare........
Jel ja to dajem los primer ovoj omladini ovde hihihihi????
Izvinjavam se mnogo se izvinjavam........:P
E pa mila sa pandurima neko ne moze da flertuje,ja mogu samo da ih ignorisem a flerta ima na poslu na ulici pa cak i kuci kod zene.

Mila - 29-3-2006 u 17:32

Kako mislis ne moze????
Nemoj sad tako a sto ne bi i ti mogao sa pandurkom da flertujes???
Probo moj muz pa dobije kaznu hihihihi (kaze lepa i zgodna pandurka ali zensko hihihihi, ne smem da kazem sta je jos uz to zensko rekao)...

stela - 29-3-2006 u 18:40

Zene panduri su opasne. I ne samo pandurke vec sve zene koje su na nekoj visoj poziciji. Ovo je stvarno cudna stvar ali ja sa zenama sefovima ili doktorkama do sad nikad nisam dobro prosla, verovatno sto sam i ja zensko, prema muskima su sigurno drugacije. Zato sam sebi rekla da se u nikakve poslove bilo finansijske ili neke druge sa zenama ne upustam.
Sto se nasih pandura tice nisam nikada ni imala volje da flertujem sa njima uvek sam nekako uspela da ih naljutim i platim vecu kasnu nego sto je na pocetku trebalo.Osim toga vecinu njih znam iz skole a ostatak je dignut i arogantan.
O flertu...mislim da ako samo na flertu i ostane nije prevara, niti razlog za ljubomoru. To svakom treba ... a i godi.

Mila - 30-3-2006 u 00:53

Ma mi smo zene cuda nevidjena i ovako i onako, jos kad nam uniformu das e onda, Boze me sacuvaj....Nego sto se tice i nasih pandura ja sam samo sa njima problema imala hihihihi, ne znam zasto me nisu voleli, e stvarno sad necu moci da spavam razmisljajuci na tu temu hihihihihi....
A sto se zapocete teme tice pa to je to Stela, kakva zeno prevara, da mi nije flerta ja bi umrla od dosade........

Ljubac za tebe i tvoje temice.......

kikiriki - 30-3-2006 u 15:47

Citat:
Ma mi smo zene cuda nevidjena i ovako i onako, jos kad nam uniformu das e onda, Boze me sacuvaj....Nego sto se tice i nasih pandura ja sam samo sa njima problema imala hihihihi, ne znam zasto me nisu voleli, e stvarno sad necu moci da spavam razmisljajuci na tu temu hihihihihi....
A sto se zapocete teme tice pa to je to Stela, kakva zeno prevara, da mi nije flerta ja bi umrla od dosade........

Ma svakako Mila...mi flertujemo 2 god. pa nista..i to je život..hehehehe:P

pan - 30-3-2006 u 19:32

Svi mi flertujemo,godi to svakome i kad bi bila prevara niko za sebe ne bi mogao da kaze da je veran

kikiriki - 30-3-2006 u 19:36

Citat:
Originalno postavio/la pan
Svi mi flertujemo,godi to svakome i kad bi bila prevara niko za sebe ne bi mogao da kaze da je veran
Pa naravno da nije veran ako izvrši atak nad drugom osobom...
Pozdrav PAN!!!!

kikiriki - 30-3-2006 u 19:38

A taj što nije veran ...ja bi njega u HAG...pa da vidi...a haaaa...Sramotaaaaaa..ma neću da se nerviram zbog takvih...hm.!!!

stela - 31-3-2006 u 09:22

Sve dok drugi s nama flertuju znamo da nismo jos za bacanje. Malo sam glupo ovo rekla ali sta u stvari hocu da kazem je da flert povecava samopouzdanje i sigurnost u sebe. Meni to stvarno godi.;)

dedinlukac - 8-4-2006 u 01:16

ufff... ja na ovu temu nishta ne smem da kazem,jer sam onda nadrljao.....:mad:

kikiriki - 8-4-2006 u 15:45

Nemoj nista da kažes ..jednostavno FLERTUJ...

dedinlukac - 9-4-2006 u 00:36

ok, ovo je bio savet kikirikija kao starijem od mene, pa nemojte mene da fatate za gushu:P

Mila - 10-4-2006 u 04:09

Citat:
Originalno postavio/la kikiriki
Citat:

Ma svakako Mila...mi flertujemo 2 god. pa nista..i to je život..hehehehe:P

Cekaj, a sta si ti ocekivao nesto????? xexexexe.....

maximus - 9-5-2006 u 11:51

Da li je Flert prevara ? Da,po meni to znaci da nam je dusa neverna i to je jednako prevari jel ce se ona desiti kasnije ili pre :P

Napravio sam mini anketu sa mojim prijateljima, i zenama i muskarcima da li bi prevarili voljenu sobu, i od 100 ucesnika u anketi

70 % su vec prevarili voljene osobe

25 % jos nisu a prevarice ih sigurno

5 % ne ali prevarili bi ih kada bi mogli doci do neke glumice pevacice ili sta znam koga jos ..

e sad pitanje je da li se ja to druzim sa sve nevernim ljudima ili je to jedna realnos.I moj je zakljucak posle ovoga da onaj ko kaze da nikada nije ni pomislio niti ce, da taj laze sam sebe a ne nas ovde...
I zato nemoj te raspravljati o ovoj temi ako vec nemate hrabrosti da priznate nesto..:cool:

stela - 12-5-2006 u 10:41

A sta ako stvarno nema nista za priznavanje?

maximus - 12-5-2006 u 15:45

Citat:
A sta ako stvarno nema nista za priznavanje?

Taj ko nema nista za priznavanje nek lepo ode u neki manastir i nek se zamonasi, :P

stela - 12-5-2006 u 17:35

hahaha...kad bih ja otisla tamo, izbacili bi me posle 2 sata.

dedinlukac - 12-5-2006 u 22:55

hahaha

jeca226 - 9-4-2007 u 18:58

:hahaha:

Sofija - 10-4-2007 u 16:57

:tumble:

Crvenokosa - 9-4-2008 u 00:54

Zavisi kakav,uglavnom osobe koje flertuju i varaju!

libi - 25-4-2008 u 00:16

Da je flert prevara, zvao bi se prevara...

SunceBg - 24-11-2010 u 22:29

mladi pa ludi :embaressed:

Aleks - 10-12-2010 u 22:00

Flertujem-znaci jos sam ziv:a084: